Finał - głosuj!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merenques
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był najcięższy wybór w tym konkursie - jak przystało na finał (mimo pewnych wątpliwości, które pojawiły się na forum) są to dwie najlepsze prace RMCC2009! Długo zastanawiałem się na kogo zagłosować i w końcu padło na KiJu "Iker Casillas" . Słowo kompilacja zawsze kojarzyło mi się z ukazaniem najlepszych zagrań i trików piłkarza (ewentualnie wielu), o którym jest filmik. Idąc tą drogą, filmik Miancio jest "uboższy" w takie zagrania a więcej w nim "prostoty".

Dodam na koniec, że obie prace powinny wygrać, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
iker93
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuję na KiJa, już po raz 3 hehe.
Obie prace są bardzo dobre, jednak wg mnie ciekawsza jest ta o Ikerze. Więcej bajerów zastosował Miancio, ale nie wciąga równie dobrze co praca KiJa.
Aha no i muzyka, którą świetnie dobrał KiJu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciekdks
Hawkypeak

PostWysłany: 2009.07.12 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu

i

Miancio

nie da rady sie zdecydowac bo obie prace są zajbiste ,

[ Dodano: Dzisiaj o 20:56 ]
zajebiste*

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.12 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obydwie prace stoją na arcywysokim poziomie i zasłużenie według mnie konkurują w finale. Z tego co widać, KiJu ma sukces w kieszeni. Być może słusznie, ponieważ wykonał kapitalną robotę, gdzie ze świecą szukać błędów. Praca urzekająca pod każdym względem, wielce poprawna też pod względem technicznym.

Pracę Miancia komentowałem kilkakrotnie, więc teraz powstrzymam się od komentarza, bo ile można się rozpływać? Odeprę tylko pewne zarzuty. Konkurs startował dawno temu, kiedy Perez nawet nie był kandydatem. Miancio dobierał "nowych galacticos" według tego, co pojawiało się w gazetach, a nie własnego widzimisie. Faktu, że Zlatan czy Villa zajmowali okładkę "Marki" nie można obalić.

Głos na Miancia, ponieważ zachwycił i formą, i treścią. Acz powtarzam, że jeśli zwycięży KiJu, a tak się prawdopodobnie stanie, także będę wielce usatysfakcjonowany.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2009.07.13 03:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prac nie oceniam, ale odnośnie do postu Matiasa, to Zlatan przed czerwcem nie był na okładce, po czerwcu też nie, chociaż były pojedyncze newsy. Ten Zlatan tam to przesada. :]

Madridista011
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.13 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos oddaje na prace Miancia z prostej przyczny. Temat jego pracy wnosi cos wiecej niz praca o Ikerze. Przedstawienie nowych graczy pozwala miec nadzieje ze "Florenteam" bedzie ta druzyna na ktora nie ukrywam czekalem od dawna. Oczywiscie nie liczac paru zawodnikow, ktorzy sa w jego pracy jak Villa, Zlatan, ale jak napisal kolega wyzej ta praca opierala sie na spekulacjach gazet.

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.13 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 czerwca 2009. Jarek, nie weszłeś. :]

ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.07.13 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszedł, bo nie napisał, że w czerwcu nie było. ;)

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2009.07.13 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElFilipo jak zawsze uważnie czyta. Twisted Evil

Oczywiście tak naprawdę fail, ale sam pisałeś, że konkurs starował dawno temu, a 20 czerwca to raczej niedawno. Poza tym to EOT. Smile

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2009.07.13 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiju

Praca zdecydowanie lepsza, poza tym powinna ona rywalizować z pracą Bodiego :] Temat i wykonanie Kija stoi na minimalnie lepszym poziomie.[/b]

kuba1012
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.13 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie kompilacje godne są finału.
Obie mają to coś.
Świetną, dopasowaną muzykę, bardzo dobrze zgrane materiały, widać ogrom pracy włożonej w wykonanie filmików. Jednak mój głos oddaję na KiJa, ze względu na to że jego kompilacja jest jednak trochę lepsza od tej Miancia. Przyznam się szczerze, że kilka razy przeszły mnie dreszcze podczas oglądania filmu o Ikerze. Bardzo zaskoczył mnie ten moment gdy pokazane były 'wpadki' ( tzn. smutniejsze momenty). Muzyka została dobrana idealnie do każdej części kompilacji ( zwłaszcza druga i trzecia piosenka) - i tu wielkie gratulacje dla KiJa. Przedstawił również momenty, które pokazują jak bardzo Iker kocha nasz klub i to ogromnie mi się spodobało, przypomniało mi dlaczego czuję tak wielkie przywiązanie do Realu Madryt. KiJu pokazał w filmiku również dlaczego Iker uznawany jest za jednego z najlepszych (a może i najlepszego) bramkarzy na świecie, co również nie było łatwą sztuką.
Także głosuję na KiJa i jego pracę "Iker Casillas", chociaż muszę przyznać, że Miancio także wykonał kawał dobrej roboty i gdyby za przeciwnika nie miał KiJa z całą pewnością zagłosowałbym na niego. Obie prace są godne finału i chciałbym pogratulować obu autorom.
[/b]

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.14 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że spotykają się tutaj zdecydowanie najlepsze prace konkursu. Gdyby ktoś dzień po rozpoczęciu konkursu zapytał bym mnie kto wygra. Bez namysłu powiedziałbym, że Miancio. Jednak z czasem coraz bardziej zaczęła podobać mi się kompilacja Kijka. Teraz wybór jest o wiele trudniejszy. Mój głos pozostanie przy Mianciu głównie za te "łączenie akcji" z drugiej części.

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.15 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

COMUNICADO OFICIAL:

zwycięzca - KiJu
2. miejsce - Miancio

Gratuluję!

Krasz
Hawkypeak

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.10.28 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuję na Roberta!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: