Athletic Club - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.02.12 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raula Bravo uważałam za zbędnego zawodnika, gorszego chociażby od Helguery, jednak widze, że się myliłam. Choć jeden gol nie oznacza jeszcze królewskiej formy, to fajnie, że wygraliśmy 2:0 a nie 1:0 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.02.12 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak patrze na gre Carlosa i Raula Bravo, to nie widze za dużego ryzyka jesli miałby grać Bravo. Carlos ostatnio słabiusieńko jak nigdy, a Bravo wcale nie tak źle.
Robinho może troche za duzo drybluje, ale i tak był najlepszy na boisku. Gol i asysta mówia za siebie. Chociaz bramek powinien miec przynajmniej jedna więcej. Musi popracowac nad skutecznością.
Co do grubego powiem jedno:
FUERA!!!!!!!!!

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.12 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Caro przejrzał już na oczy i w następnym meczu Ronaldo nie wyjdzie w podstawowj jedenastce. Można by postawić na Cassano albo lepiej na Raula. Ronaldo wyczerpał już mój limit zaufania.

Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2006.02.12 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak widać, że puchar ten(Copa del Rey) nie jest jakimś prorytetem dla hiszpańskich zespołów... Już od kilku sezonów zdobywają je tekie zespoły jak właśnie: Saragossa, RCD Mallorca czy ostatnio Real Betis.

Wczoraj Real Madryt wygrał mecz w ramach 23 kolejki Primera Division z Athletic Bilbao na San Mames. Mecz w wykonaniu królewskich nie był zbyt porywający, ale już w 5 minucie na listę strzelców wpisał się Robinho, było to już jego 9 trafienie w barwach Blancos!

Spodziewałem się, że jak zagra para środkowych Ramos - Woodgate to Real tak jak tydzień temu nie straci ani jednej bramki! No i udało się! W przegranym meczu, aż 6-1 z Saragossą fatalne błędy popełniali właśnie srodkowi Helguera & Pavon do spółki z Salgado. Pavon min. podał do piłkarza Saragossy...[']

Saragossa oddała 4 celne strzały z których padły 4 bramki! Wina spoczywa właśnie na tych trzech wyżej wymienionych piłkarzach. Jak wiemy Helguera zawsze grał jako defensywny pomocnik, ale ostatnio jest przekwalifikowany na środek obrony. Nie wiem czemu trener jeszcze go wystawia na tej pozycji skoro Helguera popełnia tak fatalne błędy, które kosztują zespół.

Dobra, ale wróćmy do wygranego meczu. Tak jak już wspominałem para środkowych: Ramos & Woodgate rozegrała bardzo dobry mecz i drużyna Basków nie mogła nic ciekawego pokazać, bo oni dzielili i rządzili na tej pozycji!

Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Robinho, który mimo wielu strat kilka razy przepięknie podawał i dryblował.

Trzeba pochwalić również wielkiego nieobecnego w meczu pucharowego z Saragossą - Cicinho. Tym razem zagrał on na prawym skrzydle. Spisał się dobrze, ale jak na razie lepiej prezentował się z tyłu, a w przodzie miał Davida Beckhama. Akurat Becks nie zagrał we wczorajszym meczu.

Dobrą zmianę wykonał Lopez Caro, który w 87 minucie zmienił Cicinho za Raula Bravo. Ten 5 minut później strzelił bramkę, która podwyższyła stan meczu na 2-0.

Ogólnie trzeba być zadowolonym ze zwycięstwa królewskich, ponieważ w środę zawiedli(raczej ich defensywa) przegrywając, aż 6-1 co zapewne przekreśli ich w Copa del Rey.

Nie sądzę, aby w rewanżu Blancos wygrali, aż 5-0, ale każde zwycięstwo będzie i tak cieszyć. Za tydzień w lidze Real będzie podejmować Alaves i szykują się kolejne 3 punkty.

W tabeli Real awansował na 2 lokatę z 7 punktami straty do Barcelony, która dziś gra z Valencią CF.

Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2006.02.12 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być Very Happy Wygraliśmy i to jest najważniejsze. Może mecz nie był porywający, ale najważniejszy tu był wynik. Jestem zadowolonu z takiego wyniku.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.02.12 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grudek napisał:
Choob, a pisałeś, że Llorente nie zagra

No przecież nie zagrał od początku ;)

katipq napisał:
Choob, tak w ogóle to polecam czytać przedmeczówki

czytam tylko i wyłącznie swoje, ha! Tongue

grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.12 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choob napisał:
grudek napisał:
Choob, a pisałeś, że Llorente nie zagra

Wskaż mi miejsce gdzie tak napisałem Wink

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.02.12 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do meczu to uważam, że Binho miewał lepsze występy i jak zwykle mu zabrakło skuteczności i zimnej krwi w 100% sytuacjach.
Ronaldo zagrał dobrze w pierwszej połowy, oddał kilka łandych strzałów i miał kilka dobrych podań, tylko co z tego jak bramki nie padły, a w durgiej połowie R9 praktycznie się nie ruszał.
Cicinho nie może grać jako pomocnik bo nie bardzo wie jak się zachować czy cofać się do defensywy czy bardziej przeć na bramkę. Szkoda, że Beckham kontuzjowany bo na pewno wynik mógł by być wyższy, bo współpraca Cicinho - Beckham układa się bardzo dobrze. Ale i tak gra Cicinho oceniam na plus, bo bądź co bądź jako obrońca grający w pomocy spisał się dobrze.
Zidane i Guti byli mało widoczni, jednak popisali się kilkoma dobrymi zagraniami.
Kolejny dobry mecz zagrał Ogr, który dobrze pracował w defensywie, a i zaliczył kilka akcji w ofensywie. Choćby tak skrzydłem... i kontuzja Pablo wcale mnie nie martwi z racji tego, że to Tomcia zobaczymy w następnym meczu od pierwszych minut.
Carlso jak zwykle zaliczył kilka ładnych rajdów, a pra Woodgate - Ramos spisuje się bardzo dobrze i myślę, że nie ma co eksperymentować z Pavonem, Helguerom czy nawet dobrze spisujacym się Mejią.
Lopez Caro mógł dać pograć Cassano na 20-30 mniut przed końcem, na pewno byłby z niego więkrzy pożytek niż z Ronaldo.
Ogólnie Real zagrał dobre spotkanie ale bez rewelacji, torche żal niewykrzoystanych sytuacji i może martwić kontuzja Gutka.

Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2006.02.12 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grudek, zacytowałeś sam siebie

sądzę, że chciałeś zacytować mój post, więc Ci odpowiem: żart Tongue

grudek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.02.12 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież zacytowałem twój post, w którym zamieściłeś rzekomo mój cytat :P

Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.02.13 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raul_tomek napisał:
Cytat:
61 Zmiana w Athleticu: Llorente za Urzaiza

Choob, a pisałeś, że Llorente nie zagra :P

To pisał raul_tomek :].

LoS GaLaCtIcOs
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.02.14 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagralismy dobry mecz na San Memes . Robinho gral jak zawsze czyli dobrze Smile Oby nasi pilkarze zagrali tak lub lepiej na SB w rewanzu Copa Del Rey Laughing

Skip
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.14 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśliby zgrali tak to wynik dla nas maksymalny byłby z... 1:0.
Muszą zagrać najlepszy mecz w sezonie aby wejść do finału.

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2006.02.15 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko (trochę późno): dlaczego nie grał Aranzubbia (czy jakoś tak) bramkarz Athletic ?? Pauzował, miał kontuzję, czy stracił miejsce w podst. składzie ??
madrid_19 - zagrali najlepszy mecz w sezonie (jak do tej pory), ale to nie pomogło :(.

Skip
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.02.15 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil176 - nie pomogło ale było bardzo blisko. A szkoda... Fajnie że Blancos pokazali na co ich naprawdę stać i walczyli do ostatnich minut. Mówię o meczu z Saragossą. Wink

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: