El Clasico w Barcelonie 27.10.2013

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Issu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.09.10 10:26    Temat postu: El Clasico w Barcelonie 27.10.2013 Odpowiedz z cytatem

Witam,
tak się składa, że w czasie gdy odbędzie się klasyk będę na miejscu w Barcelonie.
W związku z tym mam kilka pytań:

- Czy ktoś już był na Gran Derbi w Barcelonie?
- Czy dam radę kupić 4 bilety dzień przed meczem w kasie stadionu, no i na jaki sektor kupować ? Sektor gości, a może to nie ma znaczenia?

Liczę na odpowiedzi, Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2013.09.10 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się, ale na sektor gości raczej nie da się kupić ot tak po prostu biletu, bo pewnie będzie zorganizowana grupa kibiców.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Issu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.09.10 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak też mi się wydawało, dlatego wole zapytać się na forum Smile bo raczej na pewno jest tutaj osoba, która na Klasyku w Barcelonie była Smile

Powrót do góry
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.09.10 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem rok temu. Nie kupisz biletów w kasie. Od koników też nie kupisz biletów na sektor gości (nieważne, co Ci będą mówić. Będą próbować Cię oszukać). Twoją szansą jeżeli chcesz siedzieć z kibicami Realu jest to, że pójdziesz na stadion w koszulce Realu (tak jak ja zrobiłem) i kupisz bilet od koników ok 200 euro najbliżej sektora gości, wtedy gość na bramce po prostu każe Ci iść do bramki obok czyli tam gdzie siedzą kibice Realu. Innego sposobu nie znam. Jak pójdziesz tam w koszulce Realu to mogą Ci: pluć pod nogi, rzucać do Ciebie kamieniami i ogólnie gówno. Wtedy jeszcze tego nie wiedziałem, ponieważ myślałem, że Europa. Nic z tych rzeczy Very Happy tylko ja i moja grupa byliśmy w koszulkach od razu, nawet gość, co prowadził doping wyjął swoją już na sektorze z plecaczka :]

Issu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.09.10 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyczerpującą wiadomość Smile żeby nie ryzykować to pewnie pójdę bez koszulki i mam nadzieję że będę mógł się cieszyć wśród Putek, po wielu bramkach naszych Smile

Powrót do góry
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.09.10 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie okazuj tej radości. :-)

Issu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.09.10 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad tym chyba nie zapanuje, ale zobaczymy Smile Najważniejsze żebym w ogóle jakieś bilety kupił Smile tym się najbardziej martwię, no i oczywiście w jakiejś przyzwoitej cenie

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: