Depilacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.08.11 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoń mówił, że trzeba ograniczyć stopom dostęp do podłogi ('siedzieć' na palcach) zamknąć oczy, napiać brzuch, wyprostować kręgosłup i podnieść wyprostowane ręce do góry.

Możesz spróbować. Very Happy

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2011.08.11 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jak źle idzie to po prostu się pochylam, ew. jak pisałem wcześniej rozszerzasz pośladki. Żadne gródki tutaj nie mają znaczenia...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2011.08.12 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didi...

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

<hahaha>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2011.08.12 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą oglądałem demoty i też od razu z Didim mi się skojarzyło :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.01.29 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi nogami i rękami to przesada, ale w sumie jak ktoś ma łapy jak goryl to chyba jednak przejechanie maszynką jest wskazane.
Nie chodzi tutaj nawet o modę, jak dla mnie względy estetyczne i higieniczne były podstawowym czynnikiem decydującym o depilacji. Ładniej wygląda, pot nie gromadzi się na włoskach i nie śmierdzi. To samo tyczy się pach, szczególnie w lecie wyglądają takie włochy fatalnie, wyobraź sobie że jedziesz tramwajem czy tam autobusem i jakiś typ łapie się za uchwyt a tam spocone, śmierdzące kłaki. Ohyda, a nie żaden synonim męskości.
A żelu nie stosuje :]

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.01.29 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo uciekłeś od "jak można nie golić sobie jaj" do gadki o rękach i pachach. Jak można golić sobie jaja do zera, oto jest pytanie.

Kibic RM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.29 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przecież to co pisałem o braku smrodu, potu i estetyce było w kontekście jaj, choć dotyczy to także np. pach.

Do zera, a jak inaczej ? Jedziesz maszynką i tyle. Przecież nie będę zostawiał tych kilku mm. Chyba, że bawisz się nożyczkami.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.01.29 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie, jak jest gorąco przycinasz i tyle. Ścinka w niczym nie pomaga. Estetyka, sryka. Kondycja. Więcej zależy od tego co masz pod tymi włochami, a może raczej czy masz. No i to, że poruszasz ten temat w zimie, z wyraźnym akcentowaniem na to, jak tego nie można robić w ogóle. W ZIMIE, co ma pocenie się do -10 na dworze? Nawet jak biegam muszę na to poczekać.

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.29 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na polu Ptak

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.29 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą zrozumiałbym gdyby wpadły jakieś dziewczyny i napisały, że się kłaczkami dławią, albo, że włosy brzydko wyglądają. Wtedy co najwyżej można by pojechać po guście nowych pokoleń i nastolatkach jarających się wyglądającym jak dziecko gładziutkim Bieberem. Ale faceci piszący teksty rodem z czasopism o modzie typu "pot nie osadza się na włoskach, jest to bardziej higieniczne i estetyczne! spróbuj już teraz!" to niezły żart.

Pot nie gromadzi się na włoskach? Cholera, ja rozumiem pachy, ale jaja? Śmierdzi? Po pierwsze, wąchasz się/kogoś tam? Po drugie słyszałeś o takim wynalazku jak mydło?

Tekst o autobusie stary jak świat. Zacznijmy od tego, że niekoniecznie jeżdżę w autobusie w podkoszulku, ok? :] Do tego prawdziwy mężczyzna zawsze wywalczy sobie miejsce siedzące Ptak

Po prostu nie rozumiem jak można golić sobie jaja. Osobiście ogólnie się nie ciacham, nawet na twarzy zostawiam sobie od jakiegoś czasu zawsze zarost na ponad tydzień, ale to raczej dlatego, że jestem leniwy i nie chce mi się golić i nie wygląda to najgorzej więc mogę sobie na to pozwolić Tongue

I cholera, pachy mogę zrozumieć. Ale golenie sobie jaj... nie wiem, to dla mnie nawet nie tyle niemęskie co po prostu upokarzające.

I naprawdę rozpierdalają mnie faceci piszący o tym jak co u kogo wygląda. A potem się dziwicie, że niektórzy nazywają depilowanie się pedalstwem.

Brak smrodu. Kurwa, MÓWIMY O JAJACH. Nawet jak się na łyso opierdolisz to i tak będziesz musiał się tam umyć, żeby nie jebało. Pot? Pod pachami owszem, ale na jajach? Ja jestem cholernie potliwy i jakoś nigdy w tamtym miejscu problemów nie mam. Nigdy. Estetyka? Jak masz dziewczynę, której to bardzo przeszkadza i która ma dość skilla, żeby dojechać do tych włosów brodą to rzeczywiście z szacunku za ten wyczyn możesz się ogolić.

Ale kurwa, facet mówiący drugiemu facetowi "uuu, cssss, ejjj, włosy na jajach są takie niestetyczne, o fuuujjjj! ty brutalu, ty neandertalu ty, daj mi klapsa, daj mi, ty zwierzaku!" to pedalstwo w najczystszej postaci.

Do tego jest sporo dziewczyn, które nie jarają się gładziutkimi chłopcami, wiem z doświadczenia, wiele moich znajomych tak ma. A moja najlepsza praktycznie każdego chłopaka ma zarośniętego i uważa, że to męskie.

BA! Powiem więcej, niektóre dziewczyny uważają, że zapach męskiego potu (tzn. bez przesady, zwykły a nie jakieś mega-jebanie-na-kilometr) jest pociągający i męski. Very Happy

Kibic RM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.29 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cover
No to co, że w zimie ? Ja wole mieć gładko przez cały rok :-)

@Didi
Jaja i okolice jak chociażby pachwiny pocą się (przynajmniej mi, a nie jestem jakoś szczególnie potliwy) i wydzielają niezbyt przyjemny zapach, a włoski go potęgują i utrzymują. Dodam, że myje się regularnie i używam kosmetyków "na poziomie", nie żadnego Bonda za dychę.

Co do tej estetyki to naprawdę ciężko mi zrozumieć wyższość owłosionego penisa od gładko wygolonego. Nie wiem co ma do tego Bieber i inne gwiazdki XXI wieku. Nie uważam że zachowuję się pedalsko, nie używam żelu, choć i ten użyty w słusznej ilości nie jest czymś złym, nie układam sobie włosów przez lustrem 15 minut, nie mam grzywki na jedno oko, nie robię słit foci w lustrze itp.

W tym autobusie nie miałem na myśli Ciebie, chodzi mi o danego pasażera, który stoi obok w tłoku i świeci tymi włochami.

A te dziewczyny co rzekomo włosy i zapach potu uważają za męski, to są w zdecydowanej mniejszości.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2012.01.29 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, że ogolone jaja są pedalskie, chodzi o to, że golenie jaj jest pedalskie. Czynność, nie skutek. Ja tak to widzę. Nie uznałbym, że ktoś komu włosy na jajach w ogóle nie rosną jest śmieszny. Ale ktoś kto się tam goli, psika, mizia i w ogóle "lubi mieć gładko" to jakiś żart, naprawdę.

I skąd ty wiesz jaki zapach wydzielają włosy w pachwinach? Aż tak jebie, że czujesz u góry? Jezu. Kosmetyki? W sensie do jaj? Boże, naprawdę się czuję jak jaskiniowiec.

Co do dziewczyn to ich gust też jest od małego kreowany przez wszelkie magazyny gdzie uśmiechają się do nich Biebery i inne takie Disneye, albo przez Billboardy z goluśką pupą Cristiano, więc nic dziwnego.

Tu nie chodzi o to, że ja jestem jakiś typowo męski, bo jak się ogolę to sam jak gładziutki chłopiec wyglądam, nie chodzi nawet o sam wygląd, bo przecież równie dobrze mógłbym powiedzieć, że np. długie włosy u faceta to pedalstwo, a sam mam. Chociaż tutaj mam po swojej stronie np. wikingów, więc nie czuję się niemęsko Ptak

Chodzi naprawdę o sam fakt faceta golącego sobie jajka. To jest... kurwa, nie wiem, to jest jakby zrobić kupę pod krzyżem, na którym powieszono Jezusa. To jest jakieś takie zbeszczeszczenie świętego miejsca, królestwa męskości. Potrafię sobie wyobrazić ogolone jaja i mnie to nie razi, ale już sama czynność golenia sobie jaj sprawia, że od razu mam banana na twarzy, bo uważam, że to po prostu śmieszne, że są faceci, którzy to sobie robią. Rozwala mnie to za każdym razem, obraz faceta z pianką na jajkach i maszynką w dłoni. Naprawdę, ty nie widzisz jak przezabawnie to wygląda?

Swoją drogą jestem pewien, że Jezus nie golił sobie jaj.

Kibic RM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.29 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś trzeba to zgolić, przykro mi że sama czynność wydaje Ci się pedalska :(
Tak, lubię mieć gładko. To źle ? Nawet jak idę sikać, to ściągając gatki nie przestraszę się puszczy. Baj de łej, nie goliłeś nigdy jaj ? Bo skoro jesteś taki anty to pewnie masz już do kolan te chaszcze Very Happy

Nie, nie jebie mi tak że czuję u góry, po prostu da się wyczuć różnicę. Ciężko to tak dokładnie wytłumaczyć.
Nie chodziło o kosmetyki specjalne do jaj, tylko ogólnie, żel, perfumy, deo itp. Chciałem zaznaczyć, że dbam o siebie i nie używam byle gówna.

Dzisiejszemu lansowaniu pewnych rzeczy faktycznie można wiele zarzucić, ale akurat moda na depilację to pozytywny akcent Very Happy

I Jezusa w to nie mieszaj :]

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.01.30 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestes metroseksualista?

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2012.01.30 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jakoś trzeba to zgolić, przykro mi że sama czynność wydaje Ci się pedalska
Tak, lubię mieć gładko. To źle ? Nawet jak idę sikać, to ściągając gatki nie przestraszę się puszczy. Baj de łej, nie goliłeś nigdy jaj ? Bo skoro jesteś taki anty to pewnie masz już do kolan te chaszcze

:lol2: :lol2:
Co Ci szkodzi, Didi? Dobrze, że lansuje się pizdeczki z ogolonymi jajeczkami. Bez względu na to, co się lansuje kobiety zawsze będą potrzebowały prawdziwego faceta, mężczyzny, silnego ramienia, prawdziwego męskiego torsu. Kobiety, a nie gimnazjalistki. Również ciągle spotykam się u koleżanek z przekonaniem, że facet powinien być owłosiony. Nie wiem jak to zabrzmi, ale facet musi być facetem. Po prostu. No ale jak chcecie robić z siebie pedałów, to Wasza sprawa. Nam, że tak powiem, to tylko na rękę. Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 18 z 30
Skocz do: