Atlético Madryt - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.27 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca słabo też nie zagrała Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mourinhista
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.04.27 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co w związku z tym? :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.27 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że i tak odpadliśmy.

Powrót do góry
Volverinbvb
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.04.27 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Jak ja uwielbiam tych gości co to jak grzyby po deszczu się pojawiają w takich momentach. Albo puteczek się namnożyło z ich wyszczekanymi mordkami po 5-0, albo jakieś Borussieny się wymądrzają teraz.

Pojawiłem się przed półfinałem, także tego...

Szjk napisał:
Volverinbvb napisał:
Pomyślmy, może fakt, że na boisku grają kurwa dwie drużyny. Real może mieć pierdyliard skuteczności, ale jak Borussia również się popisze w tym elemencie to macie gówno, a nie awans w kieszeni. Ja pierdole... Nie wierzę w Ciebie człowieku. Jesteś jednym z najbardziej tragicznych użytkowników jakich przyszło mi czytać.

Zamknij ryj leszczyno.

Widzę, że nie zrozumiałeś tłumoku, a twoje dziamotanie o pokorze doszło do absurdalnych rozmiarów, gdzie wpierdalasz się z tym nie mając żadnych podstaw. Pisząc, że z taką skutecznością o awans możemy być spokojni, tylko uwydatniałem, jak chujowo dzisiaj graliśmy, że mimo strzelonych dwóch bramek gówno sobie stworzyliśmy, więc zamknij już mordę. Jaraj dupę póki możesz, bo za kilka sezonów nie będziesz miał się z czego cieszyć, jak twój klub rozkupią na wszystkie strony.

Pozdro, z mojej eot janusz, także trzymaj się.

Chciało by się napisać jaki klub tacy kibice, ale jednak to nie pasuje, bo Real to klub wielki i nie zasługuje, żeby mieć taki kał za fana. Przykro się to czyta.

We wtorek co ma być to będzie, Real to Real i jest w stanie odwrócić to 1-4. Jednym z minusów takiego obrotu spraw było by wypełnienie po brzegi mózgu pana o nicku Szjk papką o nazwie arogancja i ignorancja.

Także gratulacje, kibicujesz klubowi skazanemu na sukces, możesz czuć się lepszy. Ja wspierałem mój zespół jak walczyli o utrzymanie w Bundeslidze, wspieram ich w tym pięknym momencie i będę ich wspierał jeżeli znów zejdą do przeciętności.

Dzięki za uwagę.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.04.27 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Pokaż mi jeden mój post, który wjebałby się w poziom gówna tak, jak ty to przed chwilą zrobiłeś. :lol2:

Jeden? Mogę ci pokazać znacznie więcej, ale ja ci pokażę, ty wkleisz ":lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:" i na tym się skończy pokazywanie, więc sobie daruję wchodzenie w dalszą wymianę zdań z takim... planktonem jak ty to mówisz, więc na mnie dzisiaj nie licz, ale na pewno twój kochanek poświęci ci trochę czasu i z tobą pogada o turku itd.

Z mojej eot hermanek.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.04.27 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciekawszy moment meczu był wtedy, gdy po bramce na 1-1 realizator pokazał sektor z naszymi fanami. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale jeden koleś centralnie ściągnął gacie, schylił się i wywijał gołą dupą :lol2:

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.28 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onyx. napisał:
Przy takiej grze jak dzisiaj we wtorek nie mamy po co wychodzić na boisko. Nie wierzę, że w trzy dni się ogarną, wskoczą na mega poziom i wbiją 3 gole BVB i nic nie stracą. To jest niemożliwe.

Tak samo było bodajże po Getafe, po czym nadszedł mecz z Barcą w supercopa i tylko nieskuteczność Higuaina uchroniła ich od manity.

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.28 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, było 2-1 dla Getafe. Wolę być nastawiony sceptycznie niż później żałować tak jak po środowym meczu. 2 dni myślenia jak to możliwe.

Powrót do góry
slawekj14
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.04.28 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wierze, że może się udać we wtorek, w końcu gramy u siebie, a w tym sezonie na wyjazdach Real wogóle nie przypomina drużyny, jaka gra na Bernabeu. Wracając do samego meczu to jeśli Atletico nie potrafiło pokonać naszych rezerw to oni nigdy chyba z nami nie wygrają hehe ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: