Olympiacos Pireus - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.12.07 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta Pred, wmow sobie jeszcze, ze Real wystapil w najsilniejszym skladzie... mow mi tak dalej!

Real Madryt gral w iscie rezerwowym skladzie, pod wodza nowego entranadora i przegral z honorem, po walce. To wlasnie mi sie najbardziej podobalo. Bezsensowne byloby wysylanie do Grecji Zidane'a, Helguery i innych wynalazkow, skoro tak uzdolniona mlodziez moze sobie pograc Smile

cobra210
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.12.07 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre jest to, że powoli mamy swoich następców z własnej szkółki, którzy są poprostu spragnieni zwycięstwa i pełni chęci walki o tytuły.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2005.12.07 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tej czytej bieli to czemu bez reklam zagrał Real :> Może to już tak na stałe Very Happy

Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2005.12.07 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trener Lopez Caro dobrze wykorzystał ten mecz i pozwolił zagrać młodym piłkarzom, którzy mam nadzieję zdobyli cenne doświadczenie. Na początku wszystko szło dobrze Real prowadził i miał szanse podwyższyć rezultat, później niestety bramki strzelali gospodarze. Mam nadzieję, że nowy trener Realu nie będzie się bał szachować składem w kolejnych meczach Królewskich.

Powrót do góry
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.12.07 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz choć przegrany ale mnie osobiście cieszy. Jestem zadowolony z gry młodych, zagrali dobrze i zabrakło szczęścia, mam nadzieje, że dostaną więcej szans!! Hala Madrid Wink

pierini
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2005.12.07 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bylo do przewidzenia, ze przegramy, ale i tak jestem zadowolony z mlodziakow, ktorzy nagrali w Pireusie. bylo blisko tego, zebysmy zremisowali , a to bylby juz naprawde dobry rezultat jak na ten sklad, ktorym tam pojechal Real.

Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.12.07 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choob napisał:
Ta Pred, wmow sobie jeszcze, ze Real wystapil w najsilniejszym skladzie... mow mi tak dalej!

Real Madryt gral w iscie rezerwowym skladzie, pod wodza nowego entranadora i przegral z honorem, po walce. To wlasnie mi sie najbardziej podobalo. Bezsensowne byloby wysylanie do Grecji Zidane'a, Helguery i innych wynalazkow, skoro tak uzdolniona mlodziez moze sobie pograc Smile

Nic nie chce nikomu wmawiac, nawet sobie. Po prostu uwazam, ze nowy zaczynajac od zwyciestwa podnioslby morale, a tak jest podnietka, ze "nasza utalentowana mlodziez..." powalczyla, pobiegala ale ostatecznie przegrali, bo jednonogi rivaldo antimadridista przypomnial sobie jak sie gra w pilke. Poza tym trudno teraz w niektorych przypadkach np Gutiego ustalic czy dany pilkarz jest graczem podstawowej jedenastki czy tez nie.

Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.12.07 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie mozna bylo sie spodziewac jakiejs olsniewajacej gry i spektakularnego wyniku. Mlodzi jeszcze nie sa ograni w takich rozgrywkach jak LM wiec skoro Real awans juz mial zapewniony to moze lepiej ze rezerwy pojechaly do Grecji. I tak dobrze ze przez dluzszy czas byl remis.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: