Tenis Stołowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk1999
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.01.21 20:24    Temat postu: Tenis Stołowy Odpowiedz z cytatem

Zakładam ten temat bo nie znalazłem go na forum.
Chcę się dowiedzieć czy lubicie, gracie, oglądacie i w ogóle jakie macie odczucia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wredna
Pani trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.21 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam. Niestety nie grałam od bardzo długiego czasu. Zbyt długiego czasu. Kiedyś "pykałam" regularnie. Treningi, turnieje... Miałam nawet przyjemność bycia przedstawioną Krzeszewskiemu. Również rozmawiałam z Jerzym Grubbą. Co do śledzenia - rzadko oglądam, ale jak już trafię na jakiś mecz, to nie popuszczę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
iJOHNY!
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.01.26 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport wspaniały, ale myślę, że trochę niedoceniany. Często słyszę, jak ludzie mówią, że to tylko "przebijanie piłeczki, niby co w tym trudnego?". Sam trenowałem 4 lata z pewnymi sukcesami, więc wiem, że wygląda to zupełnie inaczej. Gra bardzo trudna technicznie, wymagającą dobrej pracy nóg i refleksu. Niestety przy większej intensywności niszczy kręgosłup i kolana.
Na odpowiednim poziomie tenis stołowy jest naprawdę widowiskowy, zwłaszcza oglądany na żywo. Gdy spotka się dwóch dobrych zawodników zagrania potrafią być naprawdę efektowne. Sam, jeśli tylko jest okazja, chętnie z powrotem biorę rakietkę do ręki i gram, bo nadal kocham ten sport.

"Moim głównym przeciwnikiem, takim, który ani na chwilę nie daje mi spokoju i równocześnie stanowi motywację mych poczynań, jest niepohamowane pragnienie zwyciężania i doskonalenia siebie" - Ayrton Senna
Powrót do góry
California Love
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.01.27 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój drugi ukochany sport po piłce nożnej, Trenowałem w klubie przez dwa lata, chodziłem na zawody mam 3 puchary(szczebel gimnazjalny ale wspomnienia są Tongue ). Nagle bęc i 10 paletek leży w szafce, bo nie ma z kim grać, nie ma gdzie i tyle.

Jak trafiałem na zajebistego gracza to walka o jeden punkt trwała ok. minuty a nawet dłużej. Wymiana piłek, ściny, podkręty <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
GraczBayernu
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2013.01.27 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

California love, zawsze można kiedyś sie umówić, i zagrać podczas jakiegoś zlotu Daje 10 zł, że byś przegral :P Szkoda, że tak mało tenisa jest w tv.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
John_Doe
To Live & Ride In LA

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.01.31 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bardzo lubię tenis stołowy. Mam stół w domu, ale nie mam z kim grać, więc rzadko go używam. Na szczęście zapisałem się w drugim semestrze studiów na tenis stołowy jako zajęcia dodatkowe ( studiuję wychowanie fizyczne). Mam tylko nadzieję, że u mnie w grupie znajdzie się godny przeciwnik :] .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
gilroy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.06.28 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez tego reflinka strona też działa, więc pisz uczciwie, że masz z tego profity i nie gadaj, że nie, bo sam się tam kiedyś rejestrowałem.chcialem tylko powiedziec ze polak wlasnie

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: