Carlo Ancelotti
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 302, 303, 304  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2014.11.10 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto oglądał mecze za Capello powinien się nudzić już zawsze Very Happy

Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.10 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Capello to dopiero "kurwowania" przed telewizorem było Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Janus.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.11 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Juande Ramosa nie lepiej Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.11 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ice-X napisał:

Tych historycznych remontad chyba nic nie pobije. Ile to spotkań było odwracanych w ostatnich minutach, plus niesamowity finał z jednoczesnym meczem katalanów z Espanyolem. Młodsi fani mają czego żałować ;)

Powrót do góry
SayNoToTheDevil
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.11.11 04:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudny ten Real. Żadnych emocji. W każdym meczu po 4-5 goli i łatwe zwycięstwo. Żadnej remontady.
Nie to co Barcelona.

Powrót do góry
czujek22
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.11.11 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ostatnim finale LM też jest zapas nudy na co najmniej rok Smile

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.11 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ice-X napisał:

Mecz z Espanyolem i akcja Higuaina <serce> .

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2014.11.11 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Capello było najwięcej emocji Very Happy

matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.11.11 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem tamten mecz przez jakiegoś lipnego streama i to bardziej był pokaz slajdów niż mecz Very Happy

Im więcej wypowiedzi Carlo słyszę lub czytam, tym bardziej gościa lubię. Nie wierzę, żeby przez niego ta maszyna mogła się zaciąć, albo nie daj boże zepsuć.

Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2014.11.11 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy mecze oglądało się w takiej jakości, że po ekranie biegały białe plamy i tak jak napisał matys, mecz wyglądał często jak pokaz slajdów ;) Jednak ta cała atmosfera parunastu finałów do końca ligi, niesamowitych remontad, bramek w ostatnich minutach... pamiętam, że jak w meczu z Mallorcą przy 0:1, z kontuzją zszedł Van Nistelrooy, byłem załamany. A potem płakałem ze szczęścia po bramce na 2:1. Piękne czasy.
Nie powiem, w ostatnim finale też było szaleństwo, ale już chyba ze względu na to, że jest się trochę starszym, gdzieś ten ładunek emocji nie był aż tak gigantyczny jak wtedy.

A tak wracając do Carlo...
Ten wywiad z nim jest kapitalny. Gość odpowiada z humorem, wielkim spokojem, naturalnie. Coś wspaniałego. Tak właśnie sobie go wyobrażałem na początku, gdy myślałem o tym jak potężnie będzie wyglądać nasza ławka trenerska z nim i Zidanem.
Ancelotti pokazuje, że można się obyć bez tych wszelkich gierek słownych i wykonywać fantastyczną pracę. Mourinho też lubiłem na swój sposób, ale jednak dało się odczuć jeszcze przed Decimą ten spokój, który wprowadził Carlo. Tę elegancję.
I chociaż musi przyjść moment słabszej formy, to mam nadzieję, że na koniec sezonu będziemy się cieszyć z kolejnych tytułów pod jego wodzą.

ilovefrytki
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2014.11.12 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym jaki poziom reprezentuje Carlo, jako człowiek a nie jako trener, najlepiej świadczy fakt, że przecież z Żoze za sobą nie przepadają a Mou nigdy nic złego na temat Ancelottiego nie powiedział, a przecież wszyscy doskonale wiemy jaki jest Portugalczyk Smile

Carlo to idealny człowiek do pracy w Madrycie, po kimś takim ja Mourinho który moim zdaniem też był najlepszym wyborem jak na tamte czasy) przy takiej filozofii budowania zespołu. Nie forsuje na siłę jakiegoś swojego pomysłu a potrafi się dostosować. to mi się bardzo u niego podoba.

Jednak mały kamyczek do ogródka wrzucić trzeba i wytknąć trochę późne zmiany. Smile

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2014.11.12 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ice-X napisał:
Nie powiem, w ostatnim finale też było szaleństwo, ale już chyba ze względu na to, że jest się trochę starszym, gdzieś ten ładunek emocji nie był aż tak gigantyczny jak wtedy.

No nie wiem, ja prawie rozbiłem głowę o posadzkę. Albo posadzkę głową. Very Happy Tak, czy inaczej wiadomo - liga za Capello smakowała wyjątkowo, wspaniałe wspomnienia.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.12 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zmiany wiele pana kosztują?
Do zmiany trzeba przemyśleć trzy sprawy. Można dokonać zmiany, bo piłkarz ma problem czy jest zmęczony. Dwa, starasz się zmienić spotkanie, żeby wygrać. Wstawiasz świeższego gracza, żeby coś zmienić lub jeśli wygrywasz, żeby bronić wyniku. Trzecia możliwość, żeby złamać mecz. Najłatwiej zabić mecz, kiedy jest bliżej końca niż połowy. A jeśli drużyna czuje się dobrze na boisku, gra spokojnie, to po co zmiana? Nie wiem, nie widzę potrzeby.

Może dlatego żeby nie zajeżdżać podstawowych piłkarzy i żeby rezerwowi ogrywali się najczęściej jak tylko mogą przy już ustalonym wyniku jakim jest 4:1?

Wszystko pięknie, pasuje jak ulał tralalala i w ogóle zasługuje na pochwały ale mógłby dawać więcej minut rezerwowym. Wiadomo, że to on się zna a nie my kibice ale to chyba jest logiczne, że wszyscy chcą grać a przy 4:1 raczej nie ma sensu dalej grać tą samą jedenastką.

Powrót do góry
lukass
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.11.12 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bardzo zajeżdża. :lol2: Wam to chyba już w dupach się poprzewracało. Początek sezonu, nieważne żeby pierwszy skład się zgrał, najważniejsze by rezerwowi grali jak najwięcej! Gość robi bardzo rozsądne rotację. Jak chcecie bałagan ze składem to przerzucić się na Barce, tam Luis ciągle zaskakuje.

"Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos"
Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.12 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O czym Ty piszesz? Wynik 4:1 a Ty piszesz o zgrywaniu się drużyny o_O . Logiczne! Oczywiście, że ważnym jest to żeby rezerwowi grali jak najwięcej. W jaki sposób ONI mają się zgrać z drużyną skoro wchodzą na OSTATNIE 5 minut a w CDR grają składem zagadką?

Tutaj nie chodzi o to żeby wychodzili w wyjściowej jedenastce tylko żeby dostawali więcej minut w rozstrzygniętych spotkaniach.

Rozsądna rotacja, czyli 2 ostatnie zmiany na 5 minut przed końcem meczu. Bardzo rozsądna. Pewnie mieli z trzy kontakty z piłką w tym czasie przy wyniku 5:1 Very Happy.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 302, 303, 304  Następny
Strona 246 z 304
Skocz do: