Real Madryt - Borussia Dortmund [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.07 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uprowadzenie napisał:
Które, bo nie przypominam sobie żadnych.

Nie wiem, może szaleńcza, niczym psychol, radość po bramkach?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.08 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksabi napisał:

A co to ma do rzeczy? Nie ja jestem bramkarzem najlepszej reprezentacji Hiszpanii w historii oraz najlepszego klubu XX wieku. Moim zdaniem mógł to wyciągnąć, a zaraz pewnie zbiegną się dzieciaki i będą krzyczeć "ale przeciesz rzeby nie on to jusz nie raz byśmy przegrali!!!!". Owszem, ale nie ma co patrzeć na przeszłość, lecz powolutku trzeba szukać następcy Ikera, bo lepszy i młodszy już nie będzie.

Grać w ataku pozycyjnym Real potrafi, co udowodnił w drugiej połowie, choć to może bardziej zasługa przeciwnika. Blancos wyszli chyba z nastawieniem, że mecz sam się wygra, a tu psikus.

W styczniu liczę na wzmocnienie obrony, bo póki Pepe i Ramos nie będą mieli konkurencji (nie oszukujmy się, Varane to wielki talent i umie świetnie grać, ale póki co potrzebuje jeszcze wielu spotkań) to będą popełniać takie dziecinne babole. Najśmieszniejsza była chyba bramka dla Borussii na 2:1 w pierwszym meczu, gdy piłka przeleciała obok chyba trzech obrońców, w tym Ramosa, który nie wiedząc czemu bał się piłki, zamiast ją zaatakować.

Na taką solidną defensywę, jak ta Borussii (przynajmniej we wczorajszym meczu) potrzeba duuużo ruchu z przodu i w środku pola, co zauważył Mou i słusznie zmienił tych, którzy grę spowalniali.

Podsumowując - brak obrony i brak napastnika.

Ksabi, co ty w ogóle pierdolisz?? Kogo chcesz na ten środek?? Celujemy w T. Silve czy może Luiza?? Chuj tam, że jeden byłby niedostępny, a drugi kosztowałby z 60 melonów. Nie wiem, kogo ty widzisz na rynku, kto obecnie byłby lepszy od Varane'a.... A tym bardziej lepszy od Ramosa czy Pepe. Oczywiście mówię o zawodnikach dostępnych, za w miarę przystępną kwotę. Nie wiem co ci odbiło z tym brakiem konkurencji, bo np. błędy Ramosa, oczywiście na środku, bo o prawej obronie szkoda gadać, nie wynikają ze słabej formy... Wynikają z pojedyńczych braków koncentracji czy też gorącej głowy. Tak samo podajesz tutaj przykład Pepe... Ok, dwumecz z Borussią, nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale pamiętaj, że na początku sezonu, w zasadzie on jako nieliczny prezentował wysoki poziom. Co do Raphaela, to po wczorajszym meczu zrobiła się nie wiadomo jaka spina, na to, że "nie jest gotowy". A ja pytam czemu?? Ramos to byl starszy jak zaczynał?? Tym bardziej, że mówimy o tym samym Francuzie, który grał świetne spotkania zaówno z City jak i w pierwszym meczu z Borussią. Chyba lepiej, żeby ogrywał się teraz, w fazie grupowej, bo dzięki temu być może na wiosnę będzie w stanie grać w 1/2 z jakąś Chelsea, Bayernem czy Barceloną. Dlatego właśnie, jakikolwiek transfer środkowego obrońcy, to czysta abstrakcja, mamy 3 świetnych środkowych obrońców i jednego bardzo solidnego. No i wyobraź sobie czy Varane chciałby dalej grać tutaj, skoro po cąłkiem udanych meczach, zostałby znowu wyjebany na nr 4, jeśli chodzi o środek, skoro już na początku sezonu, kiedy nie grął, mówiło się o jakiś wypożyczeniach.

Co innego jeżeli mówimy o prawej obronie.. Tu zgodzę się, że potrzebny jest transfer, bo po prostu nie można grać całego sezonu z jednym po, a Ramos czy Essien to nie są najlepsze opcje na bok obrony. Ale nie masz racji mówiąc, że Arbeloa jest tylko solidny. W Hiszpanii też tak uważali, to wszedł na boisko Juanfran i się pokazał. Nie wiem, gdzie ty widzisz "tylko solidność", bo ja nie pamiętam ważnego meczu, w którym Arbeloa zawiódł. Zawsze trzyma poziom. Nie jest nie wiadomo jakim crackiem jeśli chodzi o grę offensywną, bo i też za bardzo nie ma do tego warunków, bo nie jest tak szybki i dynamiczny, ale też już mu się czasami zdarzało fajnie włączyć do akcji offensywnej. A jeżeli uważasz, że to, iż wczoraj nie przekraczał połowy jest spowodowane tym, że "nie umie", to się mylisz. Ewidentnie zarówno Ramos jak i Alvaro mieli nakazane od Mou nie włączanie się do akcji, to było po prostu widać. Zresztą sięgnij pamięcią do jakeigoś meczu z czasów Pellego, gdy Arbeloa regularnie grał na lewej i grał normalnie, nie raz przekraczał połowę. Poza tym, pamiętam, że kiedyś była podana statystyka, że Arbeloa ma najwięcej celnych podań w drużynie. Pojawiła się wtedy szydera, że przecież on zawsze na metr podaje itd. Fajnie, ale jak pokazał wczorajszy występ Ramosa, na metr też trzeba umieć podać.

No i wreszcie na koniec odniosę się do Ikera, choć w sumie pisałem o tym milion razy. Nie wiem, jak można mówić o jakimkolwiek szukaniu nowego bramkarza, skoro Iker ma dopiero 30 lat.... On jeszcze przez najbliższe 8 lat może i pewnie będzie spokojnie bronił, więc zastępstwa to my możemy zacząć szukać za 4-5 lat, a nie teraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.11.08 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 lat ma w metryce. Broni jak 38-letni Bodzio W.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: