Sony Playstation 3: Opinie i o konsoli ogółem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 276, 277, 278

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2013.12.30 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Cię na coś nie stać, to nie kradnij, tylko znajdź dla siebie tańszą rozrywkę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.12.30 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stać mnie, tylko mi szkoda kasy i jestem oszczędny. Jeśli mogę mieć coś za free (przy czym rozrywka jest taka sama jak wtedy gdy wywalę na to 250 zł) i zaoszczędzić to wybieram oszczędną opcję i zaoszczędzone pieniądze wolę przeznaczyć na inne hobby. Niestety jeszcze sam na siebie nie zarabiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Yossi
KING KENNY
KING KENNY

PostWysłany: 2013.12.30 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że niektórzy ludzie są aż tak ograniczeni, dobrze że w tym temacie to rzadkość <ściana>

''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2013.12.30 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dani2706 napisał:
jestem oszczędny

Nie, jesteś złodziejem.

Powrót do góry
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2013.12.30 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak każdy ściągający muzykę? Proszę Cię... Ty pewnie kupujesz utwory w iTunes?

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

PostWysłany: 2013.12.31 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, muzykę i filmy, w przeciwieństwie do gier i programów, można pobireać legalnie.

Pół biedy, że ściągasz, ale fakt, że się z tym obnosisz i próbujesz tłumaczyć używając do tego tak słabych argumentów, jest już smutny.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2013.12.31 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałbym: zostań przy PeCetach, po co uprawiać herezję... ale tylko przynosiłbyś wstyd pecetowcom.

CyFiLiS
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.31 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś dwa miesiące temu kupiłem sobie PS3 i trzy gierki. FIFA 14, GTA V i Tekkena. W pojedynkę fajnie się gra jedynie w GTA V. Nie wiem czemu, ale od dawna każdy symulator piłki nożnej jest dla mnie przyswajalny jedynie w rozgrywce multiplayer lub 1 vs 1.

Jakie fajne gierki polecacie? Zostało mi trochę kasy z roboty Very Happy i mogę ją wydać na przyjemności. Battlefield 4 mam zamiar zakupić w nowym roku i zastanawiam się nad AC BF.

~ José Mourinho
Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2013.12.31 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1)
Grałem w Ghosts trochę dłużej, w sumie już kończę kampanię, wybaczcie za spoiler, ale to czy fabuła Coda zmieniła się od czasów MW? otóż nie! Najnowsza odsłona Ghosts na pewno nikogo nie rozczaruje, jak zwykle mamy cudownie ginących bohaterów, jak zwykle te cut-scenki, które nimi nie są, tylko pseudo akcją, chce się pominąć...ale nie idzie..

Paradoksalnie, COD 21344(cyferki) jest grą fajną. Tak. Serio. Fajnie się gra w tę kampanię, po to , aby bez totalnego myślenia się odprężyć i postrzelać.

Jest jeden warunek, skip przy filmikach, fabuła jest naprawdę nudna i głupia. nie chce przesadzać, ale 1/10 to nie jest zawyżona ocena.

Pies jest fajnym urozmaiceniem, zbyt rzadkim i niewykorzystany potencjałem, ale fajny.

W sumie w misjach dzieje się sporo, mam na myśli różne efekty, no i gra się fajnie, gra jako taka wciąga (nie mylić z fabułą). Tutaj mowa tylko o bezmyślnym graniu.

Grafika jest całkiem znośna, po ściągnięciu tekstur HD da się się grać z 3 metrów nie dostając oczopląsu.

W sumie ta gra to taki średniak. Ogólnie singla mógłbym ocenić 5/10. Brak fabuły mocno grę ciągnie w dół. I przydałaby się jakaś innowacja. Coś nowego. Bo ile można sterować zdalnymi pociskami. Strzlać na pałę w helikoptery czy statki? heloł! Coś nowego!

Współczuje każdemu kto wyda w sumie na tę grę te 200 zł : ( ja dałem 39 PLN i w sumie teraz już uważam, że to dobra cena jak na ta grę.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

2)
Gdybym jednak miał podejść w pełni ambitnie do tej gry, to dałbym 2/10. Tylko za psa : )

The Last of US. Jestem tylko osobą oglądającą rozgrywkę. Ta gra to poezja. Dla mnie gra roku, klimatem miażdży, aż chce się powiedzieć...śmieszne GTAV.

Powrót do góry
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2013.12.31 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElFilipo napisał:
Nie, muzykę i filmy, w przeciwieństwie do gier i programów, można pobireać legalnie.

Pół biedy, że ściągasz, ale fakt, że się z tym obnosisz i próbujesz tłumaczyć używając do tego tak słabych argumentów, jest już smutny.

Muzykę i filmy...na użytek własny, jeśli była już polska premiera tak...gry i programy można sobie tłumaczyć podobnie. Żyjemy w czasach...a przede wszystkim w kraju w którym kto nie kombinuje, ten nie ma. Jak pisałem wyżej...jeśli czerpana przyjemność z danej czynności będzie taka sama bez względu czy masz to za 5 zł (płytki) czy za 250 to wybór dla mnie jest jasny. Ktoś mi wspomniał, że kradnę gry (tak przy okazji...nie kradnę, zgrywam od kumpli) a chodzę do kina. Tak...tylko oglądanie filmu w kinie, na gigantycznym ekranie w technologii 3D a na domowym TV to zupeeeeełnie co innego. Jednak to...czy gram w oryginalną FIFE czy piracką nie robi mi różnicy. Wywalać 130/250 zł dla samej satysfakcji?
Jeśli już chodzi o gry to za kilka lat jak sam będę na siebie zarabiał, będę pykał na konsoli, bo to konsola jest od gier, nie PC. Wtedy będę kupował gry. Oczywiście tylko 4 tytuły rocznie (FIFA, NFS, COD + jedna dodatkowo (często NBA a w latach kiedy wychodzi GTA to obowiązkowo kolejną część najgenialniejszej serii wszech czasów).

Crawler - wstyd pecetowcom? Bo? Przecież wśród pecetowców tylko mały odsetek graczy kupuje oryginały. Nie wiem czy niektórzy zdają sobie z tego sprawę, ale za kilka lat ma nie być gier na PC, bo przynoszą małe zyski producentom...piracenie. Rockstar np. powiedział, że możliwe, iż GTA V będzie ostatnią odsłoną na PC. Nie opłaca się po prostu robić gier pod PC, bo mało ludu kupuje oryginały i nie ma zysków. Z konsolami jest inaczej. Na Playa walą oryginały, na Xboxa 360 bardziej rozgarnięci grają piratami. Xbox-one nie do przerobienia (co 24h musi być połączenie z internetem, chyba że to jakoś obejdą (LT 3.0 pozwala łączyć się z netem i Microsoft może possać) miejmy nadzieję, to będę miał nową konsolę).

CyFiLiS - ja tam bym poczytał o tym Battlefieldzie i się zastanowił nad kupnem. Na PC i starych generacjach jest nazywany Battlefieldem 3.5 (bo od 3 wcale nie jest lepszy). COD Ghosts z kolei...niby jest cienki jak barszcz, odgrzewany kotlecik. A reszta FPSow to gówna, więc je sobie odpuść - jeśli mówimy o nowościach, bo np. BF 3 jest spoko. NBA nie kupuj, bo nowy silnik działa jedynie w nowych generacjach. Nie wiem jak z najnowszym NFS - Rivals, ale na starych pójdzie pewnie podobnie co na nowych, bo wymagań jak BF czy COD to to nie ma. Co prawda jest Gran Turismo 6, ale kupując Rivals, masz taniej i do tego Need for Speed. To bym Ci polecił.
Black Flag bardzo spoko, polecam i jak chcesz kupić grę z tego roku na PS3 mając do wyboru CODA/BF a AC:BF to wybieraj to drugie, jeśli nie chcesz żałować wydanych pieniędzy.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2013.12.31 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się przerobić PS4, więc nie produkuj się.

Powrót do góry
Yossi
KING KENNY
KING KENNY

PostWysłany: 2013.12.31 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł jak świnia do chlewa i jeszcze chrząka, daj sobie spokój ze swoimi marnymi przekonaniami bo u nikogo zrozumienia nie znajdziesz.

''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Powrót do góry
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

PostWysłany: 2013.12.31 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

All right take it easy man. Widzę, że słowa Hermana się sprawdzają...przejebałem sobie u fanbojów Plejstejszyn <płacze>

A fanboje konsol to zło gorsze niż fanboje Messi'ego i Ronaldo. Znam kilku x-boxowców i maniaków Playa...normalnie złego słowa nie można powiedzieć w ich obecności na temat ich kochanej konsoli...

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2013.12.31 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tym o to optymistycznym akcentem proponuję założyć nowy temat
a) część druga
b) ogólnie zmienić nazwę Sony Playstation

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2013.12.31 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I fangirle Very Happy!

Prelude dobrze prawi - przeprawcie tylko na ogólne Playstation. Nie ma sensu zakładać osobno na PS4 i PS3.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 276, 277, 278
Strona 278 z 278
Skocz do: