Borussia Dortmund - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.10.25 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Essien to był jakiś żart w tym meczu. Tak poza tym to spodziewałem się łatwych 3 pkt, ale BVB postawiła twarde warunki. Najgorszy w tym meczu po Essienie był Ulatowski :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.10.25 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Essien i Ułatowski dali czadu. Pepe znowu popełnia wielbłąda, po którym tracimy bramkę. Tak, jak się spodziewałem - BVB u siebie jest bardzo groźna.

joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.10.25 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie spodziewałem i przegrałem piwo :|

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.10.25 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Real grał słabo jako drużyna. Przypomniała się niemoc z Bayernem w zeszłym sezonie w obu meczach (poza 25 minutami w Madrycie), zero pomysłu na grę i kopanie do przodu, ciągłe nieporozumienia nie tylko pomiędzy Modriciem/Essienem i resztą (co zrozumiałe), ale nawet pomiędzy graczami, którzy nie znają się od 2 miesięcy. Nie bardzo też rozumiem chwalenia Di Marii. Jego ciągłe rajdy jakby był sam na boisku, przewracanie się, straty piłki przyprawiają mnie o mdłości. Niemniej jednak przy tak słabej postawie reszty drużyny jednak się wyróżniał, bo robił ... cokolwiek, czasem nawet strzelał w trybuny.

Essien miał problemy z reakcją, koordynacją i przyspieszeniem. Jest w bardzo słabej formie, poza tym miał być zapleczem dla Khediry i Alonso jako DM, na lewą obronę niestety się nie nadaje.

A tak na marginesie nie mieliście wrażenia, że piłkarze Realu grali wczoraj w klapkach? Narzekali na murawę, ale te ciągłe poślizgi przy próbie przyspieszenia lub zmiany kierunku biegu były irytujące.

Kedos
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.10.25 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nza

Twój komentarz jest bardziej żałosny niż moja opinia po 3 piwach.

:]

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.10.25 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz na wysokim poziomie. Szkoda że przegraliśmy ale wyjść powinniśmy ze spokojem ;) podobało mi się 'calma calma' przy 1-1 ;) głowa do góry i HALA MADRID

Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.10.25 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek191ileś tam - Nie pierdol kolego. Gdyby nie Ronaldo bylibyśmy w głębokiej dupie zarówno w tym jak i tamtym sezonie. Jego gole są rozstrzygające albo zmniejszają gorycz porażki bądź słabego meczu. Popatrz na ostatni mecz z Barceloną gdzie huknął 2 bramki i uchronił nas od porażki. A wcześniej w superpucharze to on otwierał wynik na CN. W meczu z City to on zamknął wynik gdzie wydawało się, że skończy się remisem. Mecz z Ajaxem gdzie rozstrzelał na spółkę z Benzemą przeciwnika. Wczoraj też gdyby nie on wynik 0:2 byłby nie tylko wstydem, ale i pośmiewiskiem. Przy 1:1 wstąpiła nadzieja. Mam wymieniać dalej? I co z tego, że tak bardzo nie angażuje się w defensywę. Co z tego, że tak dobrze nie rozgrywa jak Ozil. Tylko, że jak trzeba wziąć ciężar gry na własne braki to nikt inny tego nie potrafi. Jakoś nie pamiętam aby Ozil, Higuain albo Xabi rozstrzygali mecze, podkreślam mecze, nie pojedynczy mecz (nie mówiąc już o meczach, w których wybitnie nam nie szło). Więc jeszcze raz: Patrz zdanie pierwsze.

Powrót do góry
Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2012.10.25 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dowaliłeś. Jak niby Xabi ma rozstrzygać mecze? To pomocnik, na dodatek defensywny. A Cris chyba łaski nie robi, że bramkę do siatki wpakuje :P No, ale kurwa ludzie nie kłóćmy się, bo na chuj to?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.10.25 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech tam sobie Niemcy mają te zwycięstwo, po zakończeniu rozgrywek będą się jeszcze bardziej cieszyć, że wygrali mecz ze zwycięzcą Ligi Mistrzów 2012/2013 Ptak
A tak na poważnie to szkoda w ciul tego meczu. Nie myślałem w ogóle o remisie, a gdzie tam porażka :|
Trzeba na SB klepnąć manitke i spokój Very Happy

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.10.25 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
maciek191ileś tam - Nie pierdol kolego. Gdyby nie Ronaldo bylibyśmy w głębokiej dupie zarówno w tym jak i tamtym sezonie. Jego gole są rozstrzygające albo zmniejszają gorycz porażki bądź słabego meczu. Popatrz na ostatni mecz z Barceloną gdzie huknął 2 bramki i uchronił nas od porażki. A wcześniej w superpucharze to on otwierał wynik na CN. W meczu z City to on zamknął wynik gdzie wydawało się, że skończy się remisem. Mecz z Ajaxem gdzie rozstrzelał na spółkę z Benzemą przeciwnika. Wczoraj też gdyby nie on wynik 0:2 byłby nie tylko wstydem, ale i pośmiewiskiem. Przy 1:1 wstąpiła nadzieja. Mam wymieniać dalej? I co z tego, że tak bardzo nie angażuje się w defensywę. Co z tego, że tak dobrze nie rozgrywa jak Ozil. Tylko, że jak trzeba wziąć ciężar gry na własne braki to nikt inny tego nie potrafi. Jakoś nie pamiętam aby Ozil, Higuain albo Xabi rozstrzygali mecze, podkreślam mecze, nie pojedynczy mecz (nie mówiąc już o meczach, w których wybitnie nam nie szło). Więc jeszcze raz: Patrz zdanie pierwsze.

Dobrze, że mi podałeś dokonania CR, bo ich nie znam. Jeszcze raz bardzo dziękuje. Bez odbioru.

MrSnaki
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.10.25 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WPIERDOL NA bernabeu bedzie lecz Lewandowski znów szczeli bramkę. Lecz idę palca ugryzc ze real wygra.

Borussen
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.10.27 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris0007 napisał:
Jakoś nie widzę powodów aby martwić się Borussią. Wydaje mi się, że z przodu za bardzo nie mają nas kim postraszyć. Czy wyjdziemy parą Pepe - Varane czy nawet parą Albiol - Varane to wątpię aby Lewy, z którymkolwiek z nich mógł sobie poradzić.[...]

Nie ukrywam, że mam satysfakcje czytając teraz tego typu komentarze.
Do tych co twierdzili, że będzie to spacerek - następnym razem więcej szacunku i zachowawczości dla przeciwnika.
Chociaż szczerze to sam nie wierzyłem w wygraną, tym bardziej, że mecz rozpoczeliśmy bez dwóch kluczowych zawodników którzy kreują gre w ofensywie.
Niezmiernie cieszą mnie te trzy punkty i na pół metku 1 miejsce w grupie. Nie moge doczekać się już rewanżu. I dla tych co znowu pisali teraz , że będzie pogrom to darujcie sobie, boisko wszystko zweryfikuje. Na wyjezdzie będziemy mieć ciężej, ale też nie jesteśmy bez szans, tak samo jak w środowym meczu wbrew opinii wielu. Oczywiście będę liczył na wywiezienie punktów z Madrytu.
Jestem dumny z chłopaków jak zagrali, dali z siebie dużo i ogólnie fajnie mecz się oglądało, emocji nie brakowało.
Sytuacja w grupie stała się bardzo nieprzewidywalna i ciekawa, mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw w grupie. Wydaje się, że City może już tylko powalczyć o LE, ale oczywiście to jest piłka i wszystko może się wydarzyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.10.27 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje że o 2 miejsce w grupie będzie walczyć Borussia z City :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: