Real Madryt - Villarreal CF [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2015.03.02 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako naczelny siejący defetyzm muszę stwierdzić: dramat. Kurwa dramat. Na Elche, Depor czy słabiutkie Schalke ta gra wystarczyła, ale przyjechał jakiś ogarnięty przeciwnik (choć i tak grał drugi garnitur) i od razu strata punktów. Niby można mówić, że gdyby Jese i Ronaldo wykorzystali te setki to wynik byłby inny, ale Villarreal też miał niezłe okazje, a poza tym nasza gra jest tragiczna. Pierwsza połowa kompletnie na stojąco.
Z taką grą za tydzień tracimy lidera.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.03.02 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że niektórzy nie widzieli nigdy tragicznej gry naszej drużyny. I nie chodzi o mecze z Barcą czy Atleti, ale właśnie o ligowe starcia ze średniakami czy zespołami pokroju Villarreal.

Pierwsza połowa faktycznie była bardzo słaba, klepanie do 16stki a potem problem i praktycznie żadnego zagrożenia. W drugiej jednak gdybyśmy strzelili 4-5 bramek, to Villarreal nie mogłoby mieć pretensji. Problemem była skuteczność, a także fakt, że prawdziwą drużynę zobaczyliśmy po stracie bramki na 1-1. Marcelo i Carvajal po prostu fruwali po tym boisku, swoje grali też Bale i CR. Słabiej tym razem Kroos i to jego dokładności brakowało w końcowym minutach.

Wkurwia mnie, że wszyscy piszą o dramacie. Jesteśmy liderem, mamy w ręku ćwierćfinał LM, do gry zaraz gotowy będzie Luka i Sergio, niebawem także James. Ciężko jest odwracać losy meczu kiedy za Isco wchodzi Illarra, ale tylko ślepy nie widział, że nasz diamencik w 80 minucie po prostu pływał po murawie. Illarra był jedynym wyborem. Jasne, że każdy chciałby widzieć Real z października i listopada, ale to nie jest takie proste.

Lucas Silva. Chciałbym zobaczyć go kiedyś na pozycji Kroosa, mam nadzieję, że wtedy przekonamy się o umiejętnościach Brazylijczyka, bo po tych kilku spotkaniach, to ja jestem rozczarowany. Zero przerzutów, wolny jak wóz z węglem, mało pożytecznej gry do przodu, a i odbiorów niewiele. Jak na razie słabo, ale na sensowną ocenę za wcześnie.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.02 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopie mozna zagrac slabsze mecze ale trzeba wyciagac wnioski a mam wrazenie ze Carlo czasem bawi sie w Pellegriniego..moglby przejebac 10 spotkan w identyczny sposob i dalej by to robil...

Bledy sie powtarzaja i nie widac by w niedlugim czasie mialo sie cos zmienic, jak Real rozgrywal mecze co 3 dni mozna bylo uznac ze to wina zmeczenia, teraz mecz rozgrywany jest co weekend i wyglada to gorzej.

Tak jak ktos wyzej napisal, w miare solidny rywal z konkretna obrona i jest problem.

Ostatnie kilka spotkan to linia pomocy a potem dziura...Benzema czlapie gdzies przy srodkowym obroncy, Ronaldo z Bejlem statycznie na bokach. Jedynym pomyslem obecnie jest zagranie na obieg do Marcelo/Carvajala i wrzuta. Druzyny grajace z Realem malpuja ustawienie od Atleti..2 linie odpuszczenie Kroosa ktoremu zostaje podanie na skrzydlo i kolo sie zamyka.

E: Co do Lucasa to zastanawiam sie bo na mnie zrobil dobre wrazenie, pytanie tylko czy ze wzgledu na to z kim przyszlo mu "rywalizowac"...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.03.03 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd do Barcy to mam nadzieje będzie co innego, tu zadzior musi się pojawić z automatu.

Wczoraj było diabelsko nudno, ale i sytuacja pokazała, że lepiej to ma szanse wyglądać jak Bale gra na lewym skrzydle. Brakło niestety piłkarza z ławki, który wniósłby coś do gry. Szane miał Jese. Dupa, że dał ciała, ale kto wierzył że to wejdzie? Asier wejśc musiał, bo na ławce pizgało.

Dramatem za to było trzymanie francuza tak długo na boisku. To jego trzeba było zdjąć i to jeszcze przy 1:0 i albo Jese za niego, albo Asiera właśnie i przejscie na gre z dwoma dma, Kroosem wyżej i trójką od lewej Bale, CR i Isco, którego potem by zmienił Jese.

Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.03.03 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa miesiące słabej gry i co, dalej nic nie można powiedzieć? Kurde to kiedy jest odpowiedni czas na krytykę? W robocie jak coś spieprzysz to nikt ci nie będzie opierdzielał za pół roku tylko systematycznie.
Przypomnę, że w połowie stycznia opowiadano, że za 2-3 tygodnie będzie wszystko ok, mamy początek marca a gra dalej wygląda jakbyśmy ani nie chcieli ani nie mogli.

Tak jak pisałem w jednym z postów, tylko układ terminarzu i specyfika tej ligi sprawia, że nie straciliśmy więcej punktów.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.03.03 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, Carlo to klucha, Real to kupa, wszystko fart. Terminarz, człowieku, w okresie 10.2014 - 15.12.2014 Real wygrałby z każdym. Wczoraj zadecydowała tragiczna pierwsza połowa (tutaj nie pierwszy raz, chyba za dużo jest tego spokoju bo widać, że piłkarze wychodzą senni) i niewykorzystane sytuacje, równie dobrze mogło być 3/4-0 (zakładam, że Ronaldo i Bale trafiają = Villarreal nie strzela). Z tymi zmianami, trenerem i przegramy wszystko, to nudne jest i żenujące. Luka jest zdrowy, będzie dobrze. Calma.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.03.03 03:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy niektórzy widzicie co piszecie. Ludzie, nie mamy prawa w tym sezonie przegrać ligi, a wiele wskazuje na to, że tak może się stać. Nikt normalny nie sprzedaje połowy składu i nie robi rewolucji, ale jak ktoś w tym momencie jest całkiem spokojny, to albo ma gdzieś ten klub, albo coś z nim nie tak. Jeśli z taką kadrą będziemy czekać co najmniej 4 lata na mistrzostwo kraju to to kompromitacja na całego będzie.

Tak, wiem - Milan jechał na sukcesach w LM, a mistrzostwo kraju miał w tylnej części ciała. Ale ja sobie czegoś takiego po prostu nie wyobrażam i tyle.

Powrót do góry
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.03.03 03:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
Mam wrażenie, że niektórzy nie widzieli nigdy tragicznej gry naszej drużyny. I nie chodzi o mecze z Barcą czy Atleti, ale właśnie o ligowe starcia ze średniakami czy zespołami pokroju Villarreal.

Takie głupie polskie gadanie ' a tam nie jest źle(tzn. w zamyśle jest źle) bo było miliard razy gorzej ' Ptak ; ' to jest złamanie? phi, ja tam miałem złamanie otwarte!' itd. itp.

Jeżeli przez cały mecz naszą jedyną myślą taktyczną są dośrodkowania w pole karne no to inaczej niż dramat i tragedia to się nie da tego nazwać. Tak samo wygląda to z Atletico w każdych derbach, podobnie było z Valencią czy z Sociedad na wyjeździe.

Przyjeżdża Sevilla/Villarreal/Atletico i wielki problem żeby coś ugrać. Jedziemy na Calderon/Mestalla i dostajemy oklep. Strach się bać co będzie w Sevilli, w Barcelonie(Espanyol + Putki) i w Vigo. Do tego jeszcze Valencia do nas przyjeżdża. Już nawet u siebie nie możemy być pewni, że zgarniemy pełną pulę.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.03.03 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie kompletnie nie łapię, dlaczego dostajemy oklep lub z ledwością wymęczamy remis w lidze, gdy tylko przychodzi grać przeciwko ogarniętej taktycznie drużynie i trenerowi (Simeone, Toral), a w LM jedziemy równo ze wszystkimi. Bayernom potrafimy wsadzić czwórkę na ich stadionie i jeszcze pomachać na do widzenia, a w Hiszpanii taka bezpłciowość.

Przecież w tych meczach z Atletico czy w niedzielę Carlo został po prostu przeżuty i wypluty taktycznie, ale w LM radzi sobie na tym polu świetnie. Dwa inne oblicza.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.03.03 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaby przykład z tym Bayernem. Musieli tam odrabiać straty z Santiago, co w połączeniu z ich filozofią gry (hala Pep) doprowadziło do gwałtu. Oprócz tego dwie dysie i wolny Cristiano, takie rzeczy nie wpadają codziennie, gdyby nie one to pewnie kara byłaby mniejsza. Nie będę oryginalny jak dodam, że postawa Ronaldo woła o pomstę do nieba, osobiście uważam, że gra z kontuzją. Właśnie teraz widać ile znaczy Real bez niego. Włóczy się chłop gdzieś na napastniku, brakuje mu dynamiki i polotu. Nie trzeba chyba wspominać ile razy to Portugalczyk otwierał/zamykał/dobijał rywali dzięki swojej ambicji i podejściu "zawsze mało", to Ronaldo był ambicją drużyny. Nie można zapominać o Ramosie, ślepo wierzę, że powrót Sergio i Luki zatuszuje tragicznego Cristiano. Dlatego pisałem calma, bo tak naprawdę to gramy bez świętej trójcy. Dajcie sobie na wstrzymanie chociaż do Bilbao, bo właśnie tam rozstrzygnie się liga, jeśli po tej szopce z niedzieli tam zagrają kaszankę to ja też będę płakał.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: