[Nominacje] POST ROKU
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2012.01.07 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post o gównie postem roku ['].

Jak to wygra, to lepiej popełnijcie sepuku.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.01.07 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Dobrze, że jest taki temat.

Ja to mam przesrane. Umyję się, pod pachami itd., ubieram świeżą koszulkę i co? 15 minut. Mogę siedzieć w miejscu i nic nie robić, nieważne. I już się leje, mokre plamy. Mam trochę włosów pod pachami, jednak to nie ich wina, bo ja już taki potliwy jestem, na plecach też się pocę.

Ale ja nie o tym.

Otóż włosy na dupie. Wstyd się przyznać, ale potrzebuję pomocy.

Od kilku miesięcy owłosienie mojego odbytu coraz bardziej wymyka się spod kontroli. To co kiedyś było "plum-plum, szuru-szuru, spust" teraz jest całą skomplikowaną operacją higieniczną.

Zaczęło się dość niewinnie, tyłek robił się bardziej brudny po kupie. W sensie, że pośladek (lewy) mi się mazał. I to nie przy rzadkich kupach, ale normalnych wężykach. Tzn. bo tak jakby wychodziło mi nie prosto a trochę na lewo, tak myślałem, i ocierało i dlatego.

Jednak robiło się coraz gorzej. To niemożliwe, żebym dostał jakiegoś pogłębiającego się skrętu odbytu więc przyczyna musi być inna - włosy. Otóż mój tyłek, nawet jak na tyłek prawdziwego mężczyzny, jest dość mocno owłosiony. Prawdopodobnie ma to rekompensować brak włosów na klacie czy coś. No i jak sram to te włosy mi się kleją strasznie. I jest coraz gorzej.

Od jakoś miesiąca już nie podcieram sobie normalnie dupy, muszę ją za każdym razem myć. Po prostu kucać w wannie, robić strumień a potem dokończyć papierem. Ta metoda jednak tylko przyśpiesza cały proces, nie normalizuje go. Otóż owszem, zrobienie kupy to kilka sekund, potem strumień i czysto, wystarczy kilka ruchów.

ALE. Ale jest jedno miejsce na które to nie działa. Jakoś tak z lewej strony (w sensie od lewego pośladka) mi się zrobiła taka grudka na skórze, takie pomarszczenie. I tam w te pory czy co to to gówno wchodzi, nie żartuję, zupełnie serio. I żeby tę jedną grudkę doczyścić muszę trzeć ją dosłownie kilkadziesiąt razy. Do totalnego czysta, bo wystarczy najmniejsza plamka na niej i swędzi jak pojebana. Mam w łazience duże lustro, próbowałem się wiele razy wypinać i jakoś ją wypatrzeć. Próbowałem ją też palcami wymacać. No ale nie wiem, nie wiem gdzie ona jest, czuję ją tylko po zrobieniu kupy i tylko gdy trę papierem.

Powoli tracę nadzieję. Nie wiem czemu ale moja częstotliwość robienia kupy jak na złość wzrosła. Kiedyś to było co 2-3 dni. Teraz robię codziennie. Co gorsza, nie mam ani chwili spokoju, bo, nie wiem czemu, zawsze mi się chce już od obudzenia. No serio, budzę się i chce mi się srać. Ale nie idę srać przez wiele godzin po obudzeniu, bo wiem co mnie czeka i zbieram siły psychiczne. Jestem na skraju wyczerpania, bo to jest męczące w chuj. Do tego łazienkę mam małą i warunki tam są straszne. Otóż zimą jest tam tak lodowato, że zawsze dostaję biegunki ledwo co usiądę na kiblu (ja tak mam, że jak mi zimno to mi rzadka leci. albo na odwrót, jak mam biegunkę to mi zimno, nie wiem) a latem... właśnie. Latem jest gorąco jak w piekle. Bez kitu. Każda operacja robienia kupy zajmuje mi od 20 do 40 minut. Pocę się przy tym jak świnia, a jako, że jak wspominałem i tak jestem potliwy, to to jest po prostu nie do zniesienia. Stoję, trę zrozpaczony, pot ze mnie leci, no straszne po prostu.

Do tego dupa w tym miejscu tej "grudki" strasznie mnie po wszystkim piecze, no bo każdego dnia w tym jednym miejscu trę te kilkadziesiąt razy. Czasami do krwi. Jakiegoś raka dupy od tego dostanę.

Do tego wanna, codziennie spłukuję tam ten kał z lewego pośladka, potem myję wannę, co jest bardzo męczące, do tego schodzi mi płynu do mycia na tydzień tyle co kiedyś na pół roku. Nie wspominając o tym, ze potem i tak się brzydzę tam wejść i kąpać, no bo nie mogę uciec od wrażenia, że jednak ten niewidoczny kał tam nadal gdzieś jest, że osiadł.

Nie wiem, wiem, że to brzmi dziwnie, ale macie jakieś pomysły? Jakieś techniki depilacji dupy czy coś, no bo się boję taką maszynką jednorazową, bo po pierwsze spora część tych włosów jest bardzo blisko samego odbytu no a wiadomo, że nie chcę go zaciąć, a po drugie mam tak w tych włosach taki wystający pieprzyk i bym go uciął. A maszynki elektrycznej nie mam. Nie mam też nikogo kto by mi ten tyłek ogolił.

Ewentualnie może znacie jakieś przyczyny takiego stanu rzeczy? Uprzedzając niewyszukane żarty - nigdy nie odbywałem seksu analnego.

Daedalus. napisał:

Link

Marcelo.
Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.07 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemiku, masz swoj tlum, lud.

Co do posta. Nominuje:
VeB1986 napisał:
Messi gra już piąty sezon na najwyższym poziomie i zdobył już więcej niż Zidane. A ma 23 lata więc się nie rozpędzaj

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.01.07 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oj, podpadliście Hermankowi.

Jak CIebie pasjonują posty o gównie, to spoko. Ale widzę, że coś Cię boli. Opuchlizna po gwałcie od Altera jeszcze nie zeszła? :]

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2012.01.07 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pasjonują mnie tak samo jak tyranitara i Leszcza.
Mnie coś boli? Very Happy Przybiegłeś pierwszy po mojej nominacji, przybiegłeś do tematu "Pomóż... odrobić!" oftopując bo pewnie terminów tam omawianych nie pojmiesz do końca swoich dni. Nazywanie gwałtem wymiany postów, które skończyły się, notabene, porozumieniem (czyt. moim zrozumieniem :] )?

Jak już wspomniałem, jedynym, który ma zamiłowanie do ekskrementów możesz być ty. W każdej wyciecze wspominasz coś na ten temat - tu gwałt, dupa, mieszanie z gównem; gdzie indziej żarcie z dupy, wypinanie tyłka na fallusy potem klękanie do berła. Po ciętej ripoście z "czy to te dni w miesiącu" apropos marudzenia chyba Nietoperza myślałem, że wyszedłeś na prostą. Aczkolwiek teraz znowu odzywają się u ciebie prawdopodobnie duchy przeszłości związane z zaburzeniami w czasie fazy analnej, którą przeszedłeś w dzieciństwie. Do tego taka burzliwa reakcja na ten post Didiego - miałeś problemy z powstrzymaniem spontanicznej defekacji za dzieciaka? Zapoznaj się z fazami rozwoju psychoseksualnego człowieka w psychoanalizie.

E: a no racja wspomniałem - temat i kontekst wybrałem nie bez powodu :-) Dobrze, że przyznałeś, że nie masz pojęcia o terminach ekonomicznych. W takim razie nie możesz ocenić na czym polegała 'sprzeczka' i w jakim stopniu była toczona, ale spoko i tak wiesz, że to był 'gwałt' Z mojej strony EOT.

Ostatnio zmieniony przez Sondokan dnia 2012.01.07 15:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.01.07 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat terminologia fallusowo-analna jest na tym forum coraz bardziej popularna, serio. Rozejrzyj się. Ty też ciągle o tym wspominasz, niedawno wyjechałeś mi z jakimś fallusem. Ja tylko idę z falą. :-)
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A czy terminy ekonomiczne są mi potrzebne? Raczej nie. Za to świetnie czuję się w środowsku elektroniczno-informatycznym, czyli nauce, któa dla odmiany do czegoś mi się przyda. :]

Ostatnio zmieniony przez Herman. dnia 2012.01.07 15:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.01.07 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od takich słodkich pogaduszek macie priw.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2012.01.07 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.
Alternative napisał:
Ależ mecz na White Hart Lane! Mordercze tempo, zaangażowanie, wielka walka (tu wielkie brawa dla Howarda Webba, który mógł wyrzucić Ramiresa i Adebayora, a obu oszczędził i dobrze!), błędy sędziowskie i kontrowersje (tu już nie mogę sędziego pochwalić, Tottenhamowi nie uznał bramki, dla Chelsea karny), epickie interwencje (Sandro, Cecha, Terry'ego), epickie starcia (starcie Parkera z Terrym to Shocked ), no wszystko kapitalne po prostu. Mamy grudzień, a tam bitwa jakby to była ostatnia kolejka sezonu i ważyły się losy tytułu mistrza najlepszej ligi piłkarskiej na świecie i w historii, coś niesamowitego!

This is England! This is fotball! This is life!

2.
Daedalus. napisał:
Dobrze, że jest taki temat.

Ja to mam przesrane. Umyję się, pod pachami itd., ubieram świeżą koszulkę i co? 15 minut. Mogę siedzieć w miejscu i nic nie robić, nieważne. I już się leje, mokre plamy. Mam trochę włosów pod pachami, jednak to nie ich wina, bo ja już taki potliwy jestem, na plecach też się pocę.

Ale ja nie o tym.

Otóż włosy na dupie. Wstyd się przyznać, ale potrzebuję pomocy.

Od kilku miesięcy owłosienie mojego odbytu coraz bardziej wymyka się spod kontroli. To co kiedyś było "plum-plum, szuru-szuru, spust" teraz jest całą skomplikowaną operacją higieniczną.

Zaczęło się dość niewinnie, tyłek robił się bardziej brudny po kupie. W sensie, że pośladek (lewy) mi się mazał. I to nie przy rzadkich kupach, ale normalnych wężykach. Tzn. bo tak jakby wychodziło mi nie prosto a trochę na lewo, tak myślałem, i ocierało i dlatego.

Jednak robiło się coraz gorzej. To niemożliwe, żebym dostał jakiegoś pogłębiającego się skrętu odbytu więc przyczyna musi być inna - włosy. Otóż mój tyłek, nawet jak na tyłek prawdziwego mężczyzny, jest dość mocno owłosiony. Prawdopodobnie ma to rekompensować brak włosów na klacie czy coś. No i jak sram to te włosy mi się kleją strasznie. I jest coraz gorzej.

Od jakoś miesiąca już nie podcieram sobie normalnie dupy, muszę ją za każdym razem myć. Po prostu kucać w wannie, robić strumień a potem dokończyć papierem. Ta metoda jednak tylko przyśpiesza cały proces, nie normalizuje go. Otóż owszem, zrobienie kupy to kilka sekund, potem strumień i czysto, wystarczy kilka ruchów.

ALE. Ale jest jedno miejsce na które to nie działa. Jakoś tak z lewej strony (w sensie od lewego pośladka) mi się zrobiła taka grudka na skórze, takie pomarszczenie. I tam w te pory czy co to to gówno wchodzi, nie żartuję, zupełnie serio. I żeby tę jedną grudkę doczyścić muszę trzeć ją dosłownie kilkadziesiąt razy. Do totalnego czysta, bo wystarczy najmniejsza plamka na niej i swędzi jak pojebana. Mam w łazience duże lustro, próbowałem się wiele razy wypinać i jakoś ją wypatrzeć. Próbowałem ją też palcami wymacać. No ale nie wiem, nie wiem gdzie ona jest, czuję ją tylko po zrobieniu kupy i tylko gdy trę papierem.

Powoli tracę nadzieję. Nie wiem czemu ale moja częstotliwość robienia kupy jak na złość wzrosła. Kiedyś to było co 2-3 dni. Teraz robię codziennie. Co gorsza, nie mam ani chwili spokoju, bo, nie wiem czemu, zawsze mi się chce już od obudzenia. No serio, budzę się i chce mi się srać. Ale nie idę srać przez wiele godzin po obudzeniu, bo wiem co mnie czeka i zbieram siły psychiczne. Jestem na skraju wyczerpania, bo to jest męczące w chuj. Do tego łazienkę mam małą i warunki tam są straszne. Otóż zimą jest tam tak lodowato, że zawsze dostaję biegunki ledwo co usiądę na kiblu (ja tak mam, że jak mi zimno to mi rzadka leci. albo na odwrót, jak mam biegunkę to mi zimno, nie wiem) a latem... właśnie. Latem jest gorąco jak w piekle. Bez kitu. Każda operacja robienia kupy zajmuje mi od 20 do 40 minut. Pocę się przy tym jak świnia, a jako, że jak wspominałem i tak jestem potliwy, to to jest po prostu nie do zniesienia. Stoję, trę zrozpaczony, pot ze mnie leci, no straszne po prostu.

Do tego dupa w tym miejscu tej "grudki" strasznie mnie po wszystkim piecze, no bo każdego dnia w tym jednym miejscu trę te kilkadziesiąt razy. Czasami do krwi. Jakiegoś raka dupy od tego dostanę.

Do tego wanna, codziennie spłukuję tam ten kał z lewego pośladka, potem myję wannę, co jest bardzo męczące, do tego schodzi mi płynu do mycia na tydzień tyle co kiedyś na pół roku. Nie wspominając o tym, ze potem i tak się brzydzę tam wejść i kąpać, no bo nie mogę uciec od wrażenia, że jednak ten niewidoczny kał tam nadal gdzieś jest, że osiadł.

Nie wiem, wiem, że to brzmi dziwnie, ale macie jakieś pomysły? Jakieś techniki depilacji dupy czy coś, no bo się boję taką maszynką jednorazową, bo po pierwsze spora część tych włosów jest bardzo blisko samego odbytu no a wiadomo, że nie chcę go zaciąć, a po drugie mam tak w tych włosach taki wystający pieprzyk i bym go uciął. A maszynki elektrycznej nie mam. Nie mam też nikogo kto by mi ten tyłek ogolił.

Ewentualnie może znacie jakieś przyczyny takiego stanu rzeczy? Uprzedzając niewyszukane żarty - nigdy nie odbywałem seksu analnego.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.01.07 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
A ja jestem zdania jak Pahiño - patrząc na to, co wyrabia u nas Cristiano, Manchester oddał go za grosze. :]

I tak dzisiaj zagra. Zobaczycie.

Potfur

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.01.07 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zanim zglosze swoje nominacje, ktos orientuje sie czy post-filmik z 'bugielkami' w roli glownej powstal w 2011?

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.07 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, on był z 2010.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2011 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: