Real Madryt - Levante UD [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Murekd
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.02.13 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej chyba mi szkoda tej bramki Karima, na początku pierwszej połowy, dodajmy prawidłowo zdobytej, ale pozycja sędziego liniowego może w pewnym sensie tłumaczyć jego decyzję. Na początku z bocznej kamery widać było, że Higuain mógł dotknąć piłkę, ale kamera zza bramki wątpliwości rozwiała. Dobry mecz Ronaldo, fantastyczna trzecia bramka, gol Karima też palce lizać.

Matizz21
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.13 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WP znowu pokazuje pełen profesjonalizm:

(ostatni akapit)

W półfinale krajowego pucharu Los Blancos mierzyli się z Barceloną i w pierwszym meczu przegrali 0:3 ale w rewanżu, 13 czerwca 1943, odnieśli najwyższe zwycięstwo w swojej historii, pokonując Blaugranę aż 11:1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bartolnt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.02.13 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche martwią mnie kolejne gole stracone po stałych fragmentach bądź też dośrodkowaniach.Real miał bodajże 14 rzutów rożnych i chyba tylko jeden zakończył się groźną sytuacją. Cieszy zwycięstwo i kolejne 3 punkty :-)
HALA MADRID!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Timonoo
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.02.13 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat zachowania RAMOSA, moim zdaniem z całym szacunkiem dla niego ale zachował się jak cham...
Wielki Fart że dostał za kopnięcie w nogi DelHorno (po wcześniejszym spięciu z nim)tylko żółtą...

Poza tym bardzo łanie tworzone akcje, ogromna przewaga w posiadaniu piłki no i deser w postaci trzeciej bramki CR7 - do pełni szczęścia i udowodnienia jego wszestronności brakowało tylko bramki z wolnego ;) Wtedy byłby czad: karny, główka, strzał z przed pola i wolny hehe

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.02.13 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramos ma gorącą głowę i z tym nic nie zrobimy. A szkoda bo przez głupotę możemy stracić ważne punkty nawet w spotkaniu z ogórkami.

Del Horno to stary cwaniak, który w każdym spotkaniu z Nami prowokuje, fauluje i symuluje. Szkoda, że Nasi jeszcze z nim wojują, zamiast olać.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.13 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Real Madryt - Levante (skrót meczu)

Timonoo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.13 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gestykulacja Mourinho bezcenna Smile

Powrót do góry
Baraqda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.13 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ta gestykulacją ktoś wie o co mu chodziło?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.02.13 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak to sobie wyobrażałem, ale gol Ronaldo kosmos, nieuznana bramka Benzemy też po genialnym zagraniu Crisa. Tych bramek to musimy się nauczyć nie tracić tak szybko, ale póki wygrywamy, to nie ma co za bardzo narzekać.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.13 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gestykulacji to chyba chodziło, żęby pograć piłką spokojnie, porozrzucać na boki,a nie pchać do przodu za wszelką cene, bo wynik już mieliśmy, a Jose nie chciał się nadziać za ich kontry.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.02.13 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff, zajebiście ciężko było. W pierwszej połowie dosyć łatwo stwarzali sobie jakieś okazje, ale pech i nieudolność liniowego nie pozwalały strzelić bramki. Śmiem twierdzić, że ten karny i czerwo nas uratowały, gdyby nie to, to mogło być naprawdę kiepsko. W dziesiątkę byli w stanie nas pięknie skontrować, a co dopiero gdybyśmy grali po 11 i jeszcze przy wyniku 0-1 czy nawet 1-1. Nasi rzuciliby się na nich jeszcze mocniej co groziłoby nadzianiem się na kontrę dwa razy bardziej. Liczą się trzy punkty, ale mocno zaczyna mnie wkurwiać i martwić fakt, że od października na Bernabeu tracimy przynajmniej jedną bramkę, a w ostatnich meczach jako pierwsi. To mi się nie podoba i tak być dłużej nie może. Mam nadzieję, że z Racingiem w końcu będzie zero z tyłu, są zbyt chujowi żeby nam strzelić, ale w sumie z nami to nic nie wiadomo.
Szkoda z jednej strony, że Ronaldo nie złapał jakiejś głupiej kartki jak Arbeloa. Z Racingiem bez niego spokojnie byśmy sobie poradzili i bylibyśmy spokojni o to, że nie będzie wykluczony z jakiegoś ważnego meczu. Chyba, że coś mi się pomyliło i nie jest o jedną kartkę od zawieszenia.

Cieszy mnie też bardzo sposób celebracji tego gola na 3-1. Podbiegając do Mou pokazał, jak i pozostali którzy się na nich rzucili, jaka "beznadziejna" atmosfera panuje w zespole i jak zawodnikom "zależy" na tym, by Mou odszedł. Myślę, że ten gest miał oznaczać coś w rodzaju "chłopie nie wydurniaj się, zostań, gdzie ci będzie lepiej?". Mam nadzieję, że Jose nawet nie myśli o odejściu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.02.13 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo na bank jest kartkę od zawieszenia i też mnie dziwi czemu nie zrobił czegoś ala Arbeloa. Może kompletnie CR o tym nie myśli i gra czysto będzie żółta to będzie nie to nie albo chce wykorzystać kolejny mecz na SB przeciwko słabemu rywalowi, żeby zakończyć sprawę z Leo o króla strzelców. Sam nie wiem już.

E:Tak ma.

Ostatnio zmieniony przez maciek19911 dnia 2012.02.13 18:56, w całości zmieniany 1 raz

Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.13 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Messi czasem też nie ma 4 żółtych na koncie?

Powrót do góry
Timonoo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.14 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mamy odpowiedź w sprawie gestykulacji Mourinho Smile
http://www.youtube.com/watch?v=KycJm9tiCfg&feature=player_embedded

Co jak co ale ma racje, w Madrycie nikt nie chce miliona podań i godzinnego oblężenia bramki poprzedzonego półgodzinnym posiadaniem piłki, tu zawsze grano dynamicznie, szybko i z pazurem. Błyskawiczna kontra 6-8 podań i strzał na bramkę to własnie to czego się tu oczekuje!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: