Málaga CF - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.11.29 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym jak Cris spieperzył patelnię byłem pełen obaw, ale na szczęście wygraliśmy. Mam nadzieję, że Gareth w końcu się przełamie. Widać lekki dołek formy, ale w takich meczach jak dzisiaj zdobywa się mistrzostwo.

lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.11.30 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A orientuje się ktoś jaki jest rekord zwycięstw z rzędu w Hiszpanii/Europie ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.11.30 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się nawkurzałem podczas meczu. Tyle setek. Nie wiem czemu w studiu tak chwalili Malagę. Grali niezły mecz, ale wykorzystujemy chociaż połowę naszych setek i wygrywamy to do 80 minuty 4-0.

Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2014.11.30 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno, tak jest zawsze, jak jakaś drużyna nie przegrywa większą ilością bramek ;)

lipaBTW napisał:
A orientuje się ktoś jaki jest rekord zwycięstw z rzędu w Hiszpanii/Europie ?

W Hiszpanii ten rekord należy chyba do Barcy Rijkaarda, która odniosła 18 zwycięstw z rzędu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
waski1133
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.11.30 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście gdyby babol Casillasa i poprzeczka Dudy wpadły do bramki, to równie dobrze mogliśmy przegrać ten mecz. Ale z drugiej strony też mieliśmy świetne okazje. Ronaldo z piątego metra, niepilnowany - no nie mam pojęcia, jakim cudem tam nie było gola. Poza tym powinniśmy mieć jeden rzut karny na pewno (Bale był faulowany w polu karnym, a sędzia podyktował tylko wolnego) no i przy tym Ramosie też kto wie, czy tam nie było faulu.

Ogólnie zmierzam do tego, że nie ma co mówić o jakimś spuszczeniu z tonu, jak to komentowali komentatorzy w canal+... To, że dwa mecze wygraliśmy skromnie, a nie 4:0 czy 5:1, to nie znaczy, że zbliża się dołek formy! Malaga zagrała dzisiaj naprawdę nieźle, przecież jeszcze niedawno miała serię pięciu wygranych z rzędu. Tak naprawdę do końca roku nie mamy już tak wymagającego przeciwnika! Jeśli nie będzie jakiegoś remisu z Ludogorcem (wiadomo mecz bez znaczenia, pograją zmiennicy itd) to powinniśmy spokojnie dobić do 22 wygranych z rzędu!

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.30 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
Ale się nawkurzałem podczas meczu. Tyle setek. Nie wiem czemu w studiu tak chwalili Malagę. Grali niezły mecz, ale wykorzystujemy chociaż połowę naszych setek i wygrywamy to do 80 minuty 4-0.

Bo jakby wpadł babol Casillasa i poprzeczka Dudy to by było nieciekawie a był jeszcze jeden wolny, którego wyciągnął Casillas po czym wylądował na siatce i wtedy też mogli wpakować, więc nic dziwnego, że chwalili Malagę bo równie dobrze mogliśmy zremisować/przegrać ten mecz. Nie będę już wyliczał niepodyktowanych karnych bo to było w dwie strony a nasz pierwszy gol padł chyba po faulu na obrońcy, ale nie jestem pewien czy to Benzema był trzymany za koszulkę czy Francuz łapał obrońcę za rękę.

No właśnie jakbyśmy wykorzystali a niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

Varane powinien dostać zjebę przy tej bramce na 1:2. Ancelotti wpuścił go żeby pewnie krył Roque Santa Cruza a tutaj taki błąd.

Powrót do góry
Alazin
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2014.11.30 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, gdzie można sprawdzić ile kilometrów przebiegli zawodnicy w tym meczu? Z góry dzięki za pomoc.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: