Real Madryt - Fiorentina [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpenio
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.18 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekaga napisał:
Nawet biorąc pod uwagę ilość dopingujących było słabo.

Wiesz nie każdy zna każda przyśpiewki. Jedne są łatwe a inne trudniejsze.

Przypominam że doping był w 100% po Hiszpańsku a nie po Polsku wiec to nie było to zbyt łatwe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
SeboLZ
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.18 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy kibice Realu. Kto mi wytłumaczy taką rzecz? Byłem w hotelu Hilton , gdy przebywał tam Real (zbieram autografy, dlatego tam byłem), na zewnątrz + hotelu około 500 jak nie 1000 ludzi, teoretycznie większość kibiców Realu. Piski i orgazm na widok nawet na takich tuzów jak Illarramendi czy Navas. Piłkarze poza dostępem, wszystko odgrodzone, ludzie latają jak szaleni, a tymczasem normalnym wejściem wchodzi Emilio Butragueño, reaguje kilka-kilkanaście ludzi (w tym kolekcjonerzy autografów nie będący kibicami Realu), autografy, zdjęcia i dość spokojnie, nieoblegany idzie sobie do windy. Kolejna sytuacja: za niedługo konferencja, idzie sobie Chendo, NIKT nie reaguje, wychodzi pod hotel, dalej nic Smile zaatakowany dopiero przez parę osób, gdy zaczepiły go osoby, które nie są kibicami Realu, pewnie Ci pierwsi nawet nie wiedzieli do kogo podeszli. O co chodzi? Kibicować Realowi i nie znać Butragueño? Legenda Realu, która sukcesami zjada większość obecnego składu. A tak serio to w ogóle nie jestem zdziwiony, fajnie jest się polansować koszulką Realu, bo wygrali LM i powyzywać z "kibicami" Barcelony, będącymi na podobnym poziomie. Oczywiście nie jestem tutaj, by się z Wami spinać, zapewne jest tu sporo osób, które dałyby wiele za zrobienie sobie zdjęcia z Butragueño. Jestem tutaj, by uświadomić paru osobom, by zastanowiły się na czym polega kibicowanie.

A TUTAJ DESER:

Powrót do góry
Azzaris
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.18 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej denerwowało zachowanie ludzi na stadionie, gdy Ramos czy Kroos wchodzili, to cały stadion huczał, a taki Burgui czy Vázquez to dostał brawa tylko od ludzi za bramką chyba, rozumiem, że to nie piłkarze tego samego kalibru, ale mimo wszystko każdy z Madrytu powinien mieć takie same przywitanie na stadionie.

Powrót do góry
Jabol.
Nawigator

PostWysłany: 2014.08.18 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojedziesz na Bernabeu, to zobaczysz, że nie tylko w meczu towarzyskim w Warszawie aplauz jest ograniczony dla tych mniej znanych, lubianych ;)

Powrót do góry
Azzaris
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.08.18 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabol. napisał:
Pojedziesz na Bernabeu, to zobaczysz, że nie tylko w meczu towarzyskim w Warszawie aplauz jest ograniczony dla tych mniej znanych, lubianych ;)

No to oczywiste, Ale Bernabeu rządzi się swoimi prawami jak każdy stadion, tylko, że to był mecz pokazowy i rozumiem większe brawa dla Ramosa np. tylko, że taki Burgui mógł dostać jak dla mnie większe brawa, to już fałszywy Ronaldo zebrał głośniejsze przywitanie.

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2014.08.18 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dopingu. Był momentami nierówny, boczne sektory dołączały się do D5, ale śpiewali od początku, przez co były 1-2 sekundowe lagi. Wiadomo, że niektóre przyśpiewki były trudniejsze, ale po to były rozłożone śpiewniki i po to wrzucane były wcześniej informacje. Niestety potwierdziło się, że polscy kibice to w większości pikniki, ale dla wszystkich osób które nie szczędziły gardeł ogromny szacunek. Przyznam się szczerze, że po pewnym czasie po prostu zrezygnowałem z intonowania, bo ludziom na trybunie i Astonowi wychodziło to dużo, dużo lepiej ;). Może rzeczywiście lepiej byłoby stanąć na schodach, w okolicach środka trybuny, wtedy megafon dałby więcej. Ale jak na pierwszy mecz było naprawdę dobrze.

Porównywanie dopingu do dopingowania na polskich stadionach jest słabe i po prostu głupie. Naprawdę ktokolwiek spodziewał się, że będzie doping jak na Legii czy Lechu? Śmieszne, ogarnijcie rzeczywistość. Na początku, przy rozwinięciu sektorówk i zaintonowaniu hymnu, którego nikt nie podłapał myślałem, że będzie tragicznie, ale im dalej tym lepiej. Wiadomo, że najlepiej wychodziły proste "Madrid" i nazwiska piłkarzy, ale inne przyśpiewki, te dłuższe też dawały radę.

Żenującym jest, że TVP ustawiło mikrofony w taki sposób, że dopingu prawie nie było słychać w TV. Na hiszpańskich streamach było głośno, na stadionie też wszyscy słyszeli jak śpiewamy, piłkarze na ławce do nas machali i byli pod wrażeniem. Jak na POLSKICH kibiców Realu Madryt, na meczu w POLSCE, doping był na naprawdę wysokim poziomie. Nie na najwyższym, wiadomo, ale to był pierwszy taki mecz, miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Dziękuję wszystkim za czynny udział w rozkładaniu sektorówki, wyszło perfekcyjnie, a obawy były spore. Dziękuję też wszystkim za doping dla Realu, a nie wjazdy na Barcelonę. Brak "Puta Barca" był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem i oby tak było już zawsze, również na zlotach.

KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.18 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze było, trzy sektory za bramką mogą być zadowolone, a całe D5 wręcz dumne. Kompletnie się nie spodziewałem, że wyjdzie wam to tak dobrze. Większość zapewne pierwszy raz do czynienia z hiszpańskim, ale i tak jakoś się kręciło. Rozwinięcie sektorówki mogę ocenić niemal perfekcyjnie, moment wam to poszło.

Jak dla mnie wielkie, wielkie propsy za organizacje ze strony AB.

Naprawdę trochę trzeźwości, bo śmiesznie mi się czyta tutaj parę wpisów typu: "chyba nie byliście na prawdziwym meczu i nie wiecie, co to prawdziwy doping" Smile

Oby za rok we Wrocławiu, lepsze miasto do imprezowania.

e; trzeba wierzyć

Ostatnio zmieniony przez KubaPP dnia 2014.08.18 18:40, w całości zmieniany 1 raz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarny94.
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.08.18 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na D12 w 3 rzędzie to tylko początkowo zaczynałem śpiewać to co wy za bramką, ale potem uznałem że to bez sensu samemu i sobie nuciłem pod nosem . Zamiast śpiewać, to u mnie grupka chłopaków cały mecz komentowała, że Khedira to drewno, albo ludzie podczas drugiej połowy podchodzili na sam dół i cykali sobie fotki zasłaniając mecz.

Jednak mieć całą połowę Cristiano, Marcelo i Jamesa na wyciągniecie ręki mi to w całości zrekompensowało ( szczególnie mieć tak blisko CR po strzeleniu gola <serce> ) , ale kolejnym razem kupuje bilet tam gdzie będzie prowadzony doping ;)

PS: Z tym Wrocławiem to jest realne?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szpenio
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.18 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym Wrocławiem to nie REALne. Jakaś Gazeta sobie wymyśliła że zrobi sobie sonde i kto wygra ten przyjedzie Very Happy
Real teraz jedynie odwiedzi PL w Lidze Mistrzów i za pewne przez najbliższe 15 lat towarzysko tu nie zagra

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.08.18 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpenio napisał:

Wiesz nie każdy zna każda przyśpiewki. Jedne są łatwe a inne trudniejsze.

Przypominam że doping był w 100% po Hiszpańsku a nie po Polsku wiec to nie było to zbyt łatwe

Pisałem o tym w jednym ze swoich dwóch postów. Zgadzam się całkowicie.
Bonso napisał:

Porównywanie dopingu do dopingowania na polskich stadionach jest słabe i po prostu głupie.

Stosując Twoje słowa, słabe i głupie są zachwyty nad dopingiem po tym meczu. Odnośnie oczekiwań- ponownie odsyłam do jednego ze swoich postów w tym temacie.
KubaPP napisał:

Naprawdę trochę trzeźwości, bo śmiesznie mi się czyta tutaj parę wpisów typu: "chyba nie byliście na prawdziwym meczu i nie wiecie, co to prawdziwy doping" Smile

Jeśli ktoś chwali doping z soboty, to mam poważne podstawy do tego, żeby twierdzić że nigdy wcześniej na poważnym meczu nie był.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.08.18 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już dobrze, dobrze dopingowy specjalisto. Może ktoś następnym razem wlezie na płot albo racę odpali, wtedy będzie normalny kibicowski poziom.

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.08.19 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
No już dobrze, dobrze dopingowy specjalisto. Może ktoś następnym razem wlezie na płot albo racę odpali, wtedy będzie normalny kibicowski poziom.

Prawda boli? <won>

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2014.08.19 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo, i to będąc w D3. A chłopaki z D5 to się pewnie pozbierać nie mogą po tak krytycznej opinii wyjadacza żylet.

E: cytaty usuń

Ostatnio zmieniony przez Sondokan dnia 2014.08.19 09:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.08.19 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Bardzo, i to będąc w D3. A chłopaki z D5 to się pewnie pozbierać nie mogą po tak krytycznej opinii wyjadacza żylet.

Ochłoń

;)

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2014.08.19 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za gość! Sedno sprawy tkwi w języku w którym wykonywano przyśpiewki, dlatego uważam, że wypadli dobrze, BARDZO dobrze. Ja również podstawy mam do tego by stwierdzić, że nie potrafisz klepnąć się w pierś i napisać: Ok chłopaki byłem zbyt surowy w tej ocenie! Smile
I nadal chronisz opinii/dupy.

Sondokan napisał:
Może ktoś następnym razem wlezie na płot albo racę odpali, wtedy będzie normalny kibicowski poziom.

:lol2:

I jak Śląsk powinniśmy drzeć mordę "Jazda z kurwami!"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Następny
Strona 30 z 31
Skocz do: