Atlético Madryt - Real Madryt [4-0] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greex
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.02.09 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nic, teraz bardziej na chłodno - porażkę na pewno zapamietamy na baaaardzo długo, ale mam nadzieje ze po meczu wszyscy dostali mocną zjebe od floro i carlo, i na następny mecz ligowy i lm ruszą jak lwy, żeby zatrzeć źle wrażenie i znów wrócimy na dobre tory. Może to był taki impuls jak 1:0 od sociedad dla barcy? Najważniejsze by wróciło zaangażowaniE...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.09 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy z BBC zdrowi..spokojnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MisiekMadrid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.02.09 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można polemizować czyja to wina ale w tym momencie chyba faktycznie Carlo nie ma racji.. Nie zaskoczyliśmy Atleti po raz kolejny kompletnie niczym. Baa wyłożyliśmy im mecz na tacy. Bale i CR7 fatalna forma, nie pamiętam tych graczy odkąd oglądam ich mecze w tak słabej dyspozycji jak teraz. Od porażki z Milanem dzieją się niedobre rzeczy. Nie wiem co o tym myśleć ale wiem jedno to najgorszy nasz mecz od czasów 0:4 z Alcorcon. Mam nadzieję, że coś się ZMIENI na LEPSZE, bo narazie zmian nie widać, w 2015r zwycięstwa z zespołami co najwyżej przeciętnymi, które nie podejmowały wysiłku przeciwko nam. Ale żeby rozkładać ręce, nie podjąć żadnej, kompletnie żadnej walki i to mimo gorszej formy? To mi się w głowie nie mieści. Chciałbym zapomnieć o tym meczu jak najszybciej ale nie da się...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wood11
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2015.02.09 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zespołem stało się coś niedobrego. Z Atletico od dawna nam nie idzie, ale do tej pory w każdym przegranym bądź zremisowanym meczu nie prezentowaliśmy się gorzej. Zazwyczaj brakowało skuteczności, a Atletico bezlitośnie wykorzystywało to, co stworzyli, a często też prezenty od nas.

To co się stało w ostatnim meczu to jakiś koszmar. Nie ma już mowy o pechu. Nie można narzekać na autobus zaparkowany przez Simeone. W ostatnim meczu Atletico zdeklasowało Real w każdym aspekcie gry.

Na dzień dzisiejszy nie przejdziemy w lidze mistrzów żadnego poważnego zespołu. Jakże inne nastroje od tych z jesieni...

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.02.10 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radze przyjrzec sie dokladnie kazdej potyczce z Atleti w tym sezonie, w tamtych meczach tylko posiadanie pilki zaslanialo caly obraz gry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: