Real Madryt - Atlético Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.04.23 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Ignorant. Spodziewałeś się porywającego widowiska i 7 bramek? Proszę Cię nie trolluj w tak słaby sposób.

Może Hermiś spodziewał się "porywającego" widowiska jak mecz Bayernu w którym jedna drużyna wypina dupę, a druga robi co chce i ładuje gole.

El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.04.23 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebiście sie ciesze, z wczorajszego wyniku. Doba gra całego zespołu, a trzeba przyznać, ze nie graliśmy bez 4 podstawowych zawodników. Zasłużyliśmy zdecydowaniena ten awans. Ale nasza skuteczność mnie przeraża (z Barcą, z Atletico, czy jeszcze z innymi zespołami). W półfinale wszystko musi wpadać, nie będzie nie wiadomo ilu okazji. W zeszłym sezonie z Bayernem wszystko wchodziło. Teraz musi być podobnie.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gumistrz
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.04.23 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lisboa: 90:00 + 02:48 = 92:48
Madrid: 90:00 - 02:48 = 87:12

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Szjk

PostWysłany: 2015.04.23 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skutecznością się zupełnie nie przejmuję, bo z nią jest tak, że raz jest, a raz jej nie ma. Nie da się nad tym zapanować. Ktoś tam kiedyś mówił o ketchupie i tak to właśnie jest, dlatego wierzę, że w kolejnych meczach nie będzie z nią problemu. W dwumeczu z Atletico zjebaliśmy kilka setek, ale teraz liczy się tylko to, że jesteśmy w półfinałach. ;)

Gumistrz, Macierewicz się powinien tym zainteresować. Ktoś to powinien wyjaśnić.

D:
"Szejkuś"? Podoba mi się. <serce>

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2015.04.23 12:10, w całości zmieniany 1 raz

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.04.23 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ignorant. Spodziewałeś się porywającego widowiska i 7 bramek? Proszę Cię nie trolluj w tak słaby sposób.

Ja nie wiem co to forum robi z ludźmi. Ciekawe czy w realnym życiu też wyskakujesz do obcych ludzi z takimi określeniami tylko dlatego, że nie podobał im się jakiś mecz.
A mnie się nie podobał. Fachowcy określiliby go "meczem walki". ;)

Szejkuś, nie trafiłeś. Akurat wasze ostatnie ligowe derby z Atletico mi się nie podobały.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.23 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście miał prawo Ci się nie podobać ten mecz, ale komentarz brzmi jak byś na prawdę spodziewał się super widowiska z 7 bramkami i po tym co zobaczyłeś zwątpiłeś.

Trzeba nie mieć olej w głowie żeby tak pomyśleć, albo po prostu trollować. Wybieraj.

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.04.23 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wiesz co pomyślałem i czego oczekiwałem i na tej podstawie robisz ze mnie trolla lub idiotę? Sfolguj trochę, bo maska w postaci loginu i avatara nie usprawiedliwia rzucania się jak kretyn o coś czego nie powiedziałem.

Turlanie się po ziemi, mało efektownej gry ofensywnej i stłamszone Atletico - to mi się nie podobało. Dobry mecz jest wtedy, gdy spotykają się dwie równorzędne drużyny, a Atletico groźne było pewnie przez pół godziny w całym dwumeczu.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2015.04.23 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja się nie rzucam. Za to Ty zachowujesz się jak byś pierwszy raz miał do oglądania starcie Real - Atletico. Zakładam, że skoro jesteś tutaj tak częstym gościem, kilka tych starć musiałeś już zobaczyć. Przeważnie są to spotkania brzydkie, spotkania walki jak to trafnie określiłeś i wcale nie muszą się podobać komuś, kto nie jest związany z jednymi bądź drugimi. Jednak zapytanie o drugą połowę meczu każe myśleć że nastawiłeś się na super widowisko z dużą ilością bramek. Ja tego pytania nie traktuję poważnie, więc uznałem że trollujesz. Tyle z mojej strony.

Kotletowy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.04.23 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że jednak wynik mało oddaje realia meczu, RM cisnął ostro rywala. Całe szczęście, że chociaż tą jedną się udało

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.04.23 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokepim, where are you boy?

Kroos. Jeśli chodzi o czystą inteligencję piłkarską, ten gościu jest u nas numerem jeden. Do tego dochodzi taka precyzja jak wczoraj i mamy gościa, od którego jesteśmy uzależnieni chyba bardziej niż od Modricia.

Chicharito i Fabio. To jest właśnie to, co w futbolu kocham najbardziej. Wiadomo, że fajnie popatrzeć na magików, ale mi częściej imponują walczaki. Jak mi się kurwa podobają te wszystkie akcje typu zwykłe przejęcia piłki przez Fabio, ale tam widać pasję, zaangażowanie. Wkurwienie po każdym złym zagraniu. Uwielbiaaaaaaaam. Nawet to symboliczne wybicie piłki przez Pepe na aut przy Ardzie dla mnie znaczy wiele. Magia.

Ronaldo. Wielu może sobie nie zdawać z tego sprawy, ale czas opierać trzon naszego ataku na kimś innym. Wiadomo, Cris będzie ładował 30+bramek jeszcze przez kilka sezonów pewnie, ale im starszy, tym bardziej on się nadaje do wykończenia niż do kombinacyjnych akcji. A wczoraj tą jedną akcją pokazał, jaki się zrobił odpowiedzialny.

Varane. Nic więcej nie napiszę. MVP ćwierćfinału jak dla mnie.

Ancelotti. Zamknął japy. Sam przed meczem modliłem się, żeby do Pepe zagrał w pomocy, ale jak ja mogę podważać decyzje Carlo?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.04.23 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szjk, co z ciebie za dziwna istota, że po takim meczu, wchodzisz na forum w poszukiwaniu czyichś postów, które były przez większość pisane w nerwach w związku ze stratą najważniejszego gracza drużyny, tylko po to by spróbować się do czegoś doczepić.

Jesteś jakiś nienormalny czy co? ogarnij się człeku, zamiast się cieszyć, przychodzisz się spinać na forum by pieprzyć jakieś bzdety. Ostro... po wygraniu czegoś też przyjdziesz się pospinać, zamiast się cieszyć w zaciszu swojego pokoju i robiąc ze swoim ciałem dziwne rzeczy? hamuj bajerę panie.

nawet nie czytam co tam do mnie nabazgrałeś, bo szkoda czasu.

Carlo zaskoczył i to mu się udało, fajnie wyszło, chociaż akcje pateti jak już były to wyglądały groźniej niż niektóre nasze, miałem wrażenie że zaraz coś wpadnie, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2015.04.23 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman jest zły, bo z tego co pamiętam bardzo liczył na Atletico w tych rozgrywkach, więc nie dość, że pożegnali się oni z LM, to jeszcze wyrzucił ich Real. Ale zahartował się, więc nie jest źle.

Krist, co za brednie. Jak nie panujesz nad tym co piszesz "w nerwach", to odłącz sobie internet, bo pewnego dnia przegniesz pałę i źle to się dla ciebie skończy. A jak wiesz, że w nerwach palnąłeś głupstwo to zachowaj się potem godnie, a nie jak rozpieszczony bachor wychowywany bezstresowo. Zrobiłeś z siebie głupka i teraz odwracasz kota ogonem jak typowy robal. Zamieściłem cytat, byś miał nauczkę i następnym razem pomyślał przed napisaniem. Zostałeś słusznie pokarany, więc nie płacz, tylko to przełknij. Jakbyś miał jakieś resztki honoru, to byś przynajmniej nic nie odpisywał (bo w internetach na przeprosiny nie ma co liczyć, choć Kuba się zreflektował, co niewielu niestety potrafi), zamiast się pogrążać i urządzać kretyńskie wycieczki jak to robisz powyżej. I nie opowiadaj bajek, że nie czytałeś tego co napisałem, bo gdyby tak było, to byś tak nie bełkotał zajadle. Trzeba być strasznym przegrywem by nie wierzyć we własną drużynę i czuć się przez to lepszym od tych, którzy w nią wierzą. Co za dno.

Zmojej eot.

chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.04.23 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj już na spokojnie można podejść do analizy tego dwumeczu.

To co najbardziej mnie zadziwia, to fakt, że Atleti nie stworzyło ani jednej stuprocentowej okazji w obu spotkaniach. Niesamowite, zważywszy na ich klasę i wcześniejsze wyniki z nami.

Największy plus dwumeczu. Bez dwóch zdań Rafa Varane. Cesarz, po prostu cesarz, nie ma co się więcej rozpisywać.

Największe zaskoczenie. Chicharito. Gość, który wydawał się potrzebny Ancelottiemu jak świni siodło, po prostu wczoraj oszalał, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Zgadzam się, że Benzema w pojedynku derbowym nie byłby w stanie zagrać w stylu wczorajszego Groszka. Te pojedynki główkowe, walka na 100%, powalenie Godina i wreszcie gol ratujący sezon Realowi i stołek Carlo. Zapewne chłopak pożegna się z Nami za półtora miesiąca, ale ten mecz w jego wykonaniu będziemy pamiętać już zawsze.

Wygraliśmy jedno spotkanie z bandą Simeone na osiem rozegranych, ale to my mamy szanse na dwa trofea, oni zostają z superpucharem. Taki właśnie jest futbol.

Będzie nam cholernie ciężko wygrać LM czy Ligę, ale wciąż pozostajemy w grze i mamy nadzieję. 'Madridismo to ciągła wiara'. i Hala Madrid !

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.04.23 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówcie co chcecie, ale to w jaki sposób Carletto ustawia (i nastawia) naszą grę defensywną w lidze mistrzów, to jest mistrzostwo. Trzech najlepszych stoperów na globie gra u nas. Puchary wygrywa się obroną, można rozpływać się nad elegancją i spokojem tego bloku w Realu. Jeszcze to do mnie nie dociera, ale zrobiliśmy najtrudniejszy krok w stronę obrony tytułu.

pokepim
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2015.04.23 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, ze tesknicie.
Otóż niezmiernie sie cieszę ze wygraliśmy. Cieżko znaleźć jakieś ale, jednak i tak popsiocze. Ancelottiemu upiekły sie zmiany. Tym razem miał prawo nie dokonać zmian bo na ławce nie siedział nikt. A dlaczego tak sie dzieje?
Chciharito zaskoczył pozytywnie, aczkolwiek niewiele trzeba zrobić zeby dać więcej tej drużynie niż robi to Benzema. W następnym okienku trzeba szukać takich napastników co wezmą ciężar gry na siebie. Właśnie takich.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: