Angel Di María
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.24 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bombel22 napisał:
Wedlug mnie to kolejny kaprys Pereza ktory sciagajac Jamesa chce wypchac Di Marie tylko po to by odzyskac kase..sytuacja podobna jak rok temu z Oezilem tyle tylko ze w tamtym roku to sie nie odbilo na druzynie...W tym moze byc roznie.

Jak dla mnie to było zupełnie odwrotnie. Marian to już na mundialu tak pieprzył, że dało się wywąchać jego chęć odejścia. imo James przyszedł gdy w klubie juz wiedzieli, że Mariana nie utrzymają, nie na odwrót.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.08.24 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo tez kiedys byl smutny i tak dalej...byc moze masz racje tylko jezeli James z tego co wiem na starcie dostaje kwote o jaka prosil Di Maria to cos jest nie tak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.08.24 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Di Maria prosił prawdopodobnie o 7 milionów, James dostaje 5. Ronaldo też był smutny, ale Ronaldo to nie Di Maria i klub go nie zastąpi kim innym, tylko sprawi, by smutny nie był. Di Maria w United ma dostawać 9, a PSG pewnie mu jeszcze więcej oferowało, więc kto wie jakiej sumy tak naprawdę oczekiwał Angel.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2014.08.24 12:53, w całości zmieniany 1 raz

esc0re
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.24 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio wierzycie w to, ze Di maria dalby rade sam pociagnac zespol w tym sezonie? Prawda, duzo on daje, ale spojrzmy prawdzie w oczy, poki co Real prezentuje sie bardzo slabo, prawie cala druzyna jest pod forma, jeden pilkarz nie odmieni slabej gry calego zespolu.

Ja osobiscie wierze w to, ze Angel juz na poczatku okienka zadeklarowal, ze bedzie szukal nowego pracodawcy i dlatego sprowadzono Jamesa (wierze, ze bedzie topowa postacia w Realu jak nie w tym, to w nastepnym sezonie, przypomnijcie sobie pierwszy sezon Modricia). Ja tam jestem nawet zadowolony bo kibicuje Realowi w LaLiga, a ManU w PL i nie moglem patrzec w zeszlym sezonie jak ta druzyna sie sypie, dlatego fajnie, ze bardzo dobry zawodnik jakim jest Di maria byc moze pomoze tej druzynie wrocic na wlasciwe tory.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ReeMan
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.08.24 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie tak? Tak to wygląda - przecież nie kupią piłkarza za 70mln żeby zarabiał 2mln rocznie. Oczywiście dla mnie hierarchia płac przez coś takiego jest zaburzona - James, Bale, Benzema zarabiają za dużo.

Co do samego Angela, jestem przekonany że będzie crackiem w Manchesterze, robią świetny deal.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

Wieść gminna głosi, że ma chapnąć sobie 200k funtów tygodniowo.

Powrót do góry
rzym3k
Prezes
Prezes

trudno, trzeba zyc dalej, ale di maria tego pozaluja, bo

raz: united nie gra w pucharach.
dwa: nie daje mu absolutnie zadnej gwarancji, ze w przyszlym roku bedzie w nich gral (ogromna konkurencja, chelsea, city sa znacznie mocniejsze a i jest zawsze liverpool, arsenal i reszta)
trzy: liga toporow. a wiadomo, ze angel do koksow nie nalezy. pewnie powkreca te kolki w zimie, ale pokopia go niemilosiernie.
cztery: przeciez on zagral pol (!) sezonu dobrze. smiem twierdzic, ze gdyby nie kontuzja khediry, to nadal by gral na skrzydle i jezdzil bez glowy jak do tej pory.

oby wydoic od nich jak najwiecej, grac sami-kroos-modric i powoli przyzwyczajac jamesa do srodka i bedzie git.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2014.08.24 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche mi to przypomina zeszły rok, gdy odchodził Ozil. Wtedy było gadanie, ze zarzad podjął złą decyzję i sprzedaje nie tego, kogo trzeba. Ze Niemca powinno się zostawić, a sprzedać Anioła. Dziś po roku, mam wrażenie, ze znów decyzja jest blędna, jednak sezon pokaze jak Khedira bedzie grał.

Swoją drogą, sezon po jakim odszedł Ozil, a sezon po jakim ADM :(

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.08.24 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Carlo: To była jego decyzja. Real zrobił wszystko, co było możliwe, żeby go zatrzymać.

I na tym wypadałoby zakończyć to całe pierdolenie o tym, jacy jesteśmy niemądrzy pozbywając się Angela i kupując na jego miejsce gwiazdę mundialu.

Szkoda, gdyby odszedł rok temu nie byłoby mi go jakoś strasznie żal, ale w środku pola był znacznie lepszym piłkarzem niż na skrzydle. To właśnie pod skrzydłami Carlo ostatecznie przekonał mnie do siebie. Osobiście cieszę się, że pójdzie akurat do United, a nie do szejkowego tworu z Paryża. W Manchesterze będzie ważną postacią, a i okazji do oglądania jego poczynań będzie znacznie więcej niż gdyby grał we Francji. Manchester z Angelem, Matą, Anderem, Van Gaalem i kilkoma innymi chętniej będzie mi się chciało oglądać. Tym bardziej, że nie jest to klub, któremu życzę jak najgorzej, jak w przypadku tych wszystkich tworów opartych na pieniądzach z Bliskiego Wschodu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304
Strona 304 z 304
Skocz do: