17. KiJu "Iker Casillas"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 11:56    Temat postu: 17. KiJu "Iker Casillas" Odpowiedz z cytatem

Iker Casillas
by KiJu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas trwania: 11:23
Rozmiar: 88 MB
Muzyka: Kevin Rudolf ft.Lil Wayne - Let it rock!; Evanescence - My Immortal; Aerosmith - Don't wanna miss a thing
Program: Sony Vegas
Podziękowania: Trybit, El Moro, przemas, Kluivert, Nene, Kopeć, Damian2902

Opis pracy: Ikera Casillasa zna każdy kibic Realu. Jest to prawdziwa żywa legenda drużyny, która przeszła z nia zarówno te piękne, jak i smutne momenty. W swojej pracy chciałem wszystko połączyć. Co wyszło? Sami obejrzyjcie i oceńcie. Ja od siebie tylko gwarantuje szczyptę emocji i pokaz genialnych parad Hiszpana na przestrzeni kilku lat. Zapraszam do komentowania!

Linki
ZShare | BadonGo | MegaUpload | RapidShare | DepositFiles | SevenLoad

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem. Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.01 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiJu, ja Cię chyba kopnę ;) "Słaba praca, słaba praca". Rzeczywiście. Okej, lecimy. Casillas na tym konkursie po raz drugi, ale dla mnie to ciekawy materiał do obejrzenia. Myślałem, że z taką ilością czasu trwania zanudzę się, usnę. Błąd. Kariera Casillasa pokazana w zupełnie odmiennych stylach - raz szybko, raz sentymentalnie. Bardzo mi się podobało, dobra synchronizacja, montaż na wysokim poziomie. Fajnie, że pojawiły się maski, chociaż tutaj mam lekki zarzut, bo jedna była tak brzydko ścięta (widać było boczne krawędzie klipu). Muzyka generalnie na plus, jak i cała reszta. Imho, zajdziesz wysoko w tym konkursie, może nawet tak wysoko jak rok temu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ogi
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój faworyt.

Zwłaszcza od momentu piosenki Aerosmith nie da się oderwać.

Powrót do góry
Xandir
Obersturmbannführer

PostWysłany: 2009.07.01 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW. o czym jest ten wywiad z młodym Ikerem?

Powrót do góry
Nenepl
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to jedna z trzech prac, które są dla mnie murowanymi faworytami do odniesienia sukcesu w tym konkursie.

Zacznę od tematu, dla każdego kibica Realu oglądanie wychowanka w roli głównej jest czymś niezmiernie przyjemnym tym bardziej jak jest to piłkarz wybitny a autor kompilacji zgromadził aż tak pokaźną ilość materiałów, nie zabrakło świetnych parad, błędów, smutku czy radość. Kompilacja ta jest swego rodzaju pięknym przedstawieniem wspaniałej kariery jaka zrobił i będzie robił Iker. Świetnie dobrana muzyka - Areosmith miód, mimo, że dwa ostanie kawałki są oklepane, oglądając video widać jak idealnie pasowały. Montaż bardzo dobry, ładne przejścia i tutaj zaskoczenie maski(bardzo ładnie wkomponowane w filmik dodały mu atrakcyjności) nie spodziewałem się, że użyjesz masek chyba to pierwszy raz ;>. Wrócę do początku kompilacji fajny pomysł z przedstawieniem wcześniejszych bramkarzy Realu. Ogólnie kawał dobrej roboty poza napisami końcowymi które były po prostu ohydne:D

Powrót do góry
roberto3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatku musze Ci podziekowac za tą kompilacje, jeszcze nigdy nie wzruszyla mnie zadna! piekny wywiad w okolicach 5m20s. Pokochałem Casillasa po tej kompilacji. Za to dzieki.

Nie wiem czy mam racje ale wydaje mi sie ze w tym wywiadzie, o którym wspomnialem Iker płakał ze szczęścia (nie rozumiem hiszpańskiego:P), a Ty przy tej samej muzyce w następnych klipach pokazales jego blędy i porazki. To mi sie nie podobalo. Synchro tez chwilami wydawało mi sie ze mozna poprawić. Muzyka genialna. Dzieki. Kazdy kibic Realu powinien miec ta kompilacje.

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roberto3 napisał:

Nie wiem czy mam racje ale wydaje mi sie ze w tym wywiadzie, o którym wspomnialem Iker płakał ze szczęścia (nie rozumiem hiszpańskiego:P), a Ty przy tej samej muzyce w następnych klipach pokazales jego blędy i porazki. To mi sie nie podobalo. Synchro tez chwilami wydawało mi sie ze mozna poprawić.

Odniosę się do tych dwoch bledow. Owszem - Iker płakał ze szczęścia po tryumfie w LM 02' przeciwko Bayerowi Leverkusen, ale nie miałem możliwości inaczej wstawić tego wywiadu pozostając przy płynności pracy. Dlatego zrobiłem tam stop klatke i ściemniłem obraz, by pozostać przy klimacie pracy i oddać emocje. Myślę, że gdybym rozbił to na dwie części mógłby wyjść efekt w ogóle odwrotny. A co do synchronizacji, może dla niektórych nie jest idealna, bo każdy inaczej odbiera ten aspekt. Od siebie powiem tyle, że co za dużo to niezdrowo ( w zależności od tematyki pracy), a i sądze, że tutaj nie ma co, aż tak narzekać ;).

Dzięki za wszystkie komentarze! Very Happy

Powrót do góry
roberto3
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ki Ju, nie powiedzialem ze synchronizacja zla. Zrobiles to po prostu po swojemu. A to nie znaczy ze zle. Kazdy ma swoj gust. I nie narzekam, juz mówilem ze moge jedynie podziękować;)

Powrót do góry
KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, źle mnie trochę zrozumiałeś ;) Ja nie zarzucam Ci nic, że tak napisałeś. Ja szanuję każdą opinię i Ci dziękuje. Próbuje tylko się lekko usprawiedliwić. A z tym narzekaniem, to powiedziałem tak ogółem, nie bezpośrednio do Ciebie.

Powrót do góry
Robinho 1992
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.06 10:53    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Widze ze obejrzałem i wy tez przepiekna komplikacje. Chce ja miec na zawsze u siebie bo bardzo podobała mi się. Szczególnie piekne interencje i troche smutku musi byc. Mi sie podobała bardzo Pozdro

Srr za nick ale mi jeszcze pozostał

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.08 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo, ale to bardzo podobała mi się ta kompilacja. Jak dla mnie druga praca konkursu, zaraz po Mianciu. Kiedy przeczytałem tytuły piosenek pomyślałem, że zrobiłeś to kompilacje od tak sobie. Gdy ją pobrałem zrozumiałem, że byłem w błędzie. Genialnie wpasowały się te utwory, szczególnie Aerosmith. Materiałów było mnóstwo. Nie tylko ostatnie sezony ale i tez z początków jego kariery. Pochwalić muszę Cie również za parady 'starych' bramkarzy Realu. Montaż oczywiście bardzo dobry. Przyczepić mogę się jedynie do tego czegoś w 3:22. Ani to niczego nie zgrywało, ani to nie było jakieś zajebiste :P . Jeszcze jedna rzecz była dla mnie dziwna. Chodzi mi o początek drugiej cześci. Najpierw płacze ze szczęścia a później puszcza szmaty. Trochę to było dla mnie dziwne. Niemniej jednak bardzo dobra robota.

Powrót do góry
El_Guaje
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki respekt za tą kompilację.. naprawdę pokazuję Ikera jako młodego niedoświadczonego człowieka.. i jako doświadczonego bramkarza..
bardzo się wzruszyłem szczególnie w środkowej części kompilacji.
Naprawdę dopiero teraz doceniłem co tak naprawdę Real zawdzięcza Ikerowi..

Powrót do góry
zetep
Killing Football

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.08.02 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szacun" do ciebie Kiju
świetny filmik
nie ma co pisać po prostu jeden z najlepszych jakich widziałem.
O ile nie najlepszy :]
Pozdro!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2009.08.03 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten filmik musi obejrzeć każdy kibic Królewskich...
Dzięki

jack9091
Pan Przecinek

PostWysłany: 2012.11.29 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie komentarze!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: