Pierwsza wyprawa do Madrytu

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al_Capone_HM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.04.18 13:40    Temat postu: Pierwsza wyprawa do Madrytu Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest kilka tematów, gdzie poruszane są różne aspekty takiej wyprawy, ale brakuje mi jasnego, aktualnego przewodnika, gdzie ludzie z doświadczeniem pomogą takiemu świeżakowi jak ja. Planuję polecieć do Madrytu z dziewczyną w pierwszej połowie września. Wyjazd ma 2 zasadnicze cele: mecz Realu i... oświadczyny (kolejność przypadkowa). Szukam wszelkich możliwych wskazówek - jak dostać tanio lot, gdzie i jak kupić bilet na mecz, co koniecznie należy zobaczyć w Madrycie, a może też ktoś podsunie mi romantyczną miejscówkę do realizacji jednego z celów wyjazdu? Kwestia noclegu - gdzie szukać aby cena była rozsądna, ale żeby też lokalizacja i warunki były dogodne (nie musi być luksusu, ma być wygodnie i tyle, i tak mam zamiar właściwie przychodzić się tam tylko przespać). Czy warto korzystać ze zorganizowanych wycieczek czy dużo taniej uda mi się to ogarnąć na własną rękę?
Umiem korzystać z google, wiem że stron o tej tematyce jest mnóstwo, ale zależy mi na opiniach ludzi z doświadczeniem, bo w necie można znaleźć sporo śmieci.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.04.18 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=9167

W przypadku kolejnych pytań odsyłam tu:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=5674&start=1830

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: