Javier Hernández [LA Galaxy]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.09.01 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie cieszy jakakolwiek alternatywa. Wiadomo, że marzenia o idealnym okienku uleciały z chwilą przejście Jamesa i odejścia Di Marii, następnie oddaniu Xabiego.. ale kurwa.. że by tak chłopa tutaj jebać? Za co? Nie zagrał ani minuty. Benzema gra tutaj 5? lat i dalej można znaleźć rzeszę obrońców po tak gównianych meczach jak wczoraj.

Wszelkie żale dotyczące braku Falcao czy choćby nawet Negredo są oczywiście zrozumiałe. W chwili obecnie transfer Groszka może wyglądać tak: Perez: hmm kto by tutaj mógł siedzieć mi na ławce? Jakiś napastnik.. byle by mi nie wygryzł mojego Karimka. O wiem! Chichcarito wezmę. W MU się nie łapie, to tutaj tym bardziej..

Mam nadzieję, że takie gadanie się skończy jak chłopak z meksyku się obudzi i zagra kilka dobrych spotkań. Z drugiej strony... patrząc na Ikera w bramce..

TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.01 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość ma taki ból dupy z powodu że Real nie kupił Falcao że obojętnie kto by przyszedł do ataku i tak było by źle.Powodzenia Groszku Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2014.09.01 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodw napisał:
Chyba za długo w Madrycie nie pogra.

Bo nie grał przeciwko Ronaldo :].

steff napisał:
Jest i zbawca Madrytu. Co za kpina.

No, no, dojeb mu. Przecież to jego wina, że w ogóle tu przyszedł. Mógł siedzieć w United na pozycji 4. napastnika, zamiast przejść do Madrytu i stać się z miejsca opcją numer 2.

Oczywiście nie jestem zachwycony tym transferem, ale nie zamierzam krytykować gościa dopóki nie zobaczę go w kilku spotkaniach. Obecnie jest piłkarzem Realu Madryt i należy go wspierać, a typki pokroju steffa to ten sam typ ludzi, co ludzie gwiżdżący na Mathieu podczas prezentacji w Barcelonie.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2014.09.01 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie taki ruch jeszcze w miarę spodziewany. Moratę trzeba było sprzedać, póki ktoś 20 milionów za to drewno dawał.

Perez niestety zakochany w Karimie i nie dopuszcza, żeby ktoś z nim rywalizował, więc wziął sobie Chicharito który się nie obrazi o grzanie ławy, a jednocześnie będzie gotowy zastąpić Benzemę, gdyby się Francuz połamał.

Wiadomo, że konkurencja byłaby lepsza. Ale na bezrybiu i rak ryba, jak wczoraj pisałem. Nie ma powodów po nim jechać. Ogarnijcie się ludzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Buju Lion
Jesus, did I say that? Or just think that?

PostWysłany: 2014.09.01 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyruchani przez Bayern, wyruchani przez United. Za rok zbierzemy mega combo i wyrucha nas Chelsea z Varane'm.

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.09.01 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty nie masz poważniejszych problemów tylko to że zamiast Falcao gra u nas Javier, zostałeś wyruchany przez Real.Włącz sobie Fife czy co tam chcesz i kup sobie do ataku Falcao,Lewandowskiego i będziesz wymiatać.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
adamg.
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.09.01 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajcie. szybki potrafi się świetnie ustawić bardzo dobra gra głową mimo niskiego wzrostu. Idealny zawodnik na zmianę dla kloca, a jeśli złapie trochę formę szybko wygryzie Algierczyka. W United ostatnio brak formy bo umówmy się tam nie ma kto podać do takiego sępa. RVP, Roo i Welbeck potrafią sami sobie stworzyć sytuacje strzeleckie- Javier nie. dlatego oni są preferowani. Nie jest tak źle, chociaż ja jak i wszyscy wolałbym żeby transfer napastnika wyglądał na odwrót. Kocur do posadzenia kloca- Falcao. Wcale się nie zdziwie jak w trakcie sezonu zrobi to Chicharito, ale to zawodnik półkę niżej od Kolumbijczyka

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.01 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzamy. Jestem zdania, że nie poradzi sobie w takim meczu jak Real - Atletico za 2 tygodnie. Mimo wszystko Benzema już powinien oswajać się z ławką.

Powrót do góry
Buju Lion

PostWysłany: 2014.09.01 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheAdam napisał:
A Ty nie masz poważniejszych problemów tylko to że zamiast Falcao gra u nas Javier, zostałeś wyruchany przez Real.Włącz sobie Fife czy co tam chcesz i kup sobie do ataku Falcao,Lewandowskiego i będziesz wymiatać.

Srasz do mnie czy tak ogólnie jak w każdym swoim jałowym poście? Inteligencją nie grzesz, podobnie jak twój boss insta z avku.

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.09.01 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak bo Twoje posty są na takim poziomie że powinny być wprowadzone do Biblii.Żal Ci dupę ściska bo Real nie kupił kolejnej gwiazdy i tyle.Ja się cieszę z wypożyczenia Javiera i jestem ciekaw co pokaże, wiadomo chciałem Falcao ale nie ma to trudno żyję się dalej a Ty przeżywasz taki dramat jakby Ci cała rodzina wyginęła.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2014.09.01 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie radzę wszystkim trochę zluzować, ochłonąć, bo przesadzacie i z bluzgami i wycieczkami.

Kirbi
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.09.01 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że w razie czego jest opcja wykupienia. Nie wiadomo jak będzie za rok na rynku transferowym, kto będzie do wyjęcia, kto się pokaże z dobrej strony, a przecież już teraz wiadomo, że braków kadrowych mamy przynajmniej kilka i być może już w zimie Carlo będzie zmuszony łatać luki. Dobrze, że Javier przychodzi zwłaszcza, że przyjścia dodatkowego napastnika nic nie zapowiadało, a po tym co pokazuje Karim, Carlo nie będzie miał wyjścia i z pewnością da mu więcej pograć :)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Buju Lion

PostWysłany: 2014.09.01 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheAdam napisał:
Żal Ci dupę ściska bo Real nie kupił kolejnej gwiazdy i tyle.

Ludzie, trzymajcie mnie bo za chwilę walnę poczwórne salto razem z krzesłem :lol2: :lol2: :lol2:

Cytat:
Warto przypomnieć sobie, że na początku lata z Realem łączono Luisa Suáreza, później przyszła pora na Radamela Falcao, a ostatecznie kończymy z Javierem Hernándezem. Wymowne.

Cytat:
Niestety na Bernabeu droga od Chicharito (groszek) do Chichi (cipa) moze byc baaardzo krotka

Link

D: Wyśmiałem twoją głupotę, a ty coś pieprzysz o "końcu gadania ze mną" :lol2: Nawet nie miałem takiego zamiaru, obiecałem sobie, że nigdy nie będę poniżać osób z niedorozwojem umysłowym.

Ostatnio zmieniony przez Buju Lion dnia 2014.09.01 15:39, w całości zmieniany 2 razy

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.09.01 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończyłem z Tb dyskutować bo zachowujesz się jakbyś bogiem tego świata i pozjadał wszystkie rozumy.Ja się ciesze z transferu napastnika, mógł być Falcao ale jest Groszek, trzeba mu dać szanse na zaprezentowanie a nie wylewanie swoich żali.Mam nadzieje że większości z was zamknie usta zdobywanymi bramkami i zaangażowaniem na boisku.

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.09.01 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory żyłem w przekonaniu, że do każdego nowego piłkarza w drużynie podchodzi się z pewną dozą sympatii i wyrozumiałości, bo w interesie KAŻDEGO jest żeby sprawdził się w naszych barwach. Tu jednak widzę, że największą wadą Chicharito jest to, że nie nazywa się Radamel, tudzież nie gryzie przeciwników.

Poziom frustracji niektórych użytkowników forum niezmiernie mnie bawi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 11 z 37
Skocz do: