Luis Suárez - klasyczny gryzoń czy niesamowity napastnik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 101, 102, 103  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2014.06.20 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecny kontrakt Suáreza obowiązuje do 2018 roku, a klauzula wykupu wynosi 85 milionów euro, jednak mówi się, że w umowie widnieje zapis, który obniża ją o około 20 milionów wtedy, gdy po Urugwajczyka zgłosi się Barcelona lub Real Madryt.

Z Blaugrany, zrodlo MD. Mijasz sie troche z prawda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wafell
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.06.20 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kad takie info ?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2014.06.20 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie jeśli zgłasza się Barcelona, to klub sprzedający jej piłkarza ma obowiązek obniżyć kwotę co najmniej o połowę. Jeśli kwota wciąż jest zbyt wysoka, to cena zostaje ustalona przez zarząd Barcelony.

Generalnie to pewnie Barcelona kupi Messiemu Higuaina, Aguero i Suareza, bo ich stać. Jeśli Suarez miałby się gdziekolwiek ruszać, to prawie na pewno do nas. Wątpię w jego transfer do Barki.. podobnie jak w przypadku Igły.

Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2014.06.20 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perez nie powinien się szczypać tylko zagrać po swojemu, rozpruć kieszeń z kapuchą i sięgnąć już teraz po Suareza i Kroosa. Tylko tych dwóch kolesi i spokojnie można myśleć o przygotowaniach do nowego sezonu.
Te dwa transfery to moje marzenia na najbliższe okienko transferowe.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.20 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puty skąpią na klasowego obrońcę, którego cholernie potrzebują. Już widzę, jak dają 55mln za Pipę czy 80 za Suareza, no ludzie bądźcie poważni. My tu mówimy o zarządzie barcy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.20 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie by wcale nie zdziwiło jakby zamiast klasowego obrońcy kupili np. Higuaina. Właśnie mówimy o obecnym zarządzie Barcelony - czyli nie wymagajmy od nich za dużo logicznego myślenia. Niech nakupią atakujących a my im z tyłu będziemy robić takie kuku jak Bale Bartrze w finale Pucharu Króla.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.06.20 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę się nie nabijać, ponoć są w Valenci na zakupach i ściągają rudego Jeremiego do obrony. Smile

Watpię, że istnieje jakaś klauzula w umowie Luisa. I podobnie, jak Gehu uważam, jeśli odejdzie to tylko do Madrytu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2014.06.20 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem przyjemność rozmawiać z Panem odpowiedzialnym za rozbudowę Anfield, przemiły człowiek który w dłuższej rozmowie wspomniał cos o klauzuli która była warunkiem Luisa przy przedłużaniu kontraktu - jesli RM zgłosi sie po Luisa klub ma obowiązek podjąć negocjacje. Wiadomo, to nadal mimo wszystko słowa ale dające do myślenia.

madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.20 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luis nawet nie pasuje do putek , myśle że jeśli odejdzie z Liverpoolu to tylko do Realu, jednak bardzo dobry w wykonaniu Suareza Mundial może tylko cene podnieść co może paradoksalnie utrudnić negocjacje :/

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2014.06.20 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barcelona może próbować zrobić coś podobnego jak Real przy okazji Neymara. Podbijanie ceny. Nie wierzę, aby Perez odpuścił Barcelonie Suareza, zwłaszcza, że ma dużo więcej do wydania i nie musi się martwić jak budować drużynę na nowo.

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.06.20 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpuscilibyscie juz sobie ten temat, przeciez to jest jasne, ze Barcelona ma juz ustalone warunki z Reusem, Higuaina podpisza za 55, Aguero juz sklada transfer request i jeszcze Suarez dojdzie za 65 mln. Miała być rewolucja i jest! :lol2:

Nie wiem, czy uda sie pogodzić 2 napastnikow o takiej klasie, a skoro Karim przedluza kontrakt, to nie wiem, czy opcja do ataku nie bedzie jednak Griezmann, czy ktos inny mlody. Mam nadzieje, ze chociaz Mandzu dojdzie jako plan b.

I wiem, ze Griezmann tak sobie pasuje jako typowa 9, ale o takiej pozycji w jego przypadku tez sie mowi.

Powrót do góry
Andershell
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.06.20 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luisa oglądam regularnie, ale takiej radości po strzeleniu bramki nie widziałem nigdy. Prawdziwa pasja przez niego przemawia. Niesamowicie chciałbym go u nas, nie obchodzi mnie za ile bo to nie moje pieniądze, obyśmy tylko nie musieli poświęcić kogoś kluczowego w celu zrekompensowania części kwoty.

Niesamowite jak inaczej wyglądał Urugwaj z mocniejszym przeciwnikiem mając Suareza w składzie, w porównaniu do pierwszego meczu.

Swoją drogą, wiadomo jak zareagowały Brytyjskie media? Jest nagonka na Suareza czy bardziej podziw?

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2014.06.20 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagonka? Za co ma być nagonka? Że jest genialny i wjebał im dwie bramki podczas gdy ich zawodnicy są nieudolni? Taka nagonka to jest, ale nie od dziś a od dłuższego czasu. Suarez nie jest zbytnio kochany, za swój charakter, no i nie ma co ukrywać - za swoje umiejętności. Podobnie się ma z Crisem.

greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.06.20 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 65 mln jest niby i dla Barcy i dla Realu. Gdyby tak było to już by pewnie dawno Florek go wziął Very Happy

Powrót do góry
Yossi
KING KENNY
KING KENNY

PostWysłany: 2014.06.20 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emaer napisał:
Obecny kontrakt Suáreza obowiązuje do 2018 roku, a klauzula wykupu wynosi 85 milionów euro, jednak mówi się, że w umowie widnieje zapis, który obniża ją o około 20 milionów wtedy, gdy po Urugwajczyka zgłosi się Barcelona lub Real Madryt.

Z Blaugrany, zrodlo MD. Mijasz sie troche z prawda.

Większej bujdy nie czytałem Shocked

''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 64 z 103
Skocz do: