Real Madryt - Juventus FC [1-1] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izydor Oracz
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.05.14 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
No to ten, skończyliście już przygotowywać plan taktyczny na finał?

Ale Ty musisz być totalnie smutnym i niedowartościowanym kolesiem. Radzę przeanalizować porażkę z West Brom, bo na takie wpadki w eliminacjach LM nie możecie sobie pozwolić ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Monsieur
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.14 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uberaman napisał:
Jeszcze analizujemy "tipy" taktyczne pod kątem Manchesteru United.

Analizujcie, analizujcie, bo ostatecznie Real kończy sezon z taką samą liczbą trofeów co Louis van Moyes Smile

Juve <serce>

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2015.05.14 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki pamiętają 2009 Twisted Evil

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.05.14 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol, nie wiem o co ta spina. Przecież napisałem to co kilku kibiców Realu przede mną - wielu z was już myślało o finale, a Juve traktowaliście jak przystanek po drodze. I to się zemściło, nie pierwszy raz. No ale nic, poużywajcie sobie.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2015.05.14 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przeczytam jeszcze jeden post odnoszący się historii MU w LM, albo marne prowokacje, będę wręczał zakazy pisania, tak na tydzień przynajmniej.

push3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.05.15 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim usunę konto, odniosę się po raz ostatni do meczu. Real zawalił dwumecz totalną ignorancją ze strony Ancelottiego w pierwszym meczu, który postanowił eksperymentować ze składem. Takich rzeczy nie robi się na tym etapie. Real ma potężną ekipę, ale indywidualności nie zawsze wygrywają mecze, szczególnie kiedy trener odstawia kichę. Ja 6 czerwca mam zamiar być pod Bramą Branderburską, a Wam życzę szczęścia na przyszłość. Żegnajcie.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.05.15 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje opadły, ale pozostawiły niesmak. Mecz do 50 minuty wyglądał tak, jak większość przewidywała. Nawałnica, świetna gra i bezradny Juventus. Do takiego obrazu doprowadziła w miarę szybka bramka, Włosi się otworzyli i Real miał więcej miejsca na ataki. Skuteczność zawiodła, ale przecież była jeszcze druga połowa. Początek następnej części wyglądał tak, jakby nie było przerwy, świetne wejście Marcelo i wrzutka mijająca cel (Ronaldo) o metr, może dwa. Później Kroos umarł na murawie, Vidal zanurkował w swoim stylu i jest stały fragment. Brak wiary we własnego bramkarza spowodował, że Ramos chciał wybić piłkę, przez co Iker jej nie złapał, a niczym zawodowy siatkarz "odbił". Jakimś cudem piłka znów wróciła w pole karne, trup Niemca nie nadążył za Moratą, a ten silnym strzałem w sam środek bramki przełamał żelazne ręce El Capitano. Była szansa na dogrywkę, ale do fatalnej ogólnej skuteczności doszło zmęczenie, z taką mieszanką ciężko o trafienia. Chyba dwie najlepsze sytuacje miał Bale, nie były to setki, ale jednak. Trzeba pogratulować Juventusowi awansu, wybiegali go i do tego mieli zabójczą skuteczność, która decydowała.

Chciałbym wyróżnić dwóch piłkarzy. Marcelo zdecydowanie gracz meczu, zaryzykuję i stwierdzę, że to gracz sezonu w Realu i najlepszy LO świata w 2014/2015. Druga postać to Toni Kroos, wykazał się niesamowitą adaptacją i umarł na polu bitwy w najważniejszym starciu, jak bohater. Nie mam do niego żadnych pretensji, grał na tyle ile mógł.

e: Do Ikera oczywiście podśmiechujki, bo po prostu powinien to wyciągnąć, koniec tematu. Il Capitano, zapisałem. : )

Ostatnio zmieniony przez Behappy dnia 2015.05.15 22:23, w całości zmieniany 1 raz

masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2015.05.15 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
silnym strzałem w sam środek bramki przełamał żelazne ręce El Capitano.

primo: żelazne ręce <hahaha>
secundo: Il Capitano albo El Capitan na boga/buddę/jahwe/allaha czy innego mistrza Yodę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: