Real Madryt - Atlético Madryt [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.12.03 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

murzynbambo napisał:
Nikt nie pisal o gentlemanach, ale kazdy pisal o dziczy z Atletico.

No tak, bo przeciez faule Atletico byly chamskie, brutalne i generalnie symulki ze strony Realu nie było w ogole. Natomiast wszystkie faule Realu to symulka Atletico.

Nie wiem jak Ty Jarek, ale ja nigdzie nie pislaem o tym, ze Atletico sie podlozylo, oni sie najzwyczajniej w swiecie zesrali, jak sie zesraja tez na CN, to bardzo dobrze, 1 trudny mecz w kalendarzu dla Barcelony mniej i 3 punkty blizej Mistrzostwa i końca Jose w Realu. Wreszcie stosunki między Barceloną a Realem wrócą do normalności i może dzięki temu reprze Hiszpanii będzie łatwiej zdobyć podsumowujący skalp w Brazylii.

Cieszę się, że wyjaśnili kwestie dżentelmenów. Teraz wyjaśniajmy dalej. Faule Atletico nie były brutalne? Uważasz, że to co odjebali Suarez czy Mario na kostce Ozila to co to było? I który faul Realu był ponad normę? Tylko nie wyjedź z tym, gdzie Wolski się rozpłakał, że Alonso się spóźnił, gdy czyściutko wywalił piłkę.

Stosunki z Barceloną? Jak ja lubię ten motyw - zgodne stosunki z Barceloną. Przed Mourinho nie było fauli, nie było dogadywania, nie było napięcia, była sama przyjaźń. I był czysty futbol. Skąd wy to bierzecie? Co Gran Derbi zalewa nas fala tekstów o tym, jak "przez Mourinho obrzydły mi GD, które kiedyś były świętem". AHA.

A że reprezentacja ma wygrać w Brazylii? Rozumiem, że to dla was ważne, gdy wasz selekcjoner bredzi o powołaniu do kadry 14 zawodników Barcelony. Rozumiem, że dla was wygrana w Brazylii jest ważna, bo będzie można na przykład pogadać o Złotej Piłce dla Xaviego jeszcze jeden rok czy pospuszczać się, że Hiszpania zagra jeden wielki mecz na turnieju i Iniesta powinien być MVP świata, doskonale rozumiem. Ale dla mnie to Hiszpania - co jest najzabawniejsze, gdy zawsze o tym mówię - to skończyła się na Aragonesie, który jest tak na co dzień antymadridistą. 2008 rok, EURO, to była gra, i nie obchodziło mnie kto gra w tej kadrze. Teraz to niech robią sobie w Brazylii co chcą, nawet z 14 graczami z Barcelony i bez napastników w kadrze. Po prostu nie kręcą mnie. W 2008 kibicowałem im supermocno, teraz ich sukces mnie nie obchodzi. A jak Mourinho zostanie do 2014 i przez niego Xavi i Iniesta nie wygrają? Cóż, on jakoś sobie z tym poradzi.

murzynbambo
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.12.03 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolei:

- jak Atleti sie tak zesra jak w sobote, to dostanie piątaka jak Bilbao.

- byly ze 2 chamskie faule Atletico, zgadzam sie, i nic poza tym, do tego mielismy celowy lokietek Ramosa ze slabym aktorstwem Falcao, oplucie znienawidzonego "Rui Costy" przez Ramosa itd. A co do wjazdu Alonso, fajnie, ze trafil w pilke, Glik tez w piatek trafil w piłkę. Mam nadzieje, że wiesz co chce powiedziec.

- nikt nie mowi, zeby byly przyjacielskie, kochajace i w ogole. Zeby byl chociaz szacunek, z obu stron. Tymczasem i jedni i drudzy wola odwalac szopke, kto kogo kopnął bardziej jak nie kopnął, bądź kto kogo lepiej kopnie jak sędzia nie widzi.

- wiesz, prawda jest taka, ze mnie kreci taka Hiszpania, nawet jak gra na stojaco, mi sie podoba, Tobie nie musi. Jakby Real sie tak skonczyl jak Hiszpania w 2008, to prawdopodobnie byśmy teraz oglądali na TVP kazdy mecz Realu w LM, a nie Barcelony. Mam nadzieje, ze rozumujesz?

I nie chodzi o to ilu tam pikarzy Barcelony gra czy nie, a jaki styl ta repreza prezentuje. A to, ze jest taki jak Barcelony i ze graja tam głownie grajki z Barcelony to juz inna kwestia.

I jak piszesz ze mna, to nie pisz "was". Bo nie kazdy kibic Barcelony sie ze mna zgodzi i przede wszystkim uogólnianie powoduje Wasz troche skrzywiony obraz rzeczywistości na niektóre kwestie. Ale rozumiem, ze latwiej Wam wtedy pogodzić się z niektórymi kwestiami.

Jesli chodzi o Xaviego i Inieste, to uwazam, ze kazdy z nich powinien dostac zlota pilke w swojej karierze. Tak jak z reszta Casillas, zeby nie bylo. Ale niestety zaden z tej trojki nie zdobedzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.12.03 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno na wiele nie liczę przy tym, co gra u siebie Barca i co pokazało w wielkim teście Atletico.

Co do Glika, to nie widziałem. Słuchałem tylko wczoraj pana Sławka, jakie są te nowe wytyczne o agresywnych faulach, ale dla mnie Alonso tam wielkiej biedy nie zrobił. Prowokacje były z obu stron i nikt tego u nas nie ukrywał, ale ja zawsze wolę zostać, jak piłkarze - co było, było, piąteczka. No chyba, że zaczynają się wojny w mediach kto tam kogo nie kopnął i kto tam czego mi nie zrobił. Albo faktycznie przeginka jak skopanie leżącego.

Rozumiem sprawę Hiszpanii. I dla mnie skończyli się nie w sensie takiej wielkości, bo wygrali 3 turnieje i nic tu nie da się zrobić, ale tęsknię zwyczajnie na przykład za tym, co zagrali tam z Rosją. To było to.

Iniesty bym nie skreślał, bo Hiszpanie się już w tym roku lekko buntują na Messiego. Może i trochę podpuszczają samych siebie, ale starają się wynieść Andrzeja na górę. A jak Hiszpania skopie w Brazylii Argentynę i Messi obniży w 2014 roku loty do jakichś normalniejszych wyników indywidualnych, to dopiero zacznie się kampania.

murzynbambo
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.12.03 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie o to chodzi. Byly normalne derby z prowokacjami, bylo kilka brzydszych wejsc, zawsze sie zdarzaja, a w derbach to raczej norma. Wiec nie przyjechalo jakies scierwo, tylko normalni goscie, ktorzy niby chcieli wygrac, ale nie wiedzieli jak. I raczej przed meczem, bo w trakcie sie okazalo, ze maja pelne pory, a pampersow w Biedrze nie zakupili.

A czytajac komentarze tutaj mozna odniesc wrazenie, ze jedni byli super fajni, w ogole nie nurkowali, odbierali wszystko czysto, a drudzy to chamy, prostaki i nie wiadomo jakie bydło.

Dajcie spokój, tak jak Espanyol nie jedzie na takiej spinie z Realem, tak Atletico z Barcelona. Normalna kolej rzeczy. Ale to nie znaczy, ze ktos sie podklada.

Zobaczymy, Iniesta ostatnio złapał troche wiatru, ale on nigdy nie będzie sie rzucał na boisku w oczy tak jak Messi czy Ronaldo. Więc wątpię. Jak nadejdzie dzien kiedy Messi nie bedzie sie scigal z rekordami z epoki wyników hokejowych, to do gry wejdzie Ronaldo. Takie moje zdanie.

Powrót do góry
H0Ry
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.04.10 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ma ktoś może (video) z bramką Ronaldo z Wolnego z Polskim komentarzem ?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: