Forumowa Mafia - edycja trzynasta.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niedziel08
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.10.17 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, gra weszła w taki etap, że po prostu wszyscy dobierają sobie wspólnie jakiś cel i jest taka zwana "masówka" (wyłamują się jakieś pojedyncze osoby), dlatego ostatnie lincze nie przynoszą zbyt wiele materiału do analizy. Tak ja już było wspomniane, to mamy dwa lincze i w którymś trzeba trafić. Co chce mafia? To wydaje się banalne, ale po prostu chcą zlinczowania dwóch miastowych, dlatego spodziewałem się, że ktoś z mafii postawi jakiś tam warunek: "głosujemy na tego, a potem na tego". Niby do takiego modelu pasowałbym Crawler, ale on raczej sam jest poważnie zagrożony, więc typowanie przez niego to po prostu próba ratowania samego siebie. Co o Crawlerze sądzić? Nie wiem. Patrząc na głosowania, to najciekawszy wydaje się VII lincz:
VII Lincz:
Kamior - 5: labeleq, Crawler, Misław, In Flagranti, IVAN_ZAMORANO
Misław - 5: Clif, Idziol, Minor, Niedziel08, Gehu89
Crawler - 3: POLfan, Kamior, Jabol.
POLfan - 2: kleyo, Ksabi
labeleq - 1: geniasms

Czyli akcja ratowania Misława. Na Kamiora głosowało wtedy już dwóch mafiozów: labeleq i Misław. Czy mogło być ich więcej? Nie wiem, ale chyba jednak nie, bo późniejsza śmierć Misława automatycznie rzuca cień podejrzeń na głosujących na Kamiora. Dlatego wydaje mi się, że ktoś z mafii w tym głosowaniu musiał:
1. Nie głosować na Kamiora, żeby to nie była ewidentna próba ratowania Misława
2. Nie głosować na Misława, żeby nie przypieczętować jego śmierci
No i z grona tych osób zostaje Ksabi i kleyo. Jako że nie ma czasu teraz by bawić się w głosowanie na sprawdzonych przez detektywa, to zostaje Ksabi, na którego zagłosuję.
Mimo wszystko uważam, że ktoś z mafii musiał na Misława jednak zagłosować. Tutaj mam Idziola na myśli. Pytanie tylko czy aż dwóch mafiozów głosowało na Misława, czy może trzech na Kamiora, jeden na Misława i jeden neutralny głos?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2013.10.17 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz nic, tylko czekać na posty po linczu "ja pierdolę, jesteśmy w dupie". Very Happy Brawo Crawler, twoi koledzy z mafii dopięli swego. Spoko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2013.10.17 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksabi napisał:
Trzeba być konsekwentnym.

Chyba dobrze wcelowałem, bo takiego wysypu postów ze strony Ksabiego jeszcze tutaj w ciągu jednego dnia nie było... Co do tego co zacytowałem - ty byłeś bardzo konsekwentny w swoich działaniach, gdy nawoływałeś do głosowania na Misława, a sam puszczałeś głosy w próżnie przeróżne.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2013.10.17 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w dupie. Skołowany. W tym co pisze Niedziel musi być trochę prawdy. Stawiałbym, że jesli nie Ksabi to Crawler, jeśli nie Crawler to Idziol. Jego głosy i wypowiedzi biją po oczach, dlatego nie wydaje mi sie aby pozwolono mu tak grać. Patrzcie na Misława którego nie było - Labelqa który tez nie miał czasu i mało pisał... hmm z takich osób zostaje Kleyo i jego magisterka (graty tak btw.), Idziol student.. i tyle chyba z ocalałych? Poza oczywiście Crawlerem który pisał niewiele i dopiero ostatnim postem wyjechał..

Nie wiem.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2013.10.17 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widać, jak uważnie śledziłeś grę od początku. Very Happy

Fajnie, że coś porównujesz, ale znów - jak w przypadku porównywania mnie do Klatusa - niesłusznie. Zagłosowałem raz na Misława i chuj z tego wyszedł. Konsekwencja nie równa się konsekwencji. Od dawna było mówione, żeby Ciebie ubić, a Ty psim swędem jakoś się uratujesz, moje gratulacje. :]

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2013.10.17 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo miasto ma swój rozum i nie da się ruchać bez przerwy. Mam taką nadzieję, że dzisiaj padnie OC, którym to będziesz Ty...

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2013.10.17 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak nie jestem w mafii to gangbang z tobą w roli głównej, ok?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2013.10.17 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i będę naiwny, ale kurde ta Wasza kłótnia jest dziecinna w tym momencie. Na tyle naiwna, że każe mi się zastanowić nad sowim typem. Wiem, że mieszam, ale byłbym w stanie jednak odpuścić dziś zarówno Crawlera jak i Ksabiego na rzecz Idziola o którym pisał Clif. Jego tropy chyba są najtrafniejsze.

<ściana>

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2013.10.17 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz mieć czyste sumienie to nie głosuj na mnie. Proste. :]

Crawlerowi grunt się pali to i zaczyna swoje pedalskie zaczepki. Very Happy A wy się na to nabieracie - jak dzieci.

Swoje już napisałem, fajnie się grało. Jutro napiszę testament co i jak. Moja ostatnia wola to uwalenie Crawlera jutro. Very Happy

Ciao!

Powrót do góry
Idziol
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.10.17 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Wiem, że mieszam, ale byłbym w stanie jednak odpuścić dziś zarówno Crawlera jak i Ksabiego na rzecz Idziola o którym pisał Clif. Jego tropy chyba są najtrafniejsze.

Clif napisał:
Ja osobiście z chęcią jebnąłbym Idziola, bo zaczął mi śmierdzieć już w momencie gdzie skupiłem się na Misławie, wprawdzie później o tym nie pisałem, ale cały czas był tam z tyłu głowy.

To co przekonacie się do Idziola?

Teraz Gehu wystawił język i biegnie za Clifem. A argumenty rzeczywiście bardzo przekonujące. Też chyba dostanę parę głosów więc wysyłam głos na Ksabiego.

Forumowa Mafia
Ojciec Chrzestny

PostWysłany: 2013.10.17 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cantelo, czwartek. Sajko siedział smutny w swojej klitce. Sączył sobie swój sok z suszonych śliwek zaprawiany piołunówką. Potem dał po kablu. Nie wiedział już, co jest prawdą a co fikcją. To, co wczoraj wiedział na pewno, dzisiaj nie było tym, za co dałby sobie rękę obciąć. To, co wczoraj było nieprawdą, no, tego wieczora nie miał co do tego stuprocentowej pewności. W półmroku mruczał do siebie i do nikogo; był bowiem osamotniony w swoich poszukiwaniach prawdy.
- Czy prawda jest dziwniejsza od fikcji? Na to wychodzi. Mówią, że prawdą jest to, co się wie. Tyle, że ja nic już nie wiem.
Wstał z fotela. Wyjrzał przez okno. Miasto spało. Co go zdziwiło. Nie było w końcu jeszcze aż tak późno. Potem zdziwił się, że się zdziwił, bo miał podstawy, by się w ogóle takim obrotem rzeczy nie dziwić - zbójecka działalność mafii zdziesiątkowała miasto, wielu przestraszonych opuściło Cantelo w podskokach, a ci co zostali... A sami mieszczanie nie poprzestawali w poszukiwaniach przestępców, a że zdarzało im się mylić? To i czemu tu się dziwić. Po drugiej strony ulicy rozciągał się park. Ze swojego trzeciego piętra Sajko miał nie najgorszy widok. Noc była jasna. Niedługo jakaś pełnia, albo co. W oddali przemykali alejką się ostatni sprawiedliwi tego miasta. Wiedział, że idą po niego. Wychylił do końca, co miał w szklance.
Oni zapukali. On otworzył. Wtoczyli się szybko do mieszkania.
- Jak niemiło was znowu widzieć - przywitał ich Wazowski.
- Nam też.
- To na co dziś wpadliście?
- Doszliśmy wspólnie do wniosku, że skoro wczoraj popełniliśmy błąd linczując POLfana, dziś go naprawimy rozprawiając się z tobą. Tak, jak mówiliśmy wczoraj, sam byłeś, to wiesz - mamy mało czasu. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Prawdą jest to, co wiemy.
Sajko zaśmiał się w kułak.
- Wobec tego gówno tam wiecie.
- Dowcipnyś.
- Aha. Poprzedniej nocy słyszałem trędowatych, wzdrygali się non stop, jakby mieli jakieś wrodzone wady. Piżmowy wół powstał z fekału. Słowa spływały mu z pyska.
- Co?
- Powiedział, że pogubiłem się.
- Aaaaa! Więc jednak?
- Puste lalki rozbiły na mielone padawanów. Rozrzucały je na odległość ramion. No i łapali się na haczyki, zaczepiały się o ich kolejne blizny. Łowy były wszędzie tam, gdzie wilki chowały się w towarzystwie dobrych ludzi. No i się pogubiłem.
- Zmień dilera.
Jeden z obecnych wyciągnął z kieszeni działko Tesli i spopielił dobrego Sajka.
- Ej, on był coś wyraźnie nie tego.
- No i?
- Stara, dobra i sprawdzona maksyma mówi, byś nie srał tam, gdzie jesz.
- To znaczy?
- To znaczy nie rób sobie problemów w robocie.
- To znaczy?!
- Prucie w struny w mafii raczej nie wchodzi w grę. Chyba, że jesteś Tony fucking Montana. Ten tu na takiego nie wyglądał.

Ksabi - niewinny [`]

Ksabi - 7: Crawler, In Flagranti, kleyo, Clif, Niedziel08, Minor, Idziol
Crawler - 1: Ksabi
Idziol - 1: Gehu89

Powrót do góry
Jaff
Cúchulainn

PostWysłany: 2013.10.17 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(+1)

Forumowa Mafia
Ojciec Chrzestny

PostWysłany: 2013.10.17 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czwartek, godzina 20:29. W małym pomieszczeniu rozlega się głośny dzwonek telefonu, który leżał na stole. Na wyświetlaczu telefonu było widać nazwę kontaktu. To był Minor.
- Co się stało, że jeszcze nie śpisz Minor?? Przecież już dawno po wieczorynce...
- Słuchaj stary, musimy się spotkać!! Mam nowe dowody w sprawie mafii!! Mam pewne nagranie z monitoringu, którego do tej pory nikt nie widział. Szybko!! Przyjedź do mojego biura.
- Już jadę!!
Minor nie mógł usiedzieć spokojnie, zgasił światła w biurze i stał przy oknie obserwując kolejne samochody, które przejeżdżały po ul. Długiej. Nagle zauważył znajome Subaru.
- Całe szczęście, że już jesteś. Boję się, żeby nikt się nie dowiedział, a zwłaszcza mafia.
- Spokojnie przyjacielu, zadzwoniłeś do odpowiedniej osoby, pokaż co tam masz, może wreszcie uda się ich złapać.
- Spójrz, to jest nagranie z kamery przemysłowej Fabryki Królewskiej Bieli. Widać jak dwie osoby Strzelają do Jabola! Poczekaj, zaraz będą szli w kierunku kamery i będzie widać ich twarze!
- Ten z lewej to labeleq?
- Tak, ale zobacz na tego drugiego, przypomina mi kogoś, ale nie wiem kogo.
W tym momencie Minor odwrócił głowę w kierunku swojego przyjaciela. Już wiedział kogo przypominała mu postać z nagrania, ale przed twarzą Minora było już dzieło Helmuta Weldle'a z nałożonym tłumikiem - USP SD. Nie krzyczał. Nie było też słychać strzału. Jedyne co było słychać to słowo "przepraszam" i charakterystyczny świst przelatującego pocisku przez tłumik Brügger'a & Thomet'a.

Minor [`], siódma ofiara mafii

Lista graczy:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

"Spis treści"
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ostrzeżenia
Idziol - 1,5 pkt.

G13. 21:00.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.10.17 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[']

Ładnie nas mafia prowadzi.

Chuj, te wszystkie przekminy można o kant tyłka rozbić.

Bez analiz na Crawlera

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2013.10.17 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że niemal nikogo nie było na forumku jak Ksabi praktycznie się oczyszczał ostatnimi postami.

POLfan ruchnięty, Ksabi tak samo. Generalnie boli mnie, że na tego drugiego poniekąd ukręciłem bata.. Jeśli Crawler jest w mafii to bardzo dobrze to rozegrał. Jestem zdania, że będzie namawiał na Idziola który wg mnie na 80% jest winny, pozostałe 20% w tym przypadku zostawiam Niedzielowi. Jeśli Crawler natomiast nie jest w mafii to nie dziwi brak mordu na Kleyo/Clifie - zapewne OC.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 51 z 59
Skocz do: