David Beckham [koniec kariery]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.12.17 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, dobree. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.17 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie patrząc na karierę i status w świeci futbolu pierwszego i na obecną formę drugiego. :]

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jabol.
Nawigator

PostWysłany: 2013.12.18 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja żałuję, że tak łatwo odpuśćiliśmy z Owenem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.18 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To swoją drogą.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Simi.
Nintendo

PostWysłany: 2014.02.03 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

:lol2: pozytywnie

Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.02.04 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem to właśnie wrzucić, ach ten Dejwid, Dejwid Very Happy

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2014.02.23 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Ech, wspomnienia. Becks przez pierwsze pół roku nie grał źle, ogólnie przez pierwszą część sezonu 2003/2004 Real potrafił grać naprawdę świetnie, magicznie.

Czasami sobie oglądam kompliacje, skróty, mecze z lat 2000-2003 i kurwa, same wymiany piłek tamtej druzyny były ciekawsze niż prawie wszystko co ma do zaoferowania futbol dzisiaj. Z tej ekipy biła taka magia, taka gracja, klasa... to była sztuka. Gdyby nie to lato 2003, ech... nawet z Beckhamem, nawet bez Makelele, nawet z Queirozem miażdżyliśmy dopóki starczyło sił zajeżdżanym piłkarzom (prawie zero ławki rezerwowych i granie po 90 minut ponad 30 letnich piłkarzy nawet z totalnymi ogórami w CdR czy sparingach), 8 pkt przewagi nad Valencią Beniteza, ojebaliśmy w grupie Porto Mourinho... szliśmy ostro po potrójną koronę i mówię, pewnie nawet bez obrony byśmy ją zdobyli gdyby byli jacyś rezerwowi, bo Real na świeżości z pierwszej połowy sezonu oklepałby Monaco, Chelsea czy Porto, tragiczna obrona zakłócała obraz tej drużyny, z przodu graliśmy przez tamte lata jak natchnieni... to nie byla Barca z nudną klepką i schematami, tamte ataki pozycyjne, wymiany piłek pełne były wyobraźni, improwizacji, odwagi, ryzyka. Na dodatek w sezonach 2001/2002 i właśnie 2003/2004 graliśmy z tylko jednym defensywnym pomocnikiem (w tym drugim sezonie często to nawet nie był nominalny DM), no niesamowite.

Szkoda tego lata 2003, tamta ekipa... cholera, ona miała taką tożsamość. Ci piłkarze mieli osobowość, to nie były jakieś szaraczki, każdy miał swój styl, gdyby odpowiednio ją poprowadzono to byłoby coś niespotykanego w futbolu, drużyna marzeń, drużyna wyobraźni, drużyna magii, drużyna XXI wieku. Dzisiaj się nie da takiej drużyny zebrać, nie ma już takich piłkarzy. Zostawić Del Bosque, Makelele i Morientesa (może jeszcze McManamana, bo robił atmosferę w druzynie), kupić stopera (Lucio?) i Ronaldinho (jak już pisałem nawet gra z jednym DM-em nam była niestraszna, więc lepiej Ronaldinho niż np. Vieirę, a jak z Beckhamem była magia to co dopiero z nim?)... kurwa. :(

Gdyby dzisiaj był taki Real to oglądałbym, sciągał, zgrywał na płyty, oglądał po 10 razy mecze chyba. Gdzie te druzyny gdzie czystą przyjemnością było patrzeć? Dzisiaj Real cośtam poklepie, strzeli, ale to tylko futbol. Tamten Real to było coś więcej niż futbol, to była sztuka. Gdyby nie oni to nigdy nie zostałbym fanem piłki nożnej, sportu nie lubiłem, wf to był dla mnie koszmar, piłki nie rozumiałem. Dopóki nie zobaczyłem Realu, to nie był futbol jaki widziałem wcześniej, to było coś więcej. To byli wyjątkowi gracze, prowadzeni momentami jakimś boskim natchnieniem (serio, niektóre dryblingi, akcje to jest taki poziom wyobraźni i improwizacji, że nic tylko klaskać, MOŻE dawna Brazylia mogła się z tym równać, np. ta z 82. Ale ona nie miała jednocześnie takiej elegancji, klasy, wyższości.), unosili się kilka centrymetrów nad murawą momentami, emanowali wyjątkową aurą.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.02.23 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Futbol się zmienił. Trenerzy są coraz bardziej kumaci i nawet słabsze zespoły potrafią dobrą taktyką dość mocno skomplikować życie mocniejszemu przeciwnikowi.
Poza tym wytworzyła się niesamowita przepaść pomiędzy gwiazdami a całą resztą piłkarzy. Obecny futbol zdominowały kosmiczne wyczyny Messiego i Cristiano. Nie wiem na mnie kiedyś bardziej działały nazwiska wielkich piłkarzy. Jest obecnie wielu fenomenalnych piłkarzy,ale nie patrzy się na nich z takim podziwem jak na starsze generacje. Kiedyś też była większa konkurencja wśród tych piłkarzy z absolutnego topu, więcej drużyn miało wielkie gwiazdy.

Pięknie wyglądał na papierze ten galaktyczny Real. Działają do dzisiaj te wszystkie nazwiska na wyobraźnie. W jednej drużynie tacy piłkarze jak Beckham,Figo,Zizou,Ronaldo,Raul,Morientes,Carlos...

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2014.02.23 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.czasfutbolu.pl/el-macca-historia-galacticos-historia-upadku/

Tu jest chyba najlepiej opisane jakie cyrki wtedy odwalono. No i jak pisałem, to że po tym wszystkim i tak przez pół roku potrafiliśmy grać taką piłkę świadczy o tym jak wielki to był zespół, jak wiele i jak długo było potrzeba, żeby go położyć na kolana.

Ale serio, tamto lato podchodzi pod sabotaż, nie wiem jak można być tak masakrycznie głupim.

Cytat:
Kiedy ruszyliśmy autobusem do hotelu, sąsiednim pasem ruchu szły cztery słonie przystrojone w barwy Realu Madryt.

xD

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.02.23 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze żeby teraz nadszedł czas tej stabilizacji,trofeów i przestania robienia sobie jaj z tak wielkiego klubu jakim jest Real.

Mourinho też stworzył u nas naprawdę dobry zespół. Bo mimo braku trofeów w ostatnim sezonie jakoś doczłapaliśmy się do finału CDR,półfinału LM. Szkoda,że ten sezon 12/13 był jaki był i zaczęło się rozwalanie wszystkiego od środka. Po mistrzowskim 11/12 liczyłem,że mamy tą stabilizację i już tylko może być lepiej a tutaj tak szybko nastąpiło wielkie rozczarowanie. Znowu mieliśmy cyrk,ale w końcu przyszedł porządny trener który bardzo szybko znowu złożył całą szatnie w jedność. Widać,że podstawą u Włocha jest drużyna i to niezwykle ważne w tak skomplikowanym klubie jak Real.

Powrót do góry
AirKordan23
I Believe I Can Fly

PostWysłany: 2014.10.20 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Dalej będą musieli ginąć
– nie pytaj mnie dlaczego."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2015.05.02 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hucznie dziś na jego profilu na facebooku i instagramie, bo Becks konczy 40 lat. Jak ten czas leci..

#DB40 Potfur

habera
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.21 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chief napisał:
Hucznie dziś na jego profilu na facebooku i instagramie, bo Becks konczy 40 lat. Jak ten czas leci..

#DB40 Potfur

Poważnie? Ja ciągle mam go w pamięci sprzed 10 lat, albo i więcej Smile Czas szybko leci i naprawdę jak tak myślę to dużo zmian zaszło w ostatniej dekadzie.

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.07.10 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Becks jak zwykle w centrum wydarzeń, piłka szuka go jak za starych, dawnych lat Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Strona 44 z 44
Skocz do: