Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 150, 151, 152  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.07.31 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tych biletów jest jeszcze ponad 10000 tak więc spokojnie każdy chętny kupi (wiem, bo posiadam kartę madridista i mogłem kupować je wcześniej)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2014.07.31 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Superpuchar to luz w kwestii dostępności biletów, dwa lata temu nie miałem problemów z dostaniem wejściówek na SP z Barceloną, więc z kim by nie grali, miejsca będą.

Powrót do góry
Chadwick
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.07.31 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno pytanie mam

Planowałem wyjazd na mecz z Sevillą i założyłem, pierwotnie z tym co piszą na RealMadryt.pl w tym newsie: http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=53786 , że mecz odbędzie się w środę, 4 lutego. Niestety, na oficjalnej stronie Realu nie ma żadnej informacji o przełożeniu spotkania na 4 lutego. W terminarzu jest mecz z Sevillą, zgodnie z pierwotnym terminarzem Ligi i jedyne co może dziwić, to to, że nie można jeszcze kupić biletów vipowskich, choć na inne mecze są dostępne.
Stąd moje pytanie, czy termin 4 lutego jako zaległa 16 kolejka z Sevillą jest terminem pewnym?

Powrót do góry
Chadwick
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.03 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdziłem na oficjalnej stronie lfp, tam w terminarzu Real z Sevillą gra 4 lutego, więc powinno być dobrze.
Bilety samolotowe już zaklepane i teraz drugą najważniejszą rzeczą są wejściówki na mecz. Sevilla to przeciwnik z wyższej półki, dlatego wolę nie ryzykować kupna biletów dzień przed meczem. Z tego co wyczytałem kasy biletowe są otwarte od piątku do niedzieli. Rozumiem, że tylko w tych dniach można kupić bilety? Jeśli mecz jest w środę, to bilet najwcześniej będzie można kupić w piątek? I jeśli znajomy nie posiada karty klubowej, bez problemu kupi bilet?

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.03 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten termin czwartego lutego jest jeszcze nie wiążący, chyba że ta kolejka będzie rozgrywana jednego dnia bo w środku tygodnia. Tak naprawdę prawdziwy i rzeczywisty problem jest tylko z zakupem biletów na Gran Derbi i może na mecz kończący sezon przy pewnym mistrzostwie kraju. Bilety po rozpoczęciu sprzedaży kupisz bez problemu każdą kartą kredytową lub debetowa z wystarczającym saldem ze zwróceniem uwagi na przewalutowania na stronie poniżej ok. 26 stycznia i sobie je wydrukujesz w domu

http://www.entradas.com/entradas/Partidos-Real-Madrid-club_55_1_28&codAfo=0&identidad=1

Powrót do góry
Realista1987
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.04 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wie ktoś może dlaczego nie ma na oficjalnej stronie: http://www.realmadrid.com/en/tickets biletu na mecz z Barcelona? Bilet na samolot zaklepany, a co do biletu na mecz też chyba większego problemu nie powinno być mając Carnet Madridista.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.08.04 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz karnet? Czy kartę Madridista International?

Bilety będą w sprzedaży na tydzień przed spotkaniem.

Realista1987
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.04 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie.. chodzi mi o Kartę Madridista Smile Tak więc mam możliwość zakupu biletów dzień przed oficjalną sprzedażą, a to że bilety będą sprzedawane tydzień przed meczem to wiem tyle, że nie ma tego meczu na stronie Realu. Tak więc może być problem z biletami? Nie chodzi mi oczywiście o najtańsze bilety bo te pójdą szybko.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.08.04 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz pojawi się za jakiś czas, musisz czekać. Muszą zebrać jak najwięcej informacji, zanim ogłoszą ceny na ten mecz.

Realista1987
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.04 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dzięki za info ;)

gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.04 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta karta madridista to jest generalnie tylko fajny gadżet, który co najwyżej da ci zniżkę na Tour Bernabeu i zakupy w sklepie Realu na stadionie. Generalnie bardzo ciężko będzie Ci kupić bilet/y na październikowe Gran Derbi, a piszę na podstawie własnych doświadczeń z marca tego roku, a nigdy tak ciężko o bilety nie było.
W niedzielę od 10 przed marcowym meczem czatowałem przed komputerem z kartą madridisty, na ten mecz żadnych biletów o tej porze nie było, dopiero od południa co jakiś czas wrzucali jeden, góra kilka biletów które ktoś natychmiast blokował jako zarezerwowane. Koniec końców udało mi się w niedzielę dzięki karcie koło 20 kupić jeden bilet jakimś cudem za 280 euro tuż obok murawy, drugi dla syna kupiłem koło 8 rano we wtorek przed meczem za 90 euro/bilet ale prawie całkiem u góry. Miałem ten sam kłopot co ty, wszystko zarezerwowane, ale jakimś cudem bilety kupiłem. Rezerwacja przechodziła tylko na stronie
http://www.realmadrid.com/entradas

no i miałem kartę kredytową citi z aktywnym 3D secury

Pod stadionem u koników nie sprawdzałem, ale ceny są kosmiczne z punktu widzenia naszych zarobków, za to jak przekazywałem pod stadionem wydrukowany zaraz po kupnie biletów na swojej drukarce bilet, zaraz podeszły osoby czy nie chcę czasem sprzedać.

Ps. zapomniałem, że kilka dni przed marcowym Gran Derbi było dostępnych coś koło 60 biletów VIP-owskich po 900 euro z kateringiem, ale i te zostały wysprzedane po jakiś dwóch dniach

Powrót do góry
Realista1987
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.08.04 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. to nie ciekawie no ale mam nadzieje, że jednak uda mi się kupić. Swoją drogą karta też pomaga przy wejściu na trening Smile ludzie stali czekając na piłkarzy przed bramą wjazdową, a ja podszedłem z kartą i zapytałem czy mogę wejść, kobieta odpowiedziała, że mogę no i wszedłem Smile

madridreal
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.09 23:42    Temat postu: Real - Atletico Odpowiedz z cytatem

Planuję wybrać się na ligowe derby 13.09. Myślicie, że może być problem z kupnem biletów (dla 6 os.)? I kiedy mam największe szanse na ich zakup. Z góry dzięki za pomoc.

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.10 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotuj co najmniej 800 euro na bilety (za bramkami jakieś 130 euro/bilet), przestudiuj choćby kilka stron wstecz tego tematu i w poniedziałek 8 września od 10 rano poluj przed komputerem dzierżąc w ręce kartę kredytową lub debetową z aktywnym 3D secury i wystarczającym saldem na koncie karty poluj na bilety (po zakupie do wydrukowania na drukarce domowej od razu)

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.17 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do osób które już były na meczu Realu w Madrycie
jak jest z dostępnością biletów na dolne sektory na zwykły mecz ligowy ze średniakiem ?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 150, 151, 152  Następny
Strona 66 z 152
Skocz do: