APOEL FC - Real Madryt [0-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2012.03.27 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nie wyjda pierwszym składem tylko po to, żeby ośmieszyć Apoel. Spokojnie może wyjść skład zaczynając od Adana, kończąc na Jese.

alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.03.27 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Żółte kartki przed finałem się przypadkiem nie zerują? Jeśli tak[...].

Nie zerują. O ile nie zmieniło się to względem zeszłego roku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Xelius
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.03.28 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Pavvel napisał:
Mam nadzieję, że nie wyjda pierwszym składem tylko po to, żeby ośmieszyć Apoel. Spokojnie może wyjść skład zaczynając od Adana, kończąc na Jese.

Zobacz na to z drugiej strony. Osmiesza APOEL jezeli nie wyjda normalnym skladem, zlekcewaza ich i pokaza Europie, ze na APOEL 2 garnitur wystarczy.
Podstawowy sklad uzupelniony graczami ktorzy graja mniej: Sahin, Varane, Granero moze Albiol.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2012.03.28 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, że czas dać przerwę takim graczom jak CR między innymi. Chuj wie co mu wystrzeli z jego humorkami, obrazi się, dostanie żółtko i dupa.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2012.03.28 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czajaZDP napisał:
Bardzo dobrze Kaka na ławce, w końcu nasze kontry będą groźne.

Wybacz Panie, że zwątpiłem.

Mecz był prawie idealny.

Karim kolejny raz pokazuje, iż mecze na szczycie, bądź mecze o najważniejsze cele nie są dla niego żadnym podwójnym ciśnieniem. Radzi sobie lepiej aniżeli Ronaldo. Dobrze mieć takiego gościa w zespole.

Awans zapewniony, raczej na chichot losu niema co liczyć i można się szykować na Bayern ale kciuki za Marsylię trzymać będę i to nawet bardzo mocno.

Loczeno napisał:
Nikt nie był przed tym meczem, a nikt kartki od nas nie dostał. Także odpowiedź to: nie Smile

Bankowo? Bo coś mi się wydaje, że Ramos i Marcelo byli zagrożeni.

e: ooo no to bajeczka. dzięki za odp.

Ostatnio zmieniony przez KubaPP dnia 2012.03.28 10:20, w całości zmieniany 1 raz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.03.28 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czajaZDP na bank nikt nie był zagrożony i nie będzie w rewanżu. W rewanżu też powinniśmy zagrać bez kartonika i spokojnie mieć do dyspozycji całą kadrę na Bayern.

F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.03.28 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czajaZDP napisał:
czajaZDP napisał:
Bardzo dobrze Kaka na ławce, w końcu nasze kontry będą groźne.

Wybacz Panie, że zwątpiłem.

Naprawde nie masz za co przepraszac. Kto mogl przewidziec ze zagra tak dobrze? Co prawda na jeden dobry mecz przypada kilka zlych, ale o regularnosc tutaj ciezko. Smile ciekawe czy Mou postawi na niego w meczu z Osasuna.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2012.03.28 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem i tak to genialny wynik dla Apoelu nie zważając ile dostaną na Bernabeu. Nie oszukujmy się, ale to jest drużyna, która notabene powinna mieć aspiracje na grupę w LE. A tu proszę, ile szczęścia potrzeba w sporcie. Tyle dobrych druzyn i lepszych od Apoelu ( prawie wszystkie ) odpadło już dawno, a oni co by nie było sa w dalszym ciągu w grze i mają 0,0001% szans na awans. Śmieszne to wszystko jest, bo kierując się definicją sportu w ich przypadku, sport = fart.

Swoją drogą, śmiesznie by było, gdyby trafili na taką Benficę, murowali się dwa mecze i liczyli na jakiś strzał zycia i wygranie 1:0 dwumeczu albo w karnych. Wyobrażacie sobie, takie coś, co nawet nie było faworytem w meczu z Wisłą, byłoby w 1/2 LM o_O I to całkiem nie jest abstrakcja.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.03.28 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity pech. Wtorek, liga mistrzów, ukochany Real na transmisji i spala się procesor. Nie w poniedziałek, nie w środę. Nie po meczu, nie przed meczem. Musiało to się stać akurat w trakcie. I jeszcze wtedy kiedy w TV nie mogę zobaczyć. Los zrobił mi na złość...

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2012.03.28 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Pavvel napisał:
Chodzi mi o to, że czas dać przerwę takim graczom jak CR między innymi. Chuj wie co mu wystrzeli z jego humorkami, obrazi się, dostanie żółtko i dupa.

Pokaż mi jedną sytuację na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów, kiedy Cristiano przez własną głupotę dostałby kartkę eliminującą go z ważnego meczu. Podkreślam - z dwóch ostatnich. Wiem, że w sezonie 2009/10 sam się eliminował z Valencii czy Deportivo i wiem też, że to już przeszłość.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2012.03.28 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I oby tak było dalej :-)

jareczek5
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.03.28 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madryd jest najlepszy ! . ale liczyłem ze CR7 coś strzeli a tu proszę Kaka i Benzema . ale i tak w pierwszej połowie było nieco słabo ale za to już w drugiej połowie nie mam nic do zastrzeżeń Hala Madrid ! ;d ;p

Powrót do góry
bartolnt
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.03.29 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed rewanżowym meczem Bayernu z Marsylią za kartki pauzuje Bastian Schweinsteiger.
Po 2 żółte kartki w drużynie z Monachium mają : Jerome Boateng, Toni Kroos, Luiz Gustavo oraz Thomas Müller
Natomiast po 1 żółtej mają: Rafinha, Philipp Lahm, David Alaba, Franck Ribery, Anatoliy Tymoshchuk i Ivica Olić :-)

Jeśli któryś z zawodników mających obecnie na koncie 2 zółtka dostanie kolejne w rewanżu z Marsylią, nie zagra w pierwszym półfinale ( oczywiście jeśli wygrają dwumecz z francuzami) z Realem ( jeśli ten przejdzie Apoel Tongue )

Z kolei w Realu 2 żółte ma Marcelo
Po 1 kartce mają: Fábio Coentrao, Pepe, Raúl Albiol, Álvaro Arbeloa, Ricardo Carvalho, Sergio Ramos, Lassana Diarra, Samir Khedira, Gonzalo Higuaín, a także Cristiano Ronaldo

Ostatnio zmieniony przez bartolnt dnia 2012.03.29 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.03.29 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rewanżu kartka dla Mullera i Kroosa Lahma Riberego
w 1 meczu z Realem Lahm i Ribery kartki i git Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: