Championship & Football Manager [cz. 4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.01.05 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostań przy dwunastce, serio. Niepotrzebnie zacząłem grać w trzynastkę. Teraz jest już za późno by przestać, a wciąż żałuję, że ruszyłem to gówno.
Też macie tak, że nie idzie za nic strzelić bramkę po bezpośrednim wolnym? Kto by nie strzelał, Ronaldo, Ramos czy inny, to piła leci w mur. Strzały z dystansu można liczyć na palcach ręki. No i perełka, mam luty 2014 i do tej pory nie było jeszcze ani jednej (!) sytuacji sam na sam po jakimś podaniu za plecy obrońców górą czy dołem. W żadnym meczu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
swierczu
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.01.05 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wolnych fakt, mało bramek pada. Przez dwa sezony może ze dwie bramki bezpośrednio z wolnego widziałem, jedna strzelił Ronaldo drugą Messi jak grałem z Barceloną, jak strzela Ronaldo to zawsze w mur, Alonso trafia w bramke ale zawsze bramkarz łapie. Rzuty karne to samo, jak Ronaldo podchodzi do karnego to w większości przypadków bramkarz broni. Co do tej twojej perełki to widziałem takie sytuacje i to nie jedną, tylko że chyba nigdy w wykonaniu mojej drużyny, przeciwnik jakoś to potrafi.

Z innej beczki, mam problem z Falcao, nie wiem co z nim zrobić, jak go ustawić bo zagrał 8 meczów a strzelił tylko 2 bramki, to już Neymar który gra dwa razy mniej i zwykle wchodzi jako rezerwowy strzelił dwa razy więcej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2013.01.05 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolnych to nikt mi nie strzela nawet w 12. Ze dwa gole na sezon wpadają.

Skończyłem trzeci sezon przy próbie podniesienia zadłużonego trzecioligowca Oberhausen do Bundesligi. Nawet nieźle. Pierwszy sezon odbębnić, podpisałem dwóch grajków i w następnym z drugiego miejsca awans. Teraz w pierwszym sezonie w drugiej lidze niemieckiej 5 miejsce (aż sam się dziwiłem że takie wyniki wyciągałem składem który statystycznie powinien zająć miejsce u dołu tabeli) i wyszedłem na plus finansowo, nie mam już takiego limitu płac, dostałem 450k na transfery i podpisałem takiego grajka z wolnego transferu:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Technicznie najlepszy z całego składu. Drugi najlepszy koleś ma 21 lat i ładuje po 20 bramek na sezon, ale też potrafi wkurzyć nierówną formą. W sumie to mało jest takich w składzie, którzy by nie wkurzali. Jeden 36-letni kameruński Geremi (tak, ten Geremi) którego kupiłem za grosze grał równo i mogłem na gościu polegać. Phi. Jak tylko awansuję spadam z tego grajdołu i zabieram się za ligę francuską, może włoską.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2013.01.06 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geremi zajebisty, w moim Guingamp w 2011 też dawał radę. Dużo lepszy od Vieiry wtedy.

Rio17
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.01.07 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mogę zrobić jak zawodnik nie dostaje pozwolenia na pracę a za pół roku mu się kończy kontrakt?

Poleciłby ktoś OP, DP, N, najlepiej z anglii bo gram Burnley już 6 sezon.
/FM11

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2013.01.10 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Shit happens Tongue

Ten sezon miał więcej smaczków - sprzedałem Igłę do Lyonu za 30mln(w nowym sezonie po 4 kolejkach ma 9 goli i coś czuję, że mi wpierdoli jak się spotkamy w LM :lol2: ), Marcelo do City za 25 i Samiego do Sevilli za 20, ale za to wychowałem sobie nowych grajków na wypożyczeniach, więc teraz mocno odmłodziłem sobie kadrę. Arsenal za to od 3 sezonów błaga mnie o Aguero, a Bielsa jeździ na co drugi mój mecz, żeby oglądać Argentyńczyka - to już taki rytuał przed meczem "Arsenal boss Marcelo Bielsa is in the stands" Very Happy

Mam jedną perłę, Francuz kupiony z Lyonu w wieku 19 lat, który w wieku 21 lat miał 4 gwiazdki potencjalne i na koniec sezonu 31 goli i 33 asysty + 17 goli w reprze. Liczby Crisa, w takim wieku - magik.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2013.01.11 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej zauważyliście jakieś wzmożone ilości kontuzji, po nowych patchach (znaczy tych co były tam jakiś miesiąc temu)?

Bo mam pomysł na super Superlige, z wszystkimi graczami na free, ale pomijając że niektóre kluby zatrudniają tylko bramkarzy (walczę z tym problemem) to nawet jak niektóre uzupełnią pełną kadrę, to i tak 3/4 piłkarzy jest kontuzjowanych prawie cały czas. Ktoś się leczy to nastepny wypada. Być może spowodowane to jest jakimś problemem z terminarzem, dlatego pytam czy u Was też coś takiego zaobserwowaliście?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2013.01.16 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img541.imageshack.us/img541/4097/beztytuuojx.jpg <3

newgen ktorego kupilem w lecie, poki co zagral w 3 meczach w pierwszym skladzie, w tym jedno z lawki i we wszystkich zanotowal trafienie Very Happy

Powrót do góry
Minor
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.01.17 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzy ktoś taktykę 'Graj jak Barcelona' autorstwa Bobiego z cmrev? Stara jest, z 2010 roku, ale ostatnio mocno nudzi mi się moja 11stka i chętnie wypróbowałbym te katalońskie granie. Problem w tym, że linki do mirrorów wygasły, ma ktoś to może jeszcze gdzieś na kompie?

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2013.01.18 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sendspace.pl/file/bf0fb9c8d3df271e7081453

Miałem w folderze FM 10 więc to może być ta taktyka. Musisz zmienić rozszerzenie z .jpg na .tac, bo nie chciało sendspace przyjąć pliku.

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.01.18 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmiana nazwy nie pomaga :(

Powrót do góry
Minor
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.01.18 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisał kolega wyżej - zmiana nazwy nie pomaga. Mógłbyś wrzucić to w formacie .tac na jakiś hotfile albo turbobit? Zawsze możesz też spakować winrarem przez wrzuceniem na sendspace i nie powinno być problemów.

Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2013.01.19 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapcie

http://www.sendspace.pl/file/dbef34d66db2d5b1c677fd0

Powrót do góry
Minor
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.01.19 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, teraz działa idealnie :-)

Powrót do góry
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2013.01.22 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahah, bosque zlozyl dymisje a iker skonczyl kariere reprezentacyjna... objalem wiec hiszpanie dodatkowo i uznalem ze xavi jest za stary zebym go powolywal, wiec zabralem mu opaske i caly zespol sie na mnie wkurwil Very Happy

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 188 z 300
Skocz do: