Serie A 2011/2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 89, 90, 91  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Włoch w sezonie 2011/2012?
AC Milan
35%
 35%  [ 37 ]
Juventus Turyn
31%
 31%  [ 33 ]
Napoli
13%
 13%  [ 14 ]
Inter Mediolan
11%
 11%  [ 12 ]
AS Roma
5%
 5%  [ 6 ]
Lazio Rzym
2%
 2%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 105
Wszystkich Głosów : 105
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.28 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jesteś porażający. Jarasz się tym śmiesznym Milanem, żyjesz w świecie iluzji, gdzie nadal jesteście o krok, o krok! od czołówki, mało się opluwasz pierdoląc w kółko latem o Panu X, teraz zimą o Tevezie. Wpadasz tu do tematu i piszesz coś o meczach Serie A, na które wszyscy mają wyjebane, bo zasnąć idzie, zresztą Serie A u ciebie też jest tylko o krok, o krok! od czołówki.

Przed derbami Mediolanu srakę miałeś przez tygodnie, oczywiście skończyło się totalną nudą, no ale przecież była walka, och. Maxi Lopez, okurde. Galliani cośtam cośtam, talent z Brazylii cośtam, Tevez już-już, wielki Milan.

Jesteś żałosny.

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2012.01.28 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rimas napisał:
Wydaje mi się, że chłopcy chcą Cię przekonać, żebyś zdjął te różowe okulary i trzeźwo spojrzał na świat. ;)

Dokładnie taki jest cel tej dyskusji.
Już jakiś czas temu pisałem acmilanowi93, żeby zaczął trzeźwiej patrzeć na świat, a On dalej swoje.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.01.28 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus.

Po prostu - pierdolisz Smile

Śmieszny jesteś ty, nie Milan. Jesteśmy na pewno w 16 najlepszych drużyn Europy - czyli o krok od czołówki, i mam wyjebane na to co ty o tym sądzisz.

Cytat:
Wpadasz tu do tematu i piszesz coś o meczach Serie A, na które wszyscy mają wyjebane

Wszyscy mają wyjebane? To na chuj tutaj wchodzą i to czytają? Mam prawo tutaj być i chuj z twoją opinią. Idź popłakać o tym, że Anglicy niszczą piłkę, choć Hiszpanie (Barca i Real) robią to niegorzej...

Cytat:
Przed derbami Mediolanu srakę miałeś przez tygodnie

Srakę to ty masz, ale we łbie...

Cytat:
Jesteś żałosny.

Wzajemnie Smile

Cytat:
Wydaje mi się, że chłopcy chcą Cię przekonać, żebyś zdjął te różowe okulary i trzeźwo spojrzał na świat. ;)

Sorki, ale to nie ja porównuję kadry Atletico z Novarą i tym sposobem staram się udowodnić że La Liga > Serie A. Tylko powiedz mi dlaczego wszechmocna Valencia nie wyszła z grupy?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2012.01.28 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest o krok od czolowki, bo nie robi nic zeby sie do niej zblizyc, podczas gdy czolowka co raz bardziej odjezdza. Zreszta szkoda mi na ciebie czasu, zyj dalej w swoim swiecie.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2012.01.28 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93 napisał:
dlaczego wszechmocna Valencia nie wyszła z grupy?

Kto powiedział że jest wszechmocna?

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

PostWysłany: 2012.01.28 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto odjeżdża? Odjeżdża Barcelona i Real... a reszta? United wzmacnia się Youngami czy Jonesami, Chelsea - połowa transferów to praktycznie niewypały, Arsenal się rozsprzedaje, City nie jest w stanie wyjść z grupy. Borussia? Pokazała że jest w czołówce Europy jak cholera. Bayern - groźny rywal, ale czy tak mocno ucieka to nie wiem. Wzmacnia się Boatengiem, Petersenami czy innym Alabą.

Żeby nie było, że uważam że Milan jest lepszy od wyzej wymienionych ekip, bo zaraz jakiś idiota tak to zinterpretuje Smile.
Maxi Lopez nie jest graczem na pierwszy skład. Ma pełnić taką rolę jak Petersen, jak Lukaku, jak wielu innych zawodników.

[ Dodano: Dzisiaj o 18:25 ]
Cytat:
Kto powiedział że jest wszechmocna?

Nikt, po prostu to kolejny fakt, który wskazuje, że La Liga nie jest lepsza od Serie A...

Powrót do góry
trampki
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.01.28 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93 napisał:
Jesteśmy na pewno w 16 najlepszych drużyn Europy - czyli o krok od czołówki

lol, czyli tak jak APOEL Nikozja.

Powrót do góry
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

PostWysłany: 2012.01.28 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zasługują na taki tytuł w tym sezonie? Wyszli z grupy, w której mieli np. Porto... Choć akurat ta grupa była jedną ze słabszych, to i tak należy im się szacunek...

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.28 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
United wzmacnia się Youngami czy Jonesami

Wystaw dupę z tej żałosnej Serie A i zacznij oglądać futbol na temat którego próbujesz się wypowiedzieć. I skończ już z tym Milanem. Każdy wgniata Cię w błoto, a Ty dalej swoje, wciąż bez argumentów. Fajnie.

Powrót do góry
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2012.01.28 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acmilan93 napisał:

Nikt

Wiesz że za składanie fałszywych zeznań idzie się do puchy? nawet Harvey Specter Cię nie wybroni.

acmilan93 napisał:
po prostu to kolejny fakt, który wskazuje, że La Liga nie jest lepsza od Serie A...

To teraz napisz co rozumiesz pod pojęciem "fakt", bo fakt a subiektywna opinia to dwie różne sprawy. Faktem jest ranking lig w którym to Serie A idzie coraz niżej a to że obecnie jest tyle włoskich klubów w LM o niczym nie świadczy. Z resztą jakim trzeba być głupcem żeby wyzywać City od słabiaków bo nie wyszli z grupy w LM, można wyśmiać Porto, Valencię ale nie City które ma kadrę o której każdy Włoski zespół na razie może pomarzyć!

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2012.01.28 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemik

Z tym rozwojem Malagi to bym uważał mają 6 punktów straty do europejskich pucharów, ale i też tyle samo punktów przewagi nad..strefą spadkową. Moim zdaniem Malaga nie robi postępów.

daros320
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.28 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto odjeżdża? Odjeżdża Barcelona i Real... a reszta? United wzmacnia się Youngami czy Jonesami, Chelsea - połowa transferów to praktycznie niewypały, Arsenal się rozsprzedaje, City nie jest w stanie wyjść z grupy. Borussia? Pokazała że jest w czołówce Europy jak cholera. Bayern - groźny rywal, ale czy tak mocno ucieka to nie wiem. Wzmacnia się Boatengiem, Petersenami czy innym Alabą.

I napisał to kibic Milanu, gdzie wielkim panem X jest Aquilani :lol2:

Nie mówiąc, że wszystkie podane przykłady to jakaś masakra. Young to wymiatacz niesamowity, Jones wielki talent. Chelsea pudłuje tylko z napastnikami. City ma czołową kadrę w Europie, teraz im nie wyszło, ale w przyszłym sezonie będą niesamowicie groźni. Arsenal wysprzedał się z najlepszych graczy, fakt, Dortmund to samo co City. A Alaba to wychowanek, nie wspominając już, że transfery podobne do tych Milanu :lol2:

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2012.01.28 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb

Ale ja nie napisałem, że oni robią jakieś wielkie postępy. Napisałem, że kroczek po kroczku dążą do wielkości i nie chodzi mi w tym momencie o ich obecne wyniki, ale o ogół działań. Widać tam całkiem mądre i ciekawe ruchy. Jeśli dobrze pamiętam, to kiedy przejmował ich Pellegrini byli w strefie spadkowej albo jakoś zaraz powyżej. Już nie raz i nie dwa, pisałem, że bardzo podoba mi się ich model budowania drużyny - bez jakiegoś szastania pieniędzmi, kupowanie zawodników, którzy systematycznie podnoszą poziom sportowy drużyny. Generalnie coś innego niż budowanie takiej Chelsea i Man City.

W każdym razie życzę im by projekt się powiódł. Podobnie jak Valencii i Deportivo (w dalszej perspektywie) życzę aby, tak jak kiedyś, zaczęli znaczyć wiele w Europie.

A tak z innej beczki, działania PSG też mi się podobają i również życzę im powodzenia.

last.fm
Powrót do góry
Necro
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.29 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
United wzmacnia się Youngami czy Jonesami

Szkoda tylko, że Ci dwaj piłkarze byliby gwiazdami w każdej drużynie Serie A... Smile

Powrót do góry
acmilan93
Rossoneri
Rossoneri

PostWysłany: 2012.01.29 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wystaw dupę z tej żałosnej Serie A i zacznij oglądać futbol na temat którego próbujesz się wypowiedzieć. I skończ już z tym Milanem. Każdy wgniata Cię w błoto, a Ty dalej swoje, wciąż bez argumentów. Fajnie.

Ciebie chyba Basel wystarczająco w błoto nie wgniótł....

Cytat:
Z resztą jakim trzeba być głupcem żeby wyzywać City od słabiaków bo nie wyszli z grupy w LM, można wyśmiać Porto, Valencię ale nie City które ma kadrę o której każdy Włoski zespół na razie może pomarzyć!

City ma kadrę, o której może pomarzyć każdy klub poza Barcą i Realem... W tym sezonie jednak sfrajerzyli po całości.
I to właśnie City można prędzej wyśmiać że mimo takiej kadry nie wyszli z grupy, a nie Valencie czy Porto które mają środki x-razy mniejsze.

Cytat:
I napisał to kibic Milanu, gdzie wielkim panem X jest Aquilani :lol2:

No i o to mi chodzi.. Milan nie wzmacnia się Fabregasami, Schweinsteigerami, ale pozostałe czołowe zespoły (poza szejkotworami i Realem, Barcą) nie robią transferów wcale lepszych.

Cytat:
Podobnie jak Valencii i Deportivo (w dalszej perspektywie) życzę aby, tak jak kiedyś, zaczęli znaczyć wiele w Europie.

Oj tak, tych drugich szczególnie brakuje mi w LM :( Niech sie podnoszą, bo pamiętam kilka ich ciekawych spotkań sprzed kilku lat.

Cytat:
Szkoda tylko, że Ci dwaj piłkarze byliby gwiazdami w każdej drużynie Serie A... Smile

No Smile Szkoda że te supergwiazdy nie wyszły z grupy Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 89, 90, 91  Następny
Strona 54 z 91
Skocz do: