Real Madryt - FC Sevilla [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.04.29 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś pięknego usłyszeć pod koniec meczu campeones ;) Ile na to musieliśmy czekać ... aż się łezka w oku kręci <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Peluquero
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.04.29 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile bym dał żeby te dwa gole Benzemy dziś zamienić na jednego na 3:0 z Bayernem kiedy miał okazje zapierdolić jak był na 6 metrze... Higuain to już raczej na wylocie jest, i jeżeli zagra to tylko żeby podpicować cenę w meczach o pietruszkę - przykro.
Jeżeli Mourinho zagra jeszcze jeden taki sezon, mimo że będzie mniej skondensowany od tego, to zawodnicy się wypalą i nic z tego zespołu nie zostanie, a przecież najlepsze jeszcze przed nami...
A jeżeli chodzi o godzinę rozgrywania meczu to może być kilka o 12, już się do tego przyzwyczaiłem, bo wiem że Perez tego pomysłu nie odpuści i 5-7 kolejek tak będziemy grali, problem tylko w tym, że prawdziwi kibice lubią się zabawić w sobotnią noc, a i czesto po meczu chodzi się pogadać o grze, natomiast niedziela południe to godzina dla rasowych pikników.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.04.29 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wnioskuje z pomeczowej wypowiedzi Ikera, że, jeżeli Barca dziś zaliczy wpadkę z Rayo i będziemy już mistrzem to zawodnicy zjadą się wieczorem na SB, a następnie wyruszą na Cibeles świętować?

A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2012.04.29 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Sherlocku ;)

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.04.29 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za! To by było coś pięknego. Co jak co ale wole świętować na Bernabeu niż w Bilbao.

Powrót do góry
warqula
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.04.29 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesada Barcelonie nie w topi z Rayo, a świętowanie na Bernabeu i tak będzie jak tylko wrócą z Bilbao. Takie godziny rozgrywania meczów są co raz bardziej powszechne w całej Europie, a wszystko ze względu na rozrastający się rynek azjatycki.

zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.29 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem do 2-0 dalej nie mogłem z powodu wyjazdu. Denerwuje mnie fakt że godzina jest robiona pod żółtków a cierpi na tym Europa (kontynent który tworzy football na najwyższym poziomie). W tym sezonie nie mogłem obejrzeć 3 meczów w pełnym wymiarze. Ten z Sevilla, z Osasuną tez o 12:00 i z Rayo (100-dniówka).

Co do meczu to to co oglądałem to bardzo emocjonujący mecz. Sevilla miała swoje okazje ale nadziewała się na nasze świetne kontry!

Powrót do góry
Grajcz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.30 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie możesz oglądać o 12 ale za to ja mogę i kto ma rację? :>

A na serio, dlaczego uważasz że Europejczykom to przeszkadza?
Ja lubię oglądnąć mecz przed obiadem, dużo bardziej niż wieczorem gdy muszę rezygnować z spotkań z znajomymi.
12 w niedzielę mi jak najbardziej pasuje, dużo bardziej niż 22 (W Poniedziałek trzeba rano wstać) i bardziej niż 18 czy 20 bo mnie w domu nie ma.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.04.30 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi te mecze się nie podobają. Atmosfera piknikowa i w ogóle jakoś lipnie się to ogląda.
Niedługo Gran Derbi będą o 12:00 może robić?

Powrót do góry
Grajcz
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.04.30 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piknikowa?
Miałem wrażenie że Bernabeu jest żywsze niż niejednokrotnie o 20 w tym sezonie (ale to raczej wynika z okoliczności) a mecz miał lepsze tempo niż mecz choćby z Malagą.

Drużynie jak widać po wynikach gra się dobrze w południe, klub więcej zarobi więc co to szkodzi?
Ciekawi mnie jakie byłyby wyniki ankiety na temat o której wolą mecze w niedzielę.

A Gran Derbi o 12 nie będzie bo Barcelona strzeli focha.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.04.30 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikniki to siedzą na Narodowym na meczu gwiazd...Mecze o 12:00 to bardzo dobry pomysł. O 20 i później rodzice nie przyjdą z dziećmi na mecz. Od czasu do czasu można zrobić wcześniej. Chyba ktoś z "wielkich znafców" (Wołowski, Kołtoń, nie pamiętam kto) pisał, że Liga Angielska gra wcześniej żeby ciągnąć profity z transmisji do żółtków. Nie wiem jaka jest różnica czasowa. Ale jeśli tak jest, to Real już dawno powinien mecze układać pod żółtków. W dobie "kryzysu" każdy $ się przyda!

Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.05.01 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Real Madryt - Sevilla (skrót meczu)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: