Iker Casillas (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 299, 300, 301

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczepilem sie ciebie Ricardo7, bo masz jakas swoja opinie i starasz sie myslec argumentujac. Ja sie moge nie zgadzac i moze to byc dla mnie durne co piszesz, ale jednak. I nie jestes jak troll ktory przyjdzie i napisze raz na tydzien "hahaha Iker prawidlowo w pierwszym, a was niech boli tylek frajerzy", ale za to starasz sie zupelnie niepotrzebnie byc zagorzalym obronca w tym wypadku Ikera. Bo widzisz, np Hugh zobaczy debilny wg siebie post i kwituje go jednym zdaniem. I to czasem. A Ty cytujesz i wciagasz sie w niepotrzebna dyskusje, taka sama jaka byla strone, dwie i trzy strony wczesniej, a to delikatnie przeszkadza w przegladaniu tematu. Przejrzyj posty w temacie D. Lopeza, tam tez byl taki jeden co dowalal sie do kazdej niepochlebnej opinii i wszczynal durne dyskusje. Nie bede ci tutaj rozkazywal pisz tak a nie tak, ale sam przyznasz, ze z perspektywy obserwatora jest to meczace.

Co do formy Ikera, coz, Raol przynajmniej klaskal. ;) Trzeba sie cieszyc, ze klub mysli o sprowadzeniu klasowego bramkarza juz teraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2014.08.03 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę jego wielkiej winy przy trzech golach. Oczywiście przy każdym z nich gdyby zachował się lepiej, to miałby szansę na obronę. Tyle, że to nie były babole, które powinno się wyciągać na światło dzienne. Piszę to pomimo, że według mnie to on powinien odejść. Poziom sportowy jaki reprezentuje jest wątpliwy albo średni. Natomiast poziom ,który reprezentuje jako kapitan i legenda jest słaby. Jeśliby miałbym porównywać go z Raulem to ten poziom jest wręcz żaden. Mimo wszystkich jego wpadek jestem za nim i życzę mu szczęścia tyle, że niekoniecznie w Realu Madryt. Smutna historia ale prawdziwa.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ricardo 7
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.03 02:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minusek, pierwsze i najważniejsze. Skoro już zacząłeś to odpowiedz mi czy to co piszę jest durne.

2. Uwierz mi, że przymykam oko na większość tych postów, które zawierają się w jednym "krecie" czy "krótkich rączkach". Poza sporadycznymi przypadkami odnoszę się jedynie do gości, którzy mają jakąś tam opinię na dany temat i zazwyczaj piszą wg mnie z sensem. Niech sobie będzie Zedd., niech będzie Emaer i niech wypisują ciągle to samo - mam na to zwis, ale po niektórych użytkownikach spodziewam się więcej i dlatego, gdy coś mnie razi w ich postach to to komentuje i staram się tego nie robić w stylu "pierdolicie bez sensu bo tak", ale czymś poprzeć. Poza tym, umówmy się, przynajmniej w części tych postów, które tak Ci przeszkadzają odpowiadam bo ktoś zadaje jakieś pytanie, a nie bo mam potrzebę napisania w ciągu dnia 2 postów "Iker jest święty i wara od niego". Odpowiadam też z tego względu, że z ludzi mających jakieś inne spojrzenie na sprawę został tu chyba w zasadzie tayron, Clif, augusto i ja. Flagrantiego już powtórnie zbanowano, emng też na przymusowym odpoczynku, Dedal chyba pożegnał się z forum, Absynta od jakiegoś czasu też nie widać. Jednym słowem niedobitki Very Happy. Może faktycznie powinienem to zostawić. Niech się frustraci pławią we własnym sosie i w tym temacie.

Co do meczu. Przy trzecim zawalił i nie ma co się spierać. Za 2 pierwsze go nie winię, ale faktem jest, że Iker w formie choćby z zeszłego sezonu jeden z tych strzałów pewnie by wyjął. Jest obecnie w marnej dyspozycji, na swoje szczęście nie odstaje od pozostałych kolegów, którzy również ewidentnie nie mogą znaleźć rytmu. Do Superpucharu jeszcze jest troszkę czasu, treningi rozpoczął niedawno. Liczę, że ta praca przyniesie efekty w postaci poprawy dyspozycji.

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.08.03 04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramkarz Realu Madryt nie powinien puścić żadnej z tych trzech bramek. Boże, jak ja bym chciał go zobaczyć w barwach Barcelony...

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2014.08.03 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cardiff drużyna powinna uczcić minutą ciszy formę naszego kapitana.
Iker się już ewidentnie zestarzał i wyszły na wierzch wszystkie jego mankamenty, które w latach najlepszej formy był w stanie przykryć innymi atutami. Głównie refleksem.
Teraz sprawia wrażenie jakby zawsze był o tempo spóźniony z interwencją.
Niby 33 lata to nie jest bardzo dużo jak na bramkarza, ale jego ewidentnie dopada wiek. I może coś w tym jest że on zawsze olewał treningi i wszystko nadrabiał mega talentem. Gdyby się zawsze przykładał to może teraz dalej grałby na odpowiednim poziomie i zyskałby jeszcze tych kilka sezonów.
Niestety jest jak jest i to będzie skandal jeśli Navas nie wskoczy z marszu do jedenastki.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to tylko kwestia tego że Iker od półtora roku czy dwóch lat nie jest w rytmie meczowym. Nawet gdyby był to wiele już to nie zmieni. Może zagrać jeszcze dobry mecz ale to będzie w ramach wyjątku.
Uwielbiałem go. I to co Iker teraz prezentuje ma bardzo gorzki smak. Dla dobra drużyny powinien zejść na drugi plan.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.03 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Tyle odnośnie ostatniego okresu Ikera. Niestety nie każdy umie ..

milky
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.03 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, wg mnie zawalił wyłącznie przy pierwszej bramce, gdyż każdy bramkarz ma zasrany obowiązek pilnować krótkiego słupka. Pozostałe dwie do przełknięcia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 299, 300, 301
Strona 301 z 301
Skocz do: