Gareth Bale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 293, 294, 295  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2013.08.01 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż nie rozumiem, jakim prawem my, pionki w dziedzinie ekonomii i biznesu, oceniamy działania milionera, który prowadzi własną firmę budowlaną i stoi na czele najpotężniejszej instytucji sportowej na świecie. Naprawdę, nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem. Ale już nie chce mi się do tego wracać.

Cover jeszcze kilka dni temu był gotowy się zakładać, że Bale w tym okienku do Realu na pewno nie przyjdzie. Zapewne teraz nawet na taki pomysł by nie wpadł. Jestem się w stanie założyć, że Bale nie pobije rekordu Cristiano. Myślę, że transfer zamknie się w około 80 mln euro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.01 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ten transfer na pewno się zwróci, ale mimo wszystko te 100 czy 120 mln to jest duża przesada.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2013.08.01 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

augusto napisał:
Na Özilu to nas wyruchali bez mydla. koles mial rok do konca kontraktu i zapis w umowie, ze za 6 czy 8mln moze zmienic klub. zapis byl nieprecyzyjny i niemcy interpretowali, ze tak, ale tylko w bundeslidze :lol2:
Na koncu wzieli ponad 2x tyle.

Nom, a pół roku później negocjowałby sobie z każdym. Już w pierwszym sezonie bił rekordy asyst, ale lepiej było czekać, aż ktoś go sprzątnie z przed nosa. Transfer świetny, po za tym na ten zapis w umowie dowodów żadnych nie ma, co jak co ale Perez durniem nie jest aby wydać więcej, kiedy można było dać w tym samym czasie mniej.

Cytat:
Zidane 70 milionów euro. W czasach, gdy przychody Realu wynosiły 150 milionów, a za mega cracków płaciło się maks trzydzieści.

Ronaldo - 45 milionów euro. Brazylijczyk był genialnym piłkarzem, ale ten transfer to był duży gambol. Ronaldo miał za sobą dwie tragiczne kontuzje, przez które był nieobecny na boiskach w latach 2000 i 2001. 45 milionów to przesadna cena za piłkarza, który dwukrotnie zerwał więzadła krzyżowe. Pamiętajmy, że to było 11 lat temu. Wtedy takie kwoty były rzadkością.

Beckham - w tym przypadku wyjątkowo zgadzam się, że Perez nie przepłacił. Trafiło się ślepej kurze ziarnko.

Cristiano - 90 milionów. Na szczęście transfer Calderona. Gdyby Perez się za to zabrał, Manchester wycyckałby dużo więcej.

:lol2: Aha. Przychody 150mlnE. A dlaczego się powiększyły? Właśnie m.in dzięki temu transferowi Zizu, który wedle Ciebie był przepłacony. Nie no, o czym tu w ogóle gadać. Ronaldo, jeden z największych napastników w historii po koronie strzelców mundialu, ze statusem gwiazdy numer 1 na świecie. Geniusz marketingowy, który strzelił sporo ważnych bramek. Przepłacony, aha. Dobrze, że przynajmiej z Beckhamem nie dajesz popisu. W tamtym okienku jedyne czego można żałować, to że nie kupił w tym samym czasie Ronaldinho. Co do Cristiano i nieudacznika Calderona to już dorzucone po całości.

Cytat:
http://sport.tvp.pl/11964415/bale-jest-tego-wart-jedenastka-za-okragle-100-milionow#undefined

Piękna prezentacja dla zainteresowanych.

No i kogo z nich byś wcisnął do pierwszego składu? Kilku może być się załapało na ławkę.

Transfer nie przekroczy stówki, ale może być rekord. Duże zmienne albo Coentrao, też wchodzą w grę.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.08.01 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Cover jeszcze kilka dni temu był gotowy się zakładać, że Bale w tym okienku do Realu na pewno nie przyjdzie. Zapewne teraz nawet na taki pomysł by nie wpadł. Jestem się w stanie założyć, że Bale nie pobije rekordu Cristiano. Myślę, że transfer zamknie się w około 80 mln euro.

Nadal jestem. Tyle że do jutra rana. I ewentualne konsekwencje zakładu jak wrócę.

tiktakk
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.08.01 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dla mnie mogą dać za niego nawet 150mln jak nas stać, Bale jest po prostu niesamowity, moim zdaniem porównywalny do Ronaldo gdy ten odchodził z United. Z drugiej strony strasznie się nim już jarałem w tamtym sezonie w Tottenhamie i mógłby zostać, ta radość po bramce z West Hamem na 3:2 bodajże - nie do opisania

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.08.01 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wchodzę do tego wątku, bo jak widzę herezje w stylu przepłaconego Zizy, gdzie niby wtedy za mega cracków płaciło się 30 milionów (30 mln to parę lat wcześniej Betis wydał na Denilsona) to generalnie stwierdzam, że to miejsce nie dla mnie. Bawcie się dalej, mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni, Bale trafi do Realu, ale nie za kwotę przekraczającą 80 milionów.

Przypominam tez, że Perez nie negocjował transferu Cristiano tylko Calderon, Perez tylko zrobił przelew.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.01 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na to dowody?

Góral, mówisz tak, jakbyś nie wiedział, że Bugi to troll.

Powrót do góry
The Machine
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.08.01 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El_Konrad napisał:
Kamior
Sądziłem wczoraj, że to jednak dzisiaj zobaczymy oficjalny komunikat. Cóż, raczej tego nie zobaczymy, a więc poczekam razem Smile

Przyłączam się do Waszego zacnego grona Very Happy

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2013.08.01 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Machine napisał:
El_Konrad napisał:
Kamior
Sądziłem wczoraj, że to jednak dzisiaj zobaczymy oficjalny komunikat. Cóż, raczej tego nie zobaczymy, a więc poczekam razem Smile

Przyłączam się do Waszego zacnego grona Very Happy

I ja tez, co mi tam Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Kondziu
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.08.02 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiktakk napisał:
A jak dla mnie mogą dać za niego nawet 150mln jak nas stać, Bale jest po prostu niesamowity, moim zdaniem porównywalny do Ronaldo gdy ten odchodził z United. Z drugiej strony strasznie się nim już jarałem w tamtym sezonie w Tottenhamie i mógłby zostać, ta radość po bramce z West Hamem na 3:2 bodajże - nie do opisania

Nie no... 100mln to max, pewnych granic etyki nie warto przekraczać.

Mam podobne odczucia, ten Gareth z 2giej części ubiegłego sezonu był nawet lepszy niż Cristiano z sezonu 08/09 (ale pamiętajmy, że sezon wcześniej Ronaldo niszczył w CL jak i PL).

Porównania owszem nie są na wyrost, jednak zobaczymy jak to się potoczy, Cristiano zrobił ogromny postęp przychodząc do nas, wydoroślał i poprawił się praktycznie w każdym elemencie gry, nie mamy jednak pewności, że z Garethem będzie podobnie.

Co do bramki z West Hamem na 3:2 to również wydarłem się na cały dom i cieszyłem jak gdyby Real strzelił gola na 1-0 w 90 minucie finału CL. Smile

Powrót do góry
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2013.08.02 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwalacie mnie.Teraz piszecie ,że transfer będzie przepłacony ,a jak Bale będzie grał zajebiscie to bedziecie pisac ,że juz się zwrocil.Najlepiej skończcie pierdolić i poczekajcie.Czas wszystko pokaże ,a wy macie chuj do powiedzenia na ten temat zreszta tak jak wszyscy którzy nie są z zarządu Realu razem ze mną i z tym calym forum.

Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2013.08.02 03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Nawet nie wchodzę do tego wątku, bo jak widzę herezje w stylu przepłaconego Zizy, gdzie niby wtedy za mega cracków płaciło się 30 milionów (30 mln to parę lat wcześniej Betis wydał na Denilsona) to generalnie stwierdzam, że to miejsce nie dla mnie.

Przesadzasz, sam się świetnie bawię jak czytam niektóre posty Very Happy Moje ulubione to te o "psychicznym Perezie, który nie ma dość niszczenia tego wspaniałego Klubu"

Poza tym to już dziś <serce>

El Kondziu
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.08.02 03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jesteście naiwni. Naprawdę myślicie, że dziś potwierdzą transfer? Szczerze to myślę, że do 11 sierpnia nie ma na to szans. To samo było rok temu z Modriciem.

Powrót do góry
milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.02 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BigDaddy. napisał:
@Cover: po przeczytaniu tej informacji (o 98,5mln) wszedłem właśnie na stronę BBC i nie zauważyłem żadnego związanego z tym wpisu, ale z racji tego, że nie uważałem się nigdy za mistrza w wyszukiwaniu informacji na stronach www gazet to uznałem, że może się przeoczyłem czy coś, szczególnie, że za jakieś parę godzin to samo info podała Marca (o ile dobrze pamiętam). Dlatego też nie jestem w 100% pewien tego, czy był to tylko wymysł hiszpańskich dziennikarzy, chociaż mam taką nadzieję.

Chyba to faktycznie było wyssane z palca. Jedyne info BBC w sprawie transferu jest tu:

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23490932

A tu szczegóły wyszukiwania:

http://tnij.org/x7ry

e: eh, nie przeczytałem wszystkich postów zanim wrzuciłem link, a widzę, że już się pojawiał na poprzedniej stronie. Nawet dla osób średnio ogarniętych z angielskim jasne będzie, że wg BBC Tottenham nie odrzucił oferty Realu na 98,5 mln.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.02 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta proponowana jedenastka ze sport tvp to normalnie rozbraja..Bruno Alves Toure Santana..brak mi slow by sie na cos takiego powolywac.

Nie wydaje mi sie by transfer przekroczyl 100 milionow,bedzie maksymalnie cos kolo 90.Co Marca i AS wypisuja to inna sprawa.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 293, 294, 295  Następny
Strona 146 z 295
Skocz do: