José Mourinho [Chelsea FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 253, 254, 255  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomik90
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.05.19 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
City ma lepszy skład od PSG i patrz jakoś im kiepsko idzie.
W ogóle to poopowiadaj nam jakim człowiekiem jest np. Maldini,bo widzę że bywałeś w szatni Milanu i wiesz jak tam jest.

To raczej zasługa mądrej polityki Leonardo i durnowatej strategii szejków w MC. W PSG transfery zostały dokonane przemyślanie,kupiono zawodników pasujących do taktyki.Z kolei City nakupowali hurtowo klasowych zawodników,bez jakiegokolwiek pomysłu.

Ostatnim akapitem udowodniłeś ,że myślisz jak typowy polaczek,który uzależnia kibicowanie drużynie od trenera ,czy nie daj Boże piłkarza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.05.19 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym "polaczkiem" to już się do reszty skompromitowałeś. Proponuję ignorować tego typa.

tomik90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.19 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Karanka jest za slaby mentalnie ,nie udźwignąłby presji.
:-) Jesteście niedorozwinięci.Żądacie zmiany managera,argumentując to fatalnym stylem,bazującym nie na kontrach tylko ataku pozycyjnym Very Happy
Nie zauważyliście transformacji taktycznej,którą zapoczątkował Mourinho i na której swoją strategię opiera min.Bayern Juppa?
Jak pamiętacie Van Gaal próbował nauczyć Helmutów grać atakiem pozycyjnym,jednak brak sukcesów,w tym elemencie skłonił prezesów z Bawarii do zatrudnienia leciwego Niemca.Bayern swoją grę opiera na tym,co jest domeną Mou(chociażby w Chelsea) ,czyli doskonałe przygotowanie fizyczne ,grę wysokim pressingiem,agresywny odbiór,gra z kontry,TAK!
Problemem Mou ,a zaletą Juppa jest wyłącznie posiadanie lepszych piłkarzy.
W tej taktyce najważniejszy jest rozgrywający.Bayern posiada doskonałego Bastiana, ktory nadaję ton każdej akcji.U nas Xabi nie posiada takich walorów.
I najistotniejszy element:W pressing powinien być zaangażowany każdy piłkarz. Jupp nauczył tego nawet Robbena,u nas Cristiano nigdy tego nie pojmie ,że po stracie piłki trzeba wrócić się na swoją połowę.

[ Dodano: Dzisiaj o 22:09 ]
Kibic RM napisał:
Z tym "polaczkiem" to już się do reszty skompromitowałeś. Proponuję ignorować tego typa.

Radzę zapoznać się z definicją tego słowa.
Jak wiadomo Polak ,a polaczek to dwa kompletnie inne słowa.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Lemaykello.
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.05.19 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomik90 napisał:
u nas Cristiano nigdy tego nie pojmie ,że po stracie piłki trzeba wrócić się na swoją połowę.

I chyba już nikt nie ma wątpliwości, że należy dyskusję zakończyć.

Szkoda, że Mourinho odchodzi w takich okolicznościach. Skłócony z całą praktycznie drużyną, po tragicznym sezonie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.19 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej na chwilę dzięki Tobie ten Klub był normalny (a przynajmniej chciałeś, żeby tak było). Dziękuję za wszystkie wielkie momenty podczas tych trzech lat pracy. Trzymaj się José.

Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2013.05.19 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w zasadzie pierwszym klubem z którego Mourinho odejdzie w niesławie.
Nikt oprócz nas nie będzie pamiętał o jego lidze 100 punktów, o 121 golach, o wygranych na Camp Nou.
Mourinho w kontekście Realu będzie w mediach kojarzony z odpadaniem w półfinałach, z jedną ligą w 3 lata, konfliktami w drużynie i odsunięciem od składu Casillasa.
Chuj tam że wyprowadził klub na ludzi po latach padaki. W mediach Morinho w Realu sobie nie poradził.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2013.05.19 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clif napisał:
Ale skoro nie, to chuj, zatrudnijmy René Girarda (nie martwcie się, ja też musiałem sprawdzić na wiki kto trenuje Montpellier)

A to by się zgadzało, bo odchodzi z Francji. Tylko trzeba działać szybko, bo czytałem, że romansuje z niektórymi klubami z Premier League Smile.

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2013.05.19 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam, czytam i oczom nie wierze. Rozumiem fascynacje Mou, sam go uwielbiam, rozumiem osoby, które w jakiś tam sposób go bronią, no ale obrzucanie gównem Ancelottiego to skończony kretynizm. Niektórzy chyba serio myślą, że jest tylko jeden świetny trener i nazywa się on Mourinho. Ochłońcie, bo coś czuje, że niedługo będziecie wklejać serduszka w temacie o Ancelottim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.19 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomik90 napisał:

Ostatnim akapitem udowodniłeś ,że myślisz jak typowy polaczek,który uzależnia kibicowanie drużynie od trenera ,czy nie daj Boże piłkarza.

To do mnie było :lol2: ? Proponuje w takim razie http://www.naukaczytania.org/

Gdzie ja napisałem ze jak trener/piłkarz x odejdzie to ja przestanę kibicować temu klubowi? WTF?

Powrót do góry
tomik90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.19 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam nadzieję że jak Carlo do nas przyjdzie to jak najmniej będzie ludzi pokroju ciebie i mam nadzieję że nie będzie żadnych ruchów anty-carlo.

Tak.Napisałem to do siebie,cytując twoją wypowiedź. <hahaha>
Nie trudno się domyślić,że zarzucasz mi sezonowość,pewnie sugerując się datą mojej rejestracji na tym forum Very Happy . Chyba że masz problemy ze zrozumieniem tego co sam "wytworzyłeś".

Ostatnio zmieniony przez tomik90 dnia 2013.05.19 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.19 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrz !

Łopatologicznie,ok?Uszanuje twoje problemy z głową.

Chodziło mi o to że w momencie przyjścia Carlo, jak najmniej kibiców Realu (tacy kibice co od zawsze kibicują Realowi) przyjmie postawe taką że będą jechać po Carlo tak jak to robią np. w Chelsea z Benitezem (wiem inna sytuacja ale chodzi o samą nagonke),czy tez tak jak teraz w Realu kampania anty-mou,przez co Ancelotti będzie miał utrudnioną prace i szybko stąd spierdoli.

Czaisz?Może i mogłem jaśniej napisać, ale żeby z mojego postu wyciągnąć taki kontekst jak ty to zrobiłeś to <wow> Widzę że masz jakieś lęki odnośnie posądzenia o bycie sezonowcem.O to się nie musisz martwić,martw się raczej o to że wyglądasz na retarda.

EDIT: "u nas Cristiano nigdy tego nie pojmie ,że po stracie piłki trzeba wrócić się na swoją połowę."
Cytat roku. Oglądasz mecze Realu czy po prostu mam jednak rację odnośnie tego że masz jakieś opóźnienie w rozwoju?

A tak w ogóle to fajnie że wg. ciebie jak ktoś kogoś posądza o to ze jest sezonowcem to sam ma takie samo podejście.

Ostatnio zmieniony przez Nemoris dnia 2013.05.19 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tiktakk
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.05.19 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomik, proponuję przed wejściem na forum poczytać jak stawia się przecinki

Powrót do góry
gregsoon
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.19 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlo potwierdził chęć odejścia, nie przypomina Wam to transferów w stylu Pereza?Smile Chyba tylko na to czekał. Jak głupi łudziłem się że Józek zostanie...

tomik90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.19 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiktakk napisał:
Tomik, proponuję przed wejściem na forum poczytać jak stawia się przecinki

Done :-) Jak wiadomo stawienie przecinka w nieodpowiednim miejscu nie jest błędem.Raczej błędy składniowe i logiczne u większości forumowiczów są problemem,dlatego powinieneś tym się bardziej zająć.

Powrót do góry
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.19 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho.To teraz proponuje np. iść obejrzeć jakiś mecz Realu i zwrócić uwagę na zachowanie Cristiano w defensywie.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 253, 254, 255  Następny
Strona 230 z 255
Skocz do: