Forum - uwagi, opinie, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 301, 302, 303  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2014.09.27 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#ÁnimoSondokan

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2014.09.27 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniście wprowadzić jakieś poprawki w regulaminie mówiące o tym, że jeśli nie zgadzasz się z moderatorem/redaktorem/administratorem nie podejmuj dyskusji bo jest ona bez celowa i może prowadzić do zbanowania twojego konta. Wtedy forumowicze dyskutowaliby między sobą olewając wasze posty.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.27 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan, warto było

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

<hahaha>

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.09.27 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wrzucenie listu w całości po hiszpańsku i nie skomentowanie go jest tym samym, co wrzucenie obrazka, z którego nawet ameba wywnioskuje o co chodzi bez rozumienie języka.

A co do drugiego postu, to idąc tym tokiem rozumowania taki kierunek powinien być na każdej uczelni. Zresztą się nie pomyliłem wystarczy spojrzeć w rankingi uczelni.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2014.09.27 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiałem, co jest tam napisane, a jestem wykształconym człowiekiem. Dwa razy się po prostu zbłaźniłeś, więc nie bądź hipokrytą.

edit:
Nie, raz zbłaźniłeś się, robiąc coś, co sam ganiłeś, a drugi raz zbłaźniłeś się niewiedzą, chcąc wyśmiać kierunek studiów, ale ci nie wyszło ;]

Ostatnio zmieniony przez labeleq dnia 2014.09.27 13:42, w całości zmieniany 2 razy

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2014.09.27 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbłaźniłem się wrzucając obrazek? Jego odpowiedzi nawet nie widziałem. Ochłoń lepiej. Koniec tematu.

last.fm
Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.09.27 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemik napisał:
No tak, wrzucenie listu w całości po hiszpańsku i nie skomentowanie go jest tym samym, co wrzucenie obrazka, z którego nawet ameba wywnioskuje o co chodzi bez rozumienie języka.

A co do drugiego postu, to idąc tym tokiem rozumowania taki kierunek powinien być na każdej uczelni. Zresztą się nie pomyliłem wystarczy spojrzeć w rankingi uczelni.

Po co te tłumaczenia, ja chciałem tylko sam odsyłacz pod moim avatarem do mojego poprzedniego posta. Myślałem, że twoją wizytówkę da mi Klatus, a tu miło sam się pofatygowałeś.

Czy to tylko ja, czy wy też zawsze jesteście ciekawi za co ktoś dostał ostrzeżenie?

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2014.09.27 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemik napisał:

Racja. Ale to jest powód do bana?

Może nawet nie miałeś racji, ale nie mogłeś po prostu kontynuować dyskusji? Zamiast tego wolałeś zbanować rozmówcę. Miałem cię za jednego z nielicznych normalnych moderatorów tutaj. Ogarnijcie się, bo już po internecie leci opinia, że na FCBarca.com jest lepsza moderacja niż tutaj. O to wam chodzi?

Ostatnio zmieniony przez Bury Zenek dnia 2014.09.27 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.27 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świat nie jest i nigdy nie był sprawiedliwy. Gdyby był to i kilku adminów by poleciało razem z innymi za pierdółki, ale jednak.
Swoją drogą to dosyć zabawna walka z np. przekleństwami. Ja rozumiem wszystko - kultura, ale żeby czasami nie można było przeklnąć i to nawet cytując kogoś? Skurwysyństwo czasami trzeba nazwać skurwysyństwem, chuja chujem i tyle. Nie popadajmy w obłęd, ze słowników polskiego chyba pewne słowa nie uciekły? Dobrym przykładem skrajności jest np. ostrzeżenie Covera, bo wtedy widać było przesadną ilość brzydkich wyrazów w jego dyskusji z boskim przedstawicielem blondynów. Ale czy serio trzeba karać i aż tak przypierniczać się* (tu miało być przypier... wypikane) do wszystkiego? Specjalnie śledziłem forum z pozycji zwykłego obserwatora i wychwyciłem kilku, którym się udało nie dostać i to mimo użycia brzydkich wyrazów. Zresztą jest na tym forum pewna święta krowa, która jest niezła w tym aspekcie - może fart, może sympatia, może zna fajne sztuczki i potrafi omijać bananowy system... Ale mniejsza z tym.

Cytat:
Świat nie jest i nigdy nie był sprawiedliwy.

Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność i nie zmieniajmy go w bezpłciowe truchło. NATURALIZM, KURKA WODNA!
Oczywiście to wy wyznaczacie zasady i to wy możecie banować za słowo dupa czy kikut, a ten post to tylko taka mała rada - nie popadajmy w obłęd.
Porada bezpłatna i dla dobra tego forum, kurde Felek.

*sami zobaczcie jak pewne słowa sztucznie brzmią w danym zdaniu

Powrót do góry
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2014.09.27 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miałem cię za jednego z nielicznych normalnych moderatorów tutaj.

+1. Z kim się zadajesz takim się stajesz. Jeszcze jeden do zindoktrynowania został.

Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.09.27 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze może o przekleństwach.
Według mnie powinno być ostrzeżenie -
a) kiedy służą jako przecinek i poza nimi nie ma praktycznie żadnej treści w danym poście
b) kiedy służą jako obraza drugiej osoby

W innych przypadkach - swobodna dyskusja i to niezależnie od błędów ortograficznych, kilku wyrazów niepoprawnych politycznie czy kontrowersyjnego lub głupiego zdania danej osoby.
Jeżeli nie ma obrażania, wyzwisk to nie należy karać za głupie poglądy(głupek ma prawo do bycia głupim i to przez całe życie, bo to w jego interesie jest poszerzenie swojej wiedzy), drobną ilość przekleństw lub nazywanie rzeczy po imieniu ani ogólnie za odmienne zdanie od naszego.
Jeśli taka zasada będzie obowiązywać to wreszcie będzie swobodna wymiana zdań, a i użytkowników nie będzie ubywać.
Karać, ale tylko w szczególnych przypadkach. A nie przypierniczać się do byle pierdół, bo niektórzy to chyba z nudy robią i dla samej zasady.
Dlaczego forum było fajne i nadal ma szanse być? Bo kibice Barcelony mogli sobie tu przebywać i mogli swobodnie dyskutować, kibice Realu czuli się jak u siebie i była domowa i rodzinna atmosfera. W rodzinie oczywiście były kłótnie i niegrzecznych chłopców obrażających członków rodziny wyrzucano na zbity ryj, ale dyskusja trwała i trwała. Jak wujek powiedział: "Kurwa" w trakcie filozoficznego wywodu na temat formy Raúla albo "On jest cienki w chuj" to nikt go nie wywalał, bo często to była prawda i dosadna ocena stanu rzeczy. Ale teraz wujek został wywalony i inni członkowie rodziny też, warto było niszczyć atmosferę rodzinnych spotkań i dyskusji? Bo wujek czasami użył brzydkiego słowa? Dobrze, ale czy on kogoś tym słowem obraził? Nie?! To zostawcie wujka w spokoju i innych wujków też, a karze niech podlegają zakapiory obrażające innych bez powodu.
Równie dobrze można karać za złe pismo i nadmierne używanie przecinków lub powielanie danego słowa lub wtrącenia, bo adminowi coś nie gra w duszy.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

PostWysłany: 2014.09.27 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz absolutną rację. O ile sam pomysł by zacząć kontrolować kulturę wypowiedzi był dobry i za to moderację muszę pochwalić, to z wykonaniem przesadzacie. Ogólnie to wydaje mi się, że częstym waszym problemem, mówię głównie o tych lepszych moderatorach, którym choć trochę zależy na tym forum, jest to, że chcecie zbyt szybko, zbyt wiele i zbyt dobrze.

Cholera jasna, apeluję do was wszystkich - dajcie tej stronie normalnie działać. kompromitujecie ją, a przez to także nas, użytkowników i wszystkich kibiców Realu. Opinia o niej idzie w cały internet, jak chcecie żeby traktowano nas poważnie, to musicie tak się zachowywać. Zastanówcie się - albo robicie swoją własną stronę dla swoich własnych znajomych, a reszta niech wypierdala, albo robicie stronę profesjonalną, z profesjonalnymi newsami (często te są psute jednym zdaniem, gdzie "redaktor" musi się popisać) i profesjonalnym podejściem do użytkowników.

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata naszego!

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2014.09.27 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli twoim zdaniem strona się kompromituje i jest ci tu aż tak źle, to przecież możesz w każdej chwili zmienić źródło newsów o Realu, a także miejsce prowadzenia dyskusji na ten temat. Nie piszę, że masz to zrobić, ale że możesz.

Serio, robicie problem z byle czego. Każdy z nas dostał kiedyś ostrzeżenie, albo bana mniej lub bardziej zasłużonego, i jeśli nie jest się osobą, która obraża się o byle gówno, to po powrocie wiedział czego nie robić, żeby znowu nie zarobić timeouta. To forum działa tyle lat, a nadal znajdują się chętni na bana, którego mogli bez problemu uniknąć, gdyby przestali zaczepiać wszystkich dookoła.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2014.09.27 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:

Czy to tylko ja, czy wy też zawsze jesteście ciekawi za co ktoś dostał ostrzeżenie?

A co to za problem zwyczajnie sprawdzić?

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

PostWysłany: 2014.09.28 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luket, ostatnia ostojo prawości, niektórych powodów nie widać.

Tyranitar, wiedziałem, że ktoś w końcu wyskoczy z taką propozycją. Więc rozwiązaniem na problemu jest ucieczka? Mamy założyć swoje jezzoforum i zamknąć się przed światem? Niektórzy chcą czasem po prostu podyskutować z ludźmi z wielu środowisk, o wielu poglądach. Najlepiej niech każda opcja pozakłada swoje fora - przeciwnicy Casillasa jedno, zwolennicy drugie, bezstronni trzecie (W sumie mamy do czynienia z tym pierwszym forum). Paranoja. I powtarzam - jako największa strona o Realu w Polsce i pretendująca do najlepszej sportowej strony w kraju oczy wszystkich są skierowane na nas. myślicie, że ludzie nie wiedzą jakie cyrki się tu wyprawiają? Wiedzą. Ostatnio rozmawiałem z kibicem Realu, który nie jest użytkownikiem tego forum i tylko czyta newsy. Stwierdził, że na rm.pl zrobił się żałosny poziom przez złych redaktorów i moderację. Opinia idzie w świat. Brnijcie w to dalej, na pewno 2.0 będzie lekiem na całe zło.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 301, 302, 303  Następny
Strona 263 z 303
Skocz do: