Polityka (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.22 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem wcześniej przede wszystkim o kłamstwach rządowej narracji, niebywałym upokorzeniu państwa i narodu i o czym to może świadczyć. Ale dopóki nie będzie prawdziwego wyjaśnienia, wciąż będą domysły. A tacy jak Szeląg robią wszystko, by obraz zaciemnnić, Tusk zaś jest zakładnikiem Putina. W takich warunkach rzetelne[tak, rzetelne, nie pod tezę] śledztwo nie jest możliwe.
Cytat:

Dobra jeszcze jedno, czy naprawdę są tu ludzie, którzy myślą że gdyby nie tragedia pod Smoleńskiem to śp. Lech Kaczyński miałby jakiekolwiek szanse na reelekcję?

Mógł wygrać, mógł przegrać[wyniki ówczesnych sondaży wskazują na to drugie], ale nie walczyłby z Tuskiem, więc trudno kategorycznie powiedzieć. Ale czy to ma kluczowe znaczenie?

Marcin Król i Kik chcą wsadzać opozycję do więzienia[nawet wbrew prawu], Miszczak wprost informujący, czemu zwolnił Majewskiego, Miecugow[ten od Big Brothera] uważający, że tabloidyzacji mediów winni są widzowie, pokazywanie idyllicznego świata władzy, przerabianie narodu na modłę ,,normalną, europejską'' itp itd. Nadredaktor uważający odbiorców jego programów za baranów, szczujący wedle najlepszych wzorców, śpiący spokojnie, gdy nie idzie opozycji, rozwalający kolejne redakcje- twórca potęgi ,,Wprost'' mówił o jego działaniach:,,gdy przejął tygodnik, powiedziałem, że czuję się, jakbym oddał córkę do domu publicznego. "
Tak, więc oczywiście pokazują to, co uważają za stosowne. Ale inny od nich przekaz jest w drugim obiegu.

Cytat:

A i jeszcze co do tego zamachu, to ja mam nadzieję że politycy wezmą sobie to do serca i chycą się roboty, bo jak nie to następny się znajdzie.

Większość interesuje tylko pełna micha i nie sądzę, by się przejęli, gdyby faktycznie ktoś chciałby zdetonować bombkę na Wiejskiej.
https://pbs.twimg.com/media/A8SpjyWCUAApAcR.jpg:large Ogromny wzrost zadłużenia, kolejne cuda Rostowskiego, sięganie do rezerwy budżetowej, cuda z emeryturami, przejedzenie pieniędzy na inwestycje[choćby Rybiński to udowadniał], cóż.

Kowal? On to już skończył robić śniadaniową telewizję na Ukrainie?
Ogromnym błędem Kaczyńskiego jest niezdolność do kompromisów, pokazywanie ludzi z partyjnego betonu kosztem inteligentniejszych ale i bardziej samodzielnych[Dorn, imho Jakubiak, Zalewski]. I niezdolność do pozyskania szerokiego nowego elektoratu. Więc nie wiem, jak on chce pójść drogą Orbana, który przekonał do siebie społeczeństwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
SGF
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.22 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Z drugiej strony, nie wiem, po chuj niby Tusk miał się przejmować marszem z 11. Super, że obudziła się jakaś prawica, a powie mi ktoś kto miałby ich tak realnie w rządzie przedstawiać?? Jaka partia?? Bo ja takiej nie widzę.

Taka partia na tą chwilę nie istnieje i na pewno w czasie roku czy dwóch nie powstanie. Na tą chwilę Ruch Narodowy ma na celu stworzyć struktury, wykształcić młodych ludzi, aby Ci za kilka lat mogli spokojnie budować nową Polskę - bez postkomunistów i starego betonu, tylko ludzie, którzy kochają naprawdę ten kraj i chcą dla niego jak najlepiej. Tego Tusk na pewno może się bać, zwłaszcza, że w MN w porównaniu do jakichś "Obudź się Polsko" w 80% brali udział ludzie młodzi, nieskalani polityką, wśród nich na pewno jest wiele ambitnych osób, którzy mogliby w przyszłości spróbować swoich sił w polityce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Deftone
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.23 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przecież oni nigdy nie przedstawili żadnych argumentów, a ich rozmowa sprowadza się do użycia wyświechtanych haseł.

Mistrzostwo. :lol2: :lol2: :lol2:
Cytat:
To prawicowe oszołomstwo zawsze wszystko sprowadza do argumentu typu: Wyborcza, TVN, leming itd.

No, logika rodem z Ju Es Ej.
Cytat:
Zabawny, naprawdę zabawny to jesteś ty, chłopczyku. Nawet nie będę wchodził w dyskusje z kimś kto ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Niestety zauważam, że jest to bardzo częste zwłaszcza wśród takich krzykaczy jak ty.

Tak, ja jestem krzykaczem, ale sam użyłeś pełnego pakietu jadu typowego gimbo-internetowego szczekacza: nazwanie mnie chłopczykiem i nie umiem czytać ze zrozumieniem (?!). A, no i oszołom. Oszołom to podstawa. Bez tego nie ma rozmowy z lewaczkami.

Powrót do góry
Black90
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.11.25 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Naprawdę żal mi tego pana. Chciał pracować uczciwie to dorobił się tylko długów i stracił dobytek.
Niech kolejne rządy dalej nakładają podatki na naszych rodaków, hajs się musi przecież zgadzać.

Ostatnie zdanie wypowiedziane przez tego faceta jest ciekawe, patrząc na datę dodania tego filmu i ostatnie wydarzenia w naszym kraju.

Powrót do góry
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.11.25 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niech kolejne rządy dalej nakładają podatki na naszych rodaków, hajs się musi przecież zgadzać.

Tutaj widać, że sens dyskusji z Tobą jest bardzo mały. Nie da się inaczej, przykro mi, takie czasy ;)

Powrót do góry
Black90
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.11.25 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie czasy? Że mamy pracować uczciwie, płacić te podatki a mimo wszystko popadać w długi? Na serio się nie da?

Państwo po prostu wymierzyło solidnego kopa w dupę uczciwego przedsiębiorcy. Chyba lepiej by było jakby robił wałki na boku, też w świetle prawa byłby przestępcą, ale przynajmniej może bezpiecznie ulokowałby sobie gdzieś pieniążki, żeby nie martwić się o swoich najbliższych.

Powrót do góry
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

PostWysłany: 2012.11.25 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na serio się nie da?

Nie.

Powrót do góry
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.11.25 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wszystko w porządku, że człowieka oszukali ?

Deftone
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.26 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kolejny temat, w którym Un Mitico Blanco się kompromituje. Wytrzymaj do stycznia, a Złota Piłka od Darwina będzie twoja.

Powrót do góry
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

PostWysłany: 2012.11.26 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa kto tu się kompromituje, człowieku, czy Ty masz jakąkolwiek wiedzę?

Ja jebie, no do takiego to tylko strzelać, co ci kurwa rządzący mogą zrobić, skąd do kurwy wezmą pieniądze, trzeba ciąć, po prostu i nie wiem jak tego można nie rozumieć.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.26 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej mozna. wystarczy prowadzic prywatny interes w tym kraju.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Deftone
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.26 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mi zarzucaj brak wiedzy. Szczególnie ta dalsza część posta wprawiła mnie w osłupienie, cofam to co powiedziałem. ZP dla Ciebie już teraz, podziękuj rodzicom.
Najpierw mówisz o podatkach, teraz o cięciach. Zdecyduj się, chyba że utożsamiasz jedno z drugim. Nic, tylko pogratulować w takim razie. Co do cięć - to raczej słabo z nimi, bo wydatki w sferze publicznej rosną od pięciu lat i tylko część z nich jest finansowana przez Unię. A co rośnie proporcjonalnie do nich? Podatki, sankcje, tego typu sprawy. Podwyżki mandatów, rekordowe ilości radaró na drogach (W 2007 Tusk śmiał się z Kaczora, że wali tyle radarów, bo nie zna się na drogach co wynika z tego, że nie ma prawa jazdy. Hipokryzja lidera? A skąd), chore prawo podatkowe. Obywatela traktuje się jako potencjalnego przestępcę, którego trzeba ukarać, zedrzeć z niego reszte pieniędzy. Tego się nie zmienia. Nie ucina się chorych kończyn, zostawia się je, pozwala się na rozwój raka, a naród traktuje się jako dojną krowę, która pozwoli to wszystko sfinansować. My chyba naprawdę mamy jakiś kompleks PRL-u, że nie potrafimy przeciwstawić się władzy. A rosnące podatki zawsze hamują gospodarkę, co w połączeniu z rozrastającą się biurokracją nie daje dobrych nadziei na przyszłość.

@hoszkar
Domorosły ekonomista, który zasłyszał coś w TVN24 wie lepiej.

Powrót do góry
carlitos94
Alex DeLarge

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.26 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catalunya Man

Wiesz, że to zdjęcie to fotomontaż? Czyżby ekspert od faszyzmu w Madrycie, senor Rachański miał tu konto?

e: O twój avatar chodzi oczywiście.

"Życie jest jak papier - szare, długie i do dupy" - Żeromski, chyba Żeromski.

"Jak zwykle czekamy na państwa informacje, nasze telefony będą czynne jeszcze przez godzinę" - Maciej Trojanowski
Powrót do góry
Catalunya_Man
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.11.26 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carlitos94: Ale to zdjęcie już nie - bez znaczenia.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

p.s. Pudło.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.11.27 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak zawsze wolałem faszyzm od komunizmu, a nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że strona po której się opowiadasz w kwestii hiszpańskiej wojny domowej (przynajmniej tak mniemam, że jesteś po ich stronie, skoro wrzucasz zdjęcia mające na celu pokazać powiązania Franco z Hitlerem) była reprezentowana przez największe kurestwo tego świata czyli komunistów.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 188 z 300
Skocz do: