Los Angeles Galaxy - Real Madryt [1-5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2012.08.03 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny mecz. dobry z naszej strony.

początek mieliśmy świetny. Di Maria był jak tajfun. Galaxy sobie z nim kompletnie nie radziło. świetna asysta. świetna bramka. Angel jest kapitalny. jakby tak popracował jeszcze nad grą prawą nogą to byłby jeszcze bardziej nieprzewidywalny i trudniejszy do zatrzymania. wyjścia za linię obrony przeciwnika w wykonaniu Jose są nieprawdopodobne. ma niesamowite czucie akcji, dokładnie wie kiedy ruszyć do piłki aby nie spalić a zarazem dojść do podania mając całą obronę za sobą. w Realu strzelił już wiele takich bramek. ma bardzo dobre wykończenie. w tym meczu podobał mi się nawet Lass co nie pamiętam kiedy ostatnio mnie zachwycił.

Pepe i jego czytanie gry... dla mnie obecnie stoper nr 1 na świecie.

szkoda tej przewrotki Ronaldo. byłby piękny gol. Ronaldo jeszcze bramki z przewrotki zdaje się nie zdobył. raz trafił po takim strzale w słupek, raz piłka w siatce wylądowała co prawda lecz był spalony więc się nie liczy ;) no i teraz bramkarz był niestety tam gdzie powinien... ehhh... innym razem. sytuację którą miał pod koniec powinien wykorzystać z palcem w... ale to dopiero pierwsze 45 minut więc bramki istotne nie są.

brawka dla Alvaro i Jese za gole. asysta Granero przy golu Moraty palce lizać.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.08.03 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pytanie, kiedy ostatnio 3 wychowanków w jednym meczu strzeliło bramki? Ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć takiej sytuacji w ostatnim czasie no, chyba że pamięć mi już szwankuje Very Happy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: