Championship & Football Manager [cz. 4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.12.29 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Realem zacząłem wczoraj i jest mega chujowo. Chce grać moją standardową taktyką i teraz nie wiem czy to kwestia tego że gracze jej nie znają, czy tego że na nowym patchu się kompletnie nie sprawdza.
Fakty sa takie, że przejebałem z jakimiś Chinolami 3:0... potem niby Grashopper ograny 4:0, ale gra mi się za cholere nie podobała. Musze więcej pograć i zobaczymy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Xalen
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.12.29 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4-2-3-1

Obrona standardowo, dwoch na srodku to POP + WR (przeszkadzacz + jakis kreatywny, ja mam Alonso + Hamsik/Hazard), po bokach pomocy 2 SN w srodku OP (na lewej CR, na prawej Cavani/Caprari, w srodku oczywiscie Mesut) i atak to WN.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
swierczu
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.12.29 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grałem Realem 4-5-1 z defensywnym pomocnikiem, podania mieszane, intensywny presing i agresywny odbiór piłki. Jako defensywny Arturo Vidal a na ławce Javi Garcia, w środku długodystansowiec i cofnięty rozgrywający na wsparcie. Długodystansowiec to Fellaini lub Khedira, w pierwszym sezonie grał tam Xabi, w drugim tylko czasami tam grywał. Rozgrywający to Modric na zmianę z Xabim. Po bokach skrzydłowi z lwej Ozil i Di Maria, z prawej Hazard i Navas. W ataku wysunięty napastnik Cristiano (i w pierwszym i drugim sezonie król strzelców, jak się go odłuczy strzelania na siłę i z dystansu to nawet Falcao się chowa) i rezerwowy Benzema. W lidze w drugim sezonie straciłem 12 bramek a strzeliłem 98, 35 wygranych, porażka i dwa remisy Very Happy

Zaczynam nową grę Atletico, cel na pierwszy sezon dość realny, miejsce w czwórce i awans do LM, w drugim już chcę na poważnie włączyć się do walki o mistrzostwo ;)

Ostatnio zmieniony przez swierczu dnia 2012.12.29 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2012.12.29 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja gram Realem, psioczę i psioczę ale sześć trofeów w drugim sezonie wygrałem. Learn to play, noobs. Ptak

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.12.29 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo jest ładnie popierdolony. Specjalnie ustawiłem mu nawet na maxa ograniczoną swobodę taktyczną i oczywiście rzadkie strzały z dystansu, a ten pojeb nadal strzela z 40 metrów. I to w sytuacji gdy dostaje świetne podanie, wyprzedza obronę rywali i stoi 40 metrów od bramki, za sobą ma jakiś amatorów z Szwajcarii i zamiast ruszyć na bramkę i strzelić gdzieś w polu karnym, to ten ciul uderza z 40 metrów.

Kazałem mu się oduczyć strzelania z dystansu (a zaraz potem strzelania na siłę, taki plan), ale i tak to przesada żeby aż tak walić. Nadal kombinuję nad jego ustawieniem, teraz nakazałem mu schodzić do środka zamiast wychodzić na wolne pole i strzelił 3 gole w 20 minut (a przez 70 minut z poprzednim ustawieniem chuja). Ogólnie gra wygląda mega chujowo, ale zaczynam widzieć, że uczą się tej taktyki. Tylko kurwa jak mam grać superpuchar z Barcą, jak ja tak chujowo gram z amatorskim zespołem?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.12.29 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest nieprawdopodobne. Nie wiem kurwa co jest z Marcelo, nikt inny nie ma z nim takich kłopotów? Drugi kolejny mecz wylatuje mi z boiska za dwie żółte. Jak nie zbierze dwóch to jedno w meczu minimum. Nie ogarniam.

Fajne okienko na pocieszenie udało mi się zrobić. Z moich celów transferowych nie udało mi się ściągnąć jedynie Martineza, za którego kosmicznej kasy chce Sociedad i Neymara. Przez pół sezonu był wystawiony na listę na własne życzenie, do wzięcia za 40mln euro, ale nie miałem pieniędzy. Jak się sezon skończył, pieniądze mam, to nagle mu się odwidziało i nie idzie go teraz kupić. Trudno, może za rok się uda.

Ostatnio zmieniony przez lukecik dnia 2012.12.29 15:51, w całości zmieniany 1 raz

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2012.12.29 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie te ciągłe strzały z daleka już nie wkurzają, a śmieszą, tyle, że wybucham bardziej histerycznym śmiechem Very Happy . W pewnym momencie miałem po 20 strzałów z dystansu na mecz, z czego 18 to były takie zjebane jak u Ciebie, kleyo. I to nie tylko Cristiano tak robił.

Co do Marcelo, w ciągu trzech sezonów zaliczył u mnie trzy czerwone, także raczej bez większych problemów. Co nie zmienia faktu, że wszyscy łapią mi żółte jak pojebani i co chwilę mam zawieszenia Higuaina czy Cristiano.

e:

Och, ciekawe. Na jeden mecz przed GD zwolnili Tito.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ostatnio zmieniony przez Crawler dnia 2012.12.29 16:00, w całości zmieniany 1 raz

Mr Cogito
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.12.29 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:
Specjalnie ustawiłem mu nawet na maxa ograniczoną swobodę taktyczną i oczywiście rzadkie strzały z dystansu, a ten pojeb nadal strzela z 40 metrów.

Jeśli ustawiłeś max swobodę taktyczną to on ma to w dupie że zabraniasz mu strzelać z dystansu, swoboda prawie minimalna i powinien przestać

Ostatnio zmieniony przez Mr Cogito dnia 2012.12.29 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.12.29 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wam się udaje, że sprzedajecie tak drogo zawodników? Od kiedy gram w FM'a nigdy nie udało mi się sprzedać niechcianego zawodnika za drożej niż 15mln, a co dopiero zakończyć okienka na plusie.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.12.29 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saku123 napisał:
kleyo napisał:
Specjalnie ustawiłem mu nawet na maxa ograniczoną swobodę taktyczną i oczywiście rzadkie strzały z dystansu, a ten pojeb nadal strzela z 40 metrów.

Jeśli ustawiłeś max swobodę taktyczną to on ma to w dupie że zabraniasz mu strzelać z dystansu, swoboda prawie minimalna i powinien przestać

Ustawiłem mu maksymalnie ograniczoną swobodę. Czyli suwak na maksa w lewo, czyli minimalnie jak się da.

No, ale to była chyba kwestia nauczenia się taktyki, bo zaczyna to coraz lepiej wyglądać.

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2012.12.29 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmiczny dwumecz z Liverpoolem w półfinale LM. Na Bernabeu 7-0, wychodziło dosłownie wszystko. Rewanż 5-0 dla Liver i drżenie do końca o wynik dający awans. Dawno takich jaj nie widziałem. :]
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Zbliża się letnie okienko, więc czas kogoś zakupić. Poważnie myślę nad kupnem jakiegoś defensywnego pomocnika, bo Khedira gra od początku rozgrywek bardzo średnio, i teraz pojawia się pytanie w kogo najlepiej zainwestować. Szukam kogoś, kto będzie się dobrze sprawdzał głównie w odbiorze piłki. M'Vila? Martinez? Tongue

Ostatnio zmieniony przez Xabier. dnia 2012.12.29 18:22, w całości zmieniany 1 raz

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
swierczu
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.12.29 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onyx7 napisał:
Jak wam się udaje, że sprzedajecie tak drogo zawodników? Od kiedy gram w FM'a nigdy nie udało mi się sprzedać niechcianego zawodnika za drożej niż 15mln, a co dopiero zakończyć okienka na plusie.

Też tak miałem, nawet jak w 13 zacząłem że jak kogoś sprzedawałem to dawałem cenę ile koleś jest wart albo zaniżałem. Dopiero jak ktoś napisał że wyciągnął 40 milionów za Higuaina i 25 za Kake spróbowałem od nowa. Zaproponowałem ich klubom z takimi cenami i Arsenal się po niego zgłosił 12 milionów w gotówce i 28 w ratach a City Kake 24 w gotówce.

Misiu. napisał:
M'Vila? Martinez? Tongue

M'Vile miałem w 12 i w Chelsea i w Realu, sprawdzał się całkiem nieźle. Martineza miałem w Realu, sprowadzony jako zawodnik do pierwszej jedenastki, ale grał tak że w końcu stracił to miejsce na rzecz Khediry.

Powrót do góry
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2012.12.29 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, mam problem. sciagnalem do u19 duzo swietnych newgenow, tyle ze komputer ich nie wystawia do gry, wiec unalem ze obejme zespol sam i... nie da sie. menadzer u19 jest celador i nei da sie go zmienic, w wyborze druzyny przy nowym manago nie ma w ogole u19. jakas pomoc? fm13

btw zadziwia mnie morata w 13, byl chyba drugim najlepszym strzelcem i gral najczesciej z napastnikow. ktos tez tak mial ? varane tez miecie i to nawet bardziej, wygryzl pepe ze skladu chyba na dobre.

Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2012.12.29 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morata grał u mnie podobnie bardzo dobrze, aż nagle stwierdził, że chce odejść. Powiedziałem, żeby nie odwalał, a ten, żebym go wystawił na listę transferową. No to krzyżyk na drogę i do widzenia, mam w juniorach ciekawszych graczy.

Co do M'Vili i Martineza - mam ich obu, Khedirę sprzedałem do Interu.

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.12.29 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Też tak miałem, nawet jak w 13 zacząłem że jak kogoś sprzedawałem to dawałem cenę ile koleś jest wart albo zaniżałem. Dopiero jak ktoś napisał że wyciągnął 40 milionów za Higuaina i 25 za Kake spróbowałem od nowa. Zaproponowałem ich klubom z takimi cenami i Arsenal się po niego zgłosił 12 milionów w gotówce i 28 w ratach a City Kake 24 w gotówce.

I to jest frustrujące. Nawet do Milanu Neymara sprzedałem za 12mln bo chciał odejść. M'vile do Realu za 10, Elija poszedł do Unteru za 10. Tylko Real i Barca chcieli Hazarda to proponowali 80mln.

Jakiego proponujecie do 11 prawego pomocnika? Taki typ jak Bale. Żeby dobry miał odbiór, bo chce go ustawiać jako bocznego pomocnika.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 185 z 300
Skocz do: