Tapety Real Madryt.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patol12
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.03.30 13:19    Temat postu: Tapety Real Madryt. Odpowiedz z cytatem

Z racji tego że będę miał nowy pokój to chce go zrobić tak żeby cały wyglądał jak pokój kibica RM (którym ja jestem). Chce zrobić coś takiego jak w tym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=6OIhcCleBXo Chodzi mi o obraz z opakowań po płytach CD. Do tego potrzebne jest mi jakieś duże zdjęcie Realu Madryt. Nie wiem tylko jakiego piłkarza mam tam wstawić. Myślałem też o całym składzie lub o jakieś oprawie na Bernabeu. Chciałbym abyście mi pomogli poprzez dodawanie jakiś dużych zdjęć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.03.31 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=12364&start=585

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: