Real Sociedad - Real Madryt [4-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.02 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=lJ1K3TDIhTI

Pierwsza bramka: brak kogokolwiek na długim słupku, ktokolwiek by tam stał, by to wybronił.

Druga bramka: odpuszczenie zawodnika, który wrzuca w pole karne, zgubienie krycia przy Zurutuzie i wreszcie spóźniony Marcelo.

Reszta została bardzo dobrze opisana w analizie na stronie.

Ogólnie mam wrażenie, że Marcelo w pierwszej połowie zakosił Jamesowi dwie piłki po których mógł paść gol.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.02 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real po prostu się rozluźnił bo czuł, że ten mecz się dogra i skończy się 0-5. To bardzo dobra lekcja dla klubu, od razu dostają wiadomość, że na stojąco nic nie wygrają, dosłownie nic.
Ja wieżę, że nadejdzie przełamanie, ostatnie wielkie trofea wygrywaliśmy, po słabym początku sezonu, poprzedni sezon(kiepski początek, drużyna bez charakteru i nie zgrana) = LM i Cdr. Najlepszy mistrz w historii ligi 121 goli i 100pkt za Mou, a punkty traciliśmy w 2 i 3 kolejce z Racingiem i Levante Very Happy
Wieże w Carlo, że znów nas olśni jak z pozycją Di Marii i wyprowadzi tą drużynę na prostą. Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, derby z Atleti w następnej kolejce to świetny moment ,na odbicie się i poprawę morali.
Najgorsze co może nam się przytrafić to kontuzje, bez tego powinniśmy w końcu zareagować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
elokwentny35
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.09.06 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neris napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=lJ1K3TDIhTI

Pierwsza bramka: brak kogokolwiek na długim słupku, ktokolwiek by tam stał, by to wybronił.

Druga bramka: odpuszczenie zawodnika, który wrzuca w pole karne, zgubienie krycia przy Zurutuzie i wreszcie spóźniony Marcelo.

Reszta została bardzo dobrze opisana w analizie na stronie.

Ogólnie mam wrażenie, że Marcelo w pierwszej połowie zakosił Jamesowi dwie piłki po których mógł paść gol.

kurcze - byłem w szoku ja to oglądałem,

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: