CSKA Moskwa - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
estima
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.02.21 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda sytuacja z kartkami w Realu? Ktoś będzie zagrożony pauzą w ćwierćfinale?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.21 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie Xabi zagrał fajnie dzisiaj. tak popatrzeć na skład cska, to z przodu grają piłkarze, którzy lepiej się czują właśnie na cieplejszym terenie, także może w Madrycie dopiero rozwiną skrzydła? ;) nie ma co pisać czarnych scenariuszy, Real ma rewanż u siebie, więc wszystko zależy od nich, Mou powinien dać radę. Przed meczem obstawiałem remis i trafiłem, z tymże myślałem, że CSKA będzie grało dużo lepiej. Mróz, sztuczna murawa, sądziłem że to przemówi mocno na ich korzyść.

Powrót do góry
vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2012.02.21 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra. To prawda, że CSKA nie powinno mieć nic do powiedzenia na Bernabeu. Ale to też nie jest powód, żeby marnować w ten sposób szansę na spokojniejsze podejście do rewanżu. Wystarczy utrata bramki (przypadek, strzał życia, cokolwiek) i będzie się trzeba pomęczyć. Nie musi tak być. Ba, szanse są minimalne. Ale to jednak futbol.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.02.21 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real zepsuł Mourinho rekord nie przegranej na własnym stadionie z Gijon i zepsuł passę nie straty bramki z CSKA. :lol2:

Żenada. Żeby tak stracić bramkę trzeba być Realem Madryt.

Zmiana na Albiola naprawdę znów wniosła wiele do zespołu.

EDIT: W lidze możemy wygrywać 4:0, a tu nie możemy utrzymać przewagi przy 3 strzałach przeciwnika...

Ostatnio zmieniony przez Piotrek945 dnia 2012.02.21 20:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2012.02.21 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no teraz zbyt wiele nie zrobili by strzelić gola. wiele nie potrzebowali. 1 bramkę to można stracić zawsze. dzisiaj się o tym przekonaliśmy bardzo dobrze.

nie chciało się grać do końca to taki jest efekt.

John_Doe
To Live & Ride In LA

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.02.21 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że brakło mobilizacji, tak jak w meczu z Racingiem.
Spokojnie mogło być 2:0 i pewny awans, a tak jest remis i będzie gorąca na SB. Kurde Arbeloa był przy piłce chociaż dwa razy? o_O

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.02.21 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jak sie nie chce dupska ruszyć w ataku, a każda kontra kończy się rajdem Cristiano i truchtem 2 zawodników. Nie wiem, może takie były polecenia Mourinho żeby nie ryzykować, ale naprawdę wkurwiające było oglądanie każdej akcji Realu robionej w miejscu, zero szybkości, przyspieszenia, jakiegoś zaangażowania... Fakt na Bernabeu pewnie będzie z 3:0, ale nie lepiej było dojebać im na 0:2 zwłaszcza po bardzo dobrym początku drugiej połowy, gdzie praktycznie gnietli piłkarzy CSKA.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.02.21 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ja miałem wrażenie że to boisko było jakieś bardzo wąskie? W ogóle ta sztuczna trawa pewnie też sprawiła że nasi nie mogli gra swojej gry. U siebie powinno pójść bezproblemowo. Szkoda kontuzji Karima. Czekam na komunikat ile potrwa pauza. Oby nie za długo.

No i przy tych kontuzjach niezwykle ważna okazuje sie przewaga 10 punktów nad Barceloną w lidze.
A wracając do meczu z CSKA to wg. mnie zamiast Callejona od początku lepiej zagrałby Kaka lub Higuain. Więcej można było by wtedy pograć piłką na połowie rywala. No i brakowało mi Lassa i jego wyprowadzania pilek z własnej połowy. Ah te kontuzje :(

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.02.21 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie boisko było tak wąskie czy kamera tak ustawiona? Shocked
Drugie pytanie co chciał osiągnąć Jose wprowadzając Albiola? Shocked

Powrót do góry
Piotrek945
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.02.21 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nudnego meczu dawno nie widziałem, 1-szy mecz, a mam już CSKA bardziej dosyć niż Lyonu.

Ta murawa, temperatura. Jak patrzyłem jak 5 zawodników robi przed jednym naszym ścianę to naprawdę zwątpiłem tam w wyższy wynik niż 1:0. I oczywiście te emocje które dostarczyli mi komentatorzy telewizji N sprawiły, że prawie usnąłem. Po 15 minutach meczu Chelsea - Napoli się więcej wydarzyło. Nigdy więcej wyjazdów Realu do Rosji...

Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.02.21 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Real Madryt - CSKA Moskwa (skrót meczu)

bartolnt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.02.21 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie mnie dzisiaj ch*j strzelił oglądając słabiutką grę CSKA jak i Realu i widząc jak dostają kolejną bramkę z dupy wziętą przy stałym fragmencie gry w doliczonym czasie...jak nie w pierwszych minutach to w ostatnich, no ja nie wiem kiedy oni wkońcu zaczną grać przez 90 minut przy stałej koncentracji... dlaczego mou wstawił w końcówce albiola ? który nie gra nic w lidze...dlaczego przy tym dośrodkowaniu było 5 na 5 zawodników w polu karnym realu a 3 zadowiników realu stało przed polem karnym? kur*a jest ostatnia minuta meczu ostatnia szansa CSKA na bramkę to chyba powinni się ustawić większą ilością graczy w obronie niż atakujących.
Dobry występ Xabiego Alonso :-)

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2012.02.21 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów stracona bramka po stałym fragmencie gry, do tego w ostatniej minucie.... Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.... Dobrze, że jest to remis bramkowy. A na SB CSKA nie będą istnieć....

Marcelo.
Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2012.02.21 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym brał remis bramkowy w ciemno przed meczem. Nie mamy co narzekać, CSKA chuja grała, boisko i warunki ciężkie, szerokie tak, że ten typek ze Stoke, co tak nakurwia auty, przerzucił by je, także ja tam nie narzekam. Mamy rewanż u siebie, ze słabiutkim CSKA i bramkowy remis. Dostaną chłopaczki wpierdol i lekcje.

Szkoda, że bramkę zjebaliśmy w 93 minucie, ale mówię żadną różnica czy 1:0 czy 1:1, tylko na chuj ten Albiol :|

California Love
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.02.21 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda tej głupiej bramki, ale w rewanżu będzie homicide

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: