José Mourinho [bez klubu] cz. 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 140, 141, 142  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chciałbyś powrotu Mourinho?
Niech wraca gdzie chce, byle nie do Madrytu
47%
 47%  [ 56 ]
Tak, jak najszybciej
31%
 31%  [ 38 ]
Tak, ale jeszcze nie teraz
21%
 21%  [ 25 ]
Głosowało Użytkowników : 119
Wszystkich Głosów : 119
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2013.08.04 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co robi Jose po odejściu jest słabe, bardzo słabe. Ja rozumiem, że wygrał rekordową ligę, ale pierdolenie o tym w każdej wypowiedzi jest słabiutkie. Jara się, że doszedł do finału CDR... Jose był, jest i zostanie do końca życia hipokrytą taka jest smutna prawda.

Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2013.08.04 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ten człowiek jest mały.
Nie wyszedł mu ostatni sezon to oczywiście umywa teraz ręce i stwierdza, że koniec końców to prawie wygrał w triplete.
Teraz jeszcze doszła na niego presja wyników, po nieudanym sezonie w Realu musi pokazać w ciągu najbliższych lat w Chelsea, że magia Mou nadal może coś wygrać. Nie chcę mu życzyć źle, bo zasłużył się dla Realu jak każdy dobrze opłacany najemnik dla swojego pracodawcy, ale na pewno nie będę mu życzył powodzenia, jest mi kompletnie obojętny w tym momencie.

d: To nie ty swego czasu chciałeś popełnić samobójstwo?

Ostatnio zmieniony przez Crawler dnia 2013.08.04 11:32, w całości zmieniany 1 raz

kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2013.08.04 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja akurat zgadzam sie z tym co mowi i szczerze dziwi mnie gadanie, ze ten czlowiek jest maly. ten czlowiek jest szczery. przynajmniej wedlug mnie ;][/list]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madrytczyk1902
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.08.04 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda Mourinho jest dla was akceptowalna tylko wtedy, gdy nie dotyczy was samych? W tym wypadku Realu Madryt? Nic złego nie powiedział, żadnego ataku. Ale teraz powstał trend na to, by i do Mourinho w każdej możliwej sytuacji się przypierdolić. Megalomanem jest nie od dziś, ale ma do tego pełne prawo. Jeśli w jakikolwiek sposób zaatakowałby instytucję Realu Madryt, etc. to sam pierwszy skrytykowałbym go. A tak? Takie barachło jak KibicRM może sobie pofolgowac w tym temacie.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2013.08.04 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczery hipokryta Smile

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2013.08.04 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trend do przypierdalania się do Mou? Nie sądzę. Raczej odwrotnie, powstała chora sytuacja, przez którą nie można powiedzieć złego słowa na boskiego Żoze.

Gi3lu
Prezes
Prezes

Jest to człowiek, który nigdy nie przyzna się do błędów. Wszyscy wokół je popełniają, tylko nie on.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

tak jest szczery, ze jedzie po bylym klubie i jej pilkarzach ktorzy wzbogacili mu cv i polechtali i tak juz przerosniete ego. wszyscy winni, tylko nie przewielki mou. nie powiem, cenilem goscia przeogromnie do czasu gdy poszedl na wojne z calym swiatem i swe ludzkie niedoskonalosci zaczal tlumaczyc bledami otoczenia. dzis nie tylko jest mi obojetny, chce dnia w ktorym real madryt zatriumfuje nad mourinho i na to zaczekam.

MCF para siempre.
Powrót do góry
madrytczyk1902
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.08.04 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie on jedzie po swoim byłym klubie? W którym miejscu?

Powrót do góry
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2013.08.04 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokladnie, gdzie po nim jedzie? no i moge zle pamietac, ale kojarzy mi sie ze bral na siebie odpowiedzialnosc za przegrane, a to ze byly inne ROWNIEZ ISTOTNE czynniki ktore mialy wplyw na to, to mial je pominac?

Powrót do góry
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.04 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeżeli uważasz, że w tej wypowiedzi nic złego na temat Realu nie powiedział, to nie wiem jak musisz być zaślepionym kibicem..

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.08.04 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra jak żałośni są ludzie, którzy bronią tego małego człowieczka.

To o Ronaldo najlepsze -

Cytat:
Gdyby sobie nie nagrabił, nie obrywałby teraz takimi szpileczkami

Nagrabił sobie tym, że jego gole niezliczoną ilość razy ratowały dupę Realowi Mou? Czy czym?

A co do brania odpowiedzialności za przegrane przez Mou - dla mnie to było tak, że jak wygrywaliśmy to mówił, że jak przegramy to będzie jego wina, a teraz wygrali piłkarze, ale jak przyszło co do czego to były ataki na własnych piłkarzy na konferencjach i teraz ciągłe jęczące wymówki nawet po odejściu tłumaczące jak to się stało, że nic nie wygrał.

kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2013.08.04 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
– Wiem, że Real to wyjątkowy klub. To nie tylko klub, Real to polityka. W Realu nie chodzi o piłkę nożną, nie chodzi o sport. Chodzi o wiele innych rzeczy dookoła.

ja tu nie widze czegos co prawda nie jest i kompletnie nie ogarniam jak mozna tu widziec falsze, albo pojazdy. szczera, normalna wypowiedz. a ze jest sie przyzwyczajonym do tego, ze on po wszystkich jezdzi, to juz odruchowo naklada sie latke jakichs ofensyw tylko dlatego, ze cos powiedzial. pozdro.

jak faktycznei cos jebnie, to juz inna dyskusja ;]

Powrót do góry
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.04 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeżeli uważasz, że ktoś mówiąc o Realu, który jest instytucją sportową zdanie "W Realu nie chodzi o piłkę nożną, nie chodzi o sport" jest spoko to nie wiem co dla Ciebie jest atakiem na klub.

Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.08.04 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, w klubie piłkarskim nie chodzi o sport, nie chodzi o piłkę. Mógłby to powiedzieć z pięknym uśmiechem na usta. Ten, który potrafi czytać na chłodno, zobaczy wypowiedź o zabarwieniu pejoratywnym. Wyszczególnienie Cristiano i Ronaldo, choć prawdziwe, też spoko. Wyszczególnienie, bo mógł powiedzieć Cristiano, tak jak mówi wielu Angoli.

Wielkie umiejętności, mały człowiek. Cóż, zdarza się.

Ostatnio zmieniony przez Cover dnia 2013.08.04 11:58, w całości zmieniany 2 razy

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 140, 141, 142  Następny
Strona 15 z 142
Skocz do: