Gonzalo Higuaín [Juventus]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 282, 283, 284  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WylęgarniaWęży
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2013.06.04 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Arsenal? Ten kierunek mi odpowiada. Nadal jestem młody i mam swoje cele. Istnieje wiele możliwości. Chcę trafić do takiej ligi, która będzie stanowiła dla mnie wyzwanie.

Nie wiem czy to prawdziwe słowa. Znalazłem na stronie kanonierzy.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.06.04 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Czyli jednak nie odchodzi? A tyranitar z Jarkiem już otwierali szampany. :(

Szampana można otwierać dopiero po przyjściu napastnika na jego miejsce.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2013.06.05 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Czyli jednak nie odchodzi? A tyranitar z Jarkiem już otwierali szampany. :(

Odchodzi. Perez naprawia co wielki madridista zepsuł swoją wypowiedzią. Podbijanie ceny, szampan może się spokojnie chłodzić i świętujemy, że pojawi się w składzie napastnik w jego miejsce.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.06.05 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsenal? W sumie fajnie by było zobaczyć go w Londynie. LM kończyłby stosunkowo dość szybko, mógłby dać pokaz w lidze angielskiej, a jak wiemy na krajowym podwórku jest z niego niezły goleador.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
chicoRM
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.06.05 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar^^ napisał:

Odchodzi. Perez naprawia co wielki madridista zepsuł swoją wypowiedzią. Podbijanie ceny, szampan może się spokojnie chłodzić i świętujemy, że pojawi się w składzie napastnik w jego miejsce.

Jeśli to ironia to stwierdzam, że jestes idiota :]

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2013.06.06 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igła przez te 7 lat mało udzielał się w mediach, a jak już to robił to nie były to kontrowersyjne wypowiedzi, nie szkodził klubowi.

Na prawdę ciężko mu coś zarzucić przez te 7 lat gry dla Realu. Możecie uważać, że brak bramek w LM sprawia, że jest za słaby na Real, może nawet macie racje. Ciężko się kłócić z tym argumentem. Grał jednak tak jak potrafił, nie odpierdalało mu pozaboiskowo, nie narzekał na rolę. Robił swoje.

Widzę, że wielu z was ma do niego pretensje o niedawną wypowiedź. Niezależnie od niej i tak całe okienko mówiłoby się o jego transferze, wyciągałoby się jego nazwisko jako kartę przetargową przy zakupie kolejnej gwiazdy Pereza. Tą wypowiedzią zbija trochę cenę i być może chroni się przed np. transferem do Rosji czy Turcji.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.06.06 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda to tak jakby był już z kimś dogadany "na gębę", a w ten sposób zbijał trochę cenę dla przyszłego pracodawcy. Jak by nie było - nie mam mu za złe - niech bawi się dobrze, ale nie u nas Smile

Ale jak pisałem wcześniej, będzie trochę dziwnie bez niego na ławce - kwestia przyzwyczajenia.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2013.06.06 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jego jedynym sposobem na radzenie sobie z krytyką było strzelanie bramek.
Wybuchłem. xD

Esstier
Carnival

PostWysłany: 2013.06.06 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co w tym śmiesznego Leszczu. Mimo wszystko trochę tych bramek dla Realu nastrzelał.

A w tej wypowiedzi jego Ojca jest dużo prawdy. Tylko wtedy kiedy strzelał na chwilę milknęła krytyka jego osoby.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
SzooRM1902
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.06.06 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze będę bronił Pipity, mimo tej kontuzji pleców której nabawił się w 2010 roku zawsze będę stał po jego stronie w debacie Karim-Higuain, czy to się komuś podoba czy nie.
Strzelił mnóstwo bramek dla Realu, zrównał się z Juanito pod względem strzelonych bramek. Juanito strzelił je w 10 lat a Gonzalo w 6,5 roku wyrównał jego najlepsze osiągniecie.
Szkoda, że to on jednak odchodzi a nie Benzema, który mimo, że gra lepiej w LM to od początku przygody z Realem (4 lata) zagrał bardzo dobrze a nawet wspaniale tylko jeden sezon (2011-2012).
Za Gonzalo przyjdzie Cavani albo Suarez to już nie ma znaczenia i tak jeden czy drugi posadzi na ławce Karima zbytnio się przy tym nie wysilając.

Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2013.06.06 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chicoRM napisał:
Aimar^^ napisał:

Jeśli to ironia to stwierdzam, że jestes idiota :]

Oczywiście, że ironia. Stwierdzaj sobie co chcesz :lol2:
Zrobił sporo dla Realu, ale beka z robiących z niego wielkiego miłośnika klubu, pokazał to teraz wraz z tatusiem latającym na skargę do ASa.

Leszczu +1

Cytat:
Osiągnął tu wszystko, z wyjątkiem Ligi Mistrzów. W tych rozgrywkach rzeczywiście mógł czasami grywać lepiej. Nie jest to jednak powód, by kogoś zabijać

Rzeczywiście mógł grać lepiej <hahaha>

Ostatnio zmieniony przez Aimar. dnia 2013.06.06 17:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2013.06.06 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wielce dojebał, bo Real zarobi może 5-10 mln mniej na jego transferze, a on sam być może będzie mógł liczyć na 1-2 oferty więcej.

Śmieszy mnie to, bo oczekujecie, że oni będą się zabijać za klub, w którym ani jedna z jego legend ostatnio nie potrafiła/potrafi się zachować tak jak na to przystało.

- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
chicoRM
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.06.06 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aimar

Czytajac twoj kolejny post nie mozna nic innego stwierdzic :lol2: :lol2: :lol2:

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2013.06.06 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dawaj co Ci się nie podoba, skoro takaś alfa i omega.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2013.06.06 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącę się - nie mogę się powstrzymać:

Link

Ten śmiech wobec Igły jest żałosny, patrząc na to co wyczynia nasz drugi "snajper. Po prostu śmiech przez łzy chyba nie?

@Leszczu - nic do Ciebie nie mam, ale Twoje komentarze w tym temacie coraz bardziej mnie rozpierdalają. Jak Igła pakował bramki w lidze (tak chodzi mi o te sezony przed kontuzją) to zapewne cieszyłeś michę, teraz masz to w dupie i nie pamiętasz. Napisz jeszcze: "słupek z Lyonem" to dodaje ponoć +10 do zajebistości.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 282, 283, 284  Następny
Strona 201 z 284
Skocz do: