Real Madryt - Atlético Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.01.16 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki była siła, czyli w pierwszej i na początku drugiej, było dobrze. Potem już widziałem kucającego Bale'a i Isco, którym brakuje normalnej zespołowej rotacji.
Ogólnie lodu na głowę, ale wkurwia mnie myślenie o jakichkolwiek pomnikach. Co mnie obchodzi, że Ramos dobrze gra głową? Jest bez formy = ława. Jeśli zawodnik prezentuje słaby poziom na przestrzeni kilku meczów (jeden może każdemu źle wyjść), to jest rezerwowy, który na pewno zagra z lepszą motywacją od niego. To samo tyczy się Benzemy czy Jamesa. Jak w ogóle można chcieć cokolwiek wygrać, jak dwójka Ramos-Benzema (IMO najsłabsza w ostatnich spotkaniach), będzie grała w pierwszym składzie 'bo kiedyś się obudzą?'.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.16 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej połowie i na początku drugiej naszą jedyną myślą taktyczną(w sumie jak i przez cały mecz) to tyle wrzutek ile tylko się da. Żadnych prób dryblingu(czy to jeszcze Real?) czy też skutecznych strzałów z dystansu. Tak się nie da grać. Nie ma nikogo kto by pociągnął grę i ograł kilku rywali. Tak się nie gra w Hiszpanii, z taką grą to wypie**alać do Anglii, a nawet i tam bardziej kombinacyjnie potrafią grać od Realu.

To jak nas dzisiaj klepało z pierwszej piłki Atletico to było coś niesamowitego. Pewnie wdupią w kolejnej fazie z Barceloną ale dzisiaj zagrali świetne zawody a transfer Torresa to był strzał w dziesiątkę. Nie mógł znaleźć lepszego meczu na to żeby się rozstrzelać.

Nie mam pojęcia jakim cudem Barcelona ich ograła.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.16 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
Póki była siła, czyli w pierwszej i na początku drugiej, było dobrze. Potem już widziałem kucającego Bale'a i Isco, którym brakuje normalnej zespołowej rotacji.
Ogólnie lodu na głowę, ale wkurwia mnie myślenie o jakichkolwiek pomnikach. Co mnie obchodzi, że Ramos dobrze gra głową? Jest bez formy = ława. Jeśli zawodnik prezentuje słaby poziom na przestrzeni kilku meczów (jeden może każdemu źle wyjść), to jest rezerwowy, który na pewno zagra z lepszą motywacją od niego. To samo tyczy się Benzemy czy Jamesa. Jak w ogóle można chcieć cokolwiek wygrać, jak dwójka Ramos-Benzema (IMO najsłabsza w ostatnich spotkaniach), będzie grała w pierwszym składzie 'bo kiedyś się obudzą?'.

Caly czas mam wrazenie ze James jest na Atletico za miekki, ani szybkosci ktora mozna by ich rozbic ani sila, podobnie Benzema.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.16 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, ale taki Bale, Ramos czy Benzema po prostu zawsze będą tak grali, raz tak raz tak. No bo niby czemu mają się ogarniać? Co niby czują czyjś oddech na plecach? Wolne żarty. Mają pierwszy skład i dobrze o tym wiedzą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.01.16 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://en.wikipedia.org/wiki/2014–15_Copa_del_Rey

To specjalnie dla tych, którzy myślą że Atletico/Barcelona 'zmęczą się' przez rozgrywki CDR. Faktycznie katorga dla jednych i drugich tym bardziej że Valencia już odpadła, czyli jedyny sensowny rywal dla biało-czerwonej części Madrytu i Barcelony.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.01.16 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko, bo nie ma co się rozwodzić. Ok, wiadome było, że puknięcie Atleti będzie trudne. No, ale dostać dwie bramki w pierwszych minutach i to jeszcze od Torresa (który w tym jednym meczu strzelił ich więcej niż we wszystkich poprzednich razem wziętych), to jest już nieporozumienie.

Cóż. Puchar popłynął, trzeba zrobić wszystko, żeby w lidze nie dać dupy i nie potracić frajersko punktów.

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.01.16 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kabanog napisał:
Maas napisał:
Eh, a ciągle miałem w głowie, że potrafią strzelić 3 bramki w 5 minut. Wtedy z Majorką na boisku byli Higuain/Ozil i Modric i dzisiaj nie miałbym nic przeciwko, by zagrali zamiast Benzemy/Jamesa i Isco.

Chyba mózg zamieniłeś na kutasa.

Tam miał być Bale ale już nie moglem edytować :| zluzuj majty typie...

tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.01.16 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ofensywie w pierwszej połowie nawet fajnie, widać, że im zależało. Ale jak Torres strzela 2 gole pokazuje to poziom defensywy. Navas spokojnie drugiego mógł wyciągnąć, ale seria błędów przed tym golem to już skandal. Tak nie można przejść dalej. Mimo to brawa za ambicje i oby ten mecz nie odbił się czkawką z Getafe, bo włożyli sporo wysiłku. Mam nadzieję, że Carlo jak wiele razy mówił tak zrobi, że ci, którzy się nie zregenerują to nie zagrają. Mam nadzieję na szaleńcze tempo w ćwierćfinale pucharu króla, niech ten mecz wygląda jak ich ostatni ligowy. Mam też nadzieję na wielką motywację w lutym na Calderon. Nie zniosę sezonu bez wygranej nad materacami, chyba że będzie okraszony LM i Ligą Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: