Malaga CF - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.12 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a według mnie gdy przyszedł Luxe,wcale tak super nie graliśmy,to prawda,że wyniki były,ale poza pojedyńczymi meczami nasi nic nie pokazywali,niektóre zwycięstwa były wymęczone :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.12.12 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian2902 napisał:
to bym musiał tak co mecz ściągać mecz Realu, żeby się poprawnie wypowiedzieć o zawodnikach. <płacze>

podejrzewam, że większość też.

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
danji
szczypawa katalońska
szczypawa katalońska

PostWysłany: 2005.12.12 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to sobie poprostu odpuść, tak jak ja to robie Rolling Eyes :lol2:

Mnie się podobało, akcja Salgado gdzie wparował w pole karne i założył jednemu z obrońców siatke, jak wspólnie z Fufu stwierdziliśmy, on tak nie chciał

Ale i tak ten mecz zapamietam, jako nieudolność w konstruowaniu akcji Malagi, nieporadność obrony Realu, i wiecznie kładącego sie Zidane, który powinien dostać Złotą Piłkę, za udział przy dwóch bramkach :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.12.12 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj danielos, ludzie po prostu cieszą się, że ZZ wraca do przynajmniej jakiejś przyzwoitej formy, a Ty od razu musisz z tego szydzić :| zresztą to już nie jest śmieszne (jeśli kiedykolwiek było) :]

Powrót do góry
Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2005.12.12 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie martwie sie o to czy Lopezowi Caro uda sie poukladac gre w tylach O ile z przodu widac bylo ze zawodnicy maja pomysl i wiedza jak zagrac o tyle w tylach jest dramat

Kazde zblizenie sie Malagi na 20 m od bramki Sun Ikera sialo poploch i panike w naszych szykach obronnych Helugera z Pavonem wybijali byle dalej :] grajac taka padake z tylu nie mozna liczyc na dobre wyniki z dobrymi druzynami ot co :]

tak tak nigdy nie gralismy dobrze z tylu, ale tez dawno juz nie gralismy tak strachliwie i bojazliwie - psychologiczny efekt czerwonych kartek czy co do cholery??!! Wściekły

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.12.12 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pavon z Helguera zagrali niezla padake, to fakt. Szkoda, że tak pochopnie pozbyto sie Samuela. Byłby teraz jak znalazł.

Ramos zagrał niezły meczyk, ale ja tam dalej twierdze że powinien grać jednak w obronie, gdzie mamy teraz max. biede. Robinho też nieźle, cudowna bramka. Szybki, świetny drybling, powoli się ogra i spokojnie moze grac na skrzydle zamiast drewnianej Beksy.

Ziza z Baptista tez niezle, widac poprawe. Ronaldo jak zwykle nie widoczny, coz taki ma chlopak styl. :] Dobrze ze nie musial nas znow ratowac.

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.12.12 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danielos napisał:
RinG jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to sobie poprostu odpuść, tak jak ja to robie Rolling Eyes :lol2:

Wbrew pozorom, pod przykrywką owej niewinnie wyglądającej emotki zawarłem całkiem głębokie przesłanie oraz przekaz podprogowy, wyrażający życzenie, by przed zamieszczeniem na forum publicum wypowiedzi w dowolny sposób oceniającej któregoś z zawodników oglądać jednak mecze, gdyż jest to jedyny niezawodny sposób zapobiegający popadnięciu w śmieszność vel komizm.

A ty nie cfaniacz tak i nie kozacz, bo spiryt nie dla ciebie i zaraz skasuję ci posta :-P Pozdro600, trzymaj fason

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
assurbanipal
caudillo

PostWysłany: 2005.12.12 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bede uparcie drazyl ze lepsza gra to rowniez absencja beckhama. Jak nie bylo jego kretynskich zagran i obijania sie w pomocy od razu przewaga w posiadaniu pilki i lepsza gra pomocnikow z napastnikami.
Apropo Babtisty wykonal kawal czarnej roboty. Sciagal obroncow na siebie dzieki temu glownie robinio mial wiecej swobody.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.12.13 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do gry Baptisty to w 100% zgadzam sie z Maylo. Wlasnie obejrzalem sobie meczyk (bo niestety na zywo nie moge :( ) i zwracalem uwage chociazby na gre Baptisty, majac w pamieci relacje Live i komentarze Maylo.
I niestety Baptista nie pokazal w tym meczu nic na czym warto by sie zatrzymac, w pierwszej polowie byl najmniej aktywnym graczem (a majac w zespole Ronaldo nie jest to wcale latwe), w drugiej przeprowadzil pare akcji kompletnie do niczego, czym tu sie zachwycac ze przebiegl z pilka 10 metrow i tyle samo strzelil nad poprzeczka. No chyba, ze ktos mylil Bestie z Robinho, ktory zagral chyba najlepiej, aktywny w calym spotkaniu w kazdym miejscu boiska. Ramos tez bardzo ladnie. Duzo pracowal Guti, ale z racji swojej pozycji gral bardziej z tylu, troche ladnych podan, ale w sumie to niby do kogo mial grac skoro Ronni sobie chodzil po boisku.

No wlasnie Ronaldo zagral na pewno ponizej oczekiwan, kupa strat, a okazje byly.

Zidane nawet niezle, ale tez zaliczyl pare glupich strat.

Obrona naciskana gubila sie strasznie, ale na szczescie mielismy farta + Casillasa, ktory i tak nie zagral jakos fenomenalnie, bo kilka razy zle piastkowal i gdyby to nie byla Malaga tylko jakas lepsza druzyna to mogloby to sie roznie skonczyc.

A co do calej druzyny to strasznie podobala mi sie aktywna postawa, duzo biegania, pressing, mieli jeszcze problemy z taka gra nonstop (nieraz te przestoje stwarzaly grozne okazje) ale to byl dopiero pierwszy mecz trenera z tym skladem, mam nadzieje, ze Real bedzie gral coraz lepiej i cieszyl oczy swoich kibicow Very Happy

Powrót do góry
Real is the best!
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.12.13 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem jak mecz wyglądał, ale wiem, że Robinho strzelił piękną brame!

Powrót do góry
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.12.13 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem,że Baptista razem z Gordo byli najgorsi na boisku.Dla mnie bestia był praktycznie niewidoczny,a Guti z Ramosem cudo :]

Powrót do góry
polonista15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.12.14 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mecz Realu, pierwsze 25 minut nieudane w naszym wykonaniuale potem juz bylo wszystko dobrze i co najwazniejsze wygralismy te spotkanie nie tracac gola, a to jest bardzo wazne bo na koniec sezonu ila sie tez male punkty

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: