Real Madryt - FC Szachtar Donieck [4-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.09.15 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dupy takie wygrywanie, może i byliśmy drużyna lepsza ale sposób padania bramek był żałosny. Mam mieszane uczucia co do tego meczu...

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.09.15 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam takim wygrywaniem nie gardzę. Faza grupowa, Cris sobie postrzelał, ja jestem ukontentowany. Praca domowa odwalona, można myśleć o lidze.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.15 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda kontuzji. Bale pewnie odpadnie na 2/więcej tygodni, któryś ze stoperów pewnie będzie gotowy na sobotę.
Kozackie wejście Kovacicia. Będziemy mieli z niego spory pożytek w tym sezonie.

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.16 08:26    Temat postu: Wstyd. Odpowiedz z cytatem

"kibice" Realu widzę w formie. Kolejny mecz z łomotem, pełną kontrola i dominacją. 4:0, 6:0, 4:0. Liga, LM wsio. CR 8 bramek w 4 dni, rotacje, Benitez ze swoimi ciekawymi metodami, efektywność niemal 100% (Karim! :P) ale nie...po co.. "wstyd bo Ronaldo wyżebrał karnego", :wstyd bo Karim nie trafia takich okazji", "wstyd tak wygrywać".

Wiecie co? Jeżeli WY jesteście kibicami Realu Madryt to JA nim nie jestem. Shocked

bombelek, wstyd za takich kibiców. Troll wyzywa od trolli? Tragedia. Bądź ślepy jeśli chcesz, Twoja broszka. Większość tylko potrafi krytykować.
Jest jeden problem - coraz mniej argumentów wam zostało bo Real gra świetnie co pokazują wyniki.

Ostatnio zmieniony przez Uberaman dnia 2015.09.16 09:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.16 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia bramkowy dał dupy, ale bez przesady z tymi mieszanymi uczuciami. Gdyby to stało się przy stanie 0:0 to jeszcze, ale Real już wtedy prowadził, a Szachtar oddał w tym meczu może jeden groźny strzał, albo i to nie. Czerwona kartka zasłużona, więc nie mówmy że oni zostali okradzeni z punktów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.16 09:28    Temat postu: Re: Wstyd. Odpowiedz z cytatem

Uberaman napisał:
"kibice" Realu widzę w formie. Kolejny mecz z łomotem, pełną kontrola i dominacją. 4:0, 6:0, 4:0. Liga, LM wsio. CR 8 bramek w 4 dni, rotacje, Benitez ze swoimi ciekawymi metodami, efektywność niemal 100% (Karim! :P) ale nie...po co.. "wstyd bo Ronaldo wyżebrał karnego", :wstyd bo Karim nie trafia takich okazji", "wstyd tak wygrywać".

Wiecie co? Jeżeli WY jesteście kibicami Realu Madryt to JA nim nie jestem. Shocked

My jestesmy kibicami Realu a ty trollem.

Co do meczu wynik swietny, tak jak ktos wyzej napisal...3 pkt sa - zadanie wykonane. Doczepic sie mozna troche tego ataku pozycyjnego, szczegolnie w pierwszej polowie bylo to malo produktywne.
Mam nadzieje ze te 3 urazy to nic powaznego. Jak nie chcialem Bejla w skladzie tak w tym momencie gdy polamany jest James a jemu idzie w miare dobrze to bylaby katastrofa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.09.16 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdamK napisał:
więc nie mówmy że oni zostali okradzeni z punktów.

Nikt tak nie mówi, ani o wstdzie, aczkolwiek ten mecz był idealna pozywka dla każdej puty, mimo że wygrany...

@Uberaman

Możesz już odpuścić trzepanko. To takie okrutne ze kibice Realu widzą co mogłoby lepiej działać? Wyjdz i sprawdź czy Cie tam nie ma ;)

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.09.16 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam mieszane uczucia. 4-0, piękny wynik, ale żaden nie padł po jakiejś fajnej akcji zespołowej. Może jedynie gol nr 4, który padł po fajnym rozegraniu rzutu rożnego. W pozycyjnym graliśmy średnio, nie było pomysłu na złamanie defensywy Szachtaru, ale przy takiej przewadze swoje strzeliliśmy i to cieszy. Wczoraj był chyba najbardziej kompletny mecz w obronie, bo w końcu rywal nie miał żadnej dobrej sytuacji. Wiadomo jednak, że w drugiej połowie łatwiej się broniło przeciwko 10tce. Większa równowaga Kovacicia też tutaj pomogła.

Osobno co do Bale'a. Było widać różnicę z nim i bez niego. Z nim akcja jest znacznie szybsza przy odrobinie miejsca między liniami pomocy i obrony. Umie połączyć drybling i szybkość i w ten sposób napędzać akcje z piłką przy nodze. Bale jedynie mógłby poprawić przyjęcie piłki, bo to czasem u niego szwankuje. Z Kovaciciem gra była znacznie bardziej kombinacyjna, lepiej ułożona, ale przez to też wolniejsza ( Nie mylić z tym, że Chorwat zagrał słabo, bo IMO zagrał bardzo dobrze, jednak szybkość Bale'a robi swoje). Póki co pomysł z Bale'em na 10tce IMO zdaje egzamin i lepiej mi się wtedy to oglądało, bo wtedy jest jakaś większa nieszablonowość i możliwość zaskoczenia rywala. Chciałbym zobaczyć jakby to wyglądało z czwórką James Kroos Modric Isco.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2015.09.16 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki wczoraj wyglądali, jakby byli po ciężkim dwudniowym treningu na siłowni. Na pewno nie grali na 100%, bo jak widać nie było to potrzebne. Na stojąco też trzeba umieć wygrywać, więc żalu do nich o taką grę nie mam.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.16 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale sędziowie popłynęli we wczorajszych meczach. Kilka kontrowersji w meczu Sevilla - Borussia M, City - Juve, PSV - ManU no i w naszym. Na szczęśćie Marciniak sędziował Galata - Atletico i spisał się bez zarzutu.

LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.09.16 19:50    Temat postu: Re: Wstyd. Odpowiedz z cytatem

bombel22 napisał:
Uberaman napisał:

My jestesmy kibicami Realu a ty trollem.

Co do meczu wynik swietny, tak jak ktos wyzej napisal...3 pkt sa - zadanie wykonane. Doczepic sie mozna troche tego ataku pozycyjnego, szczegolnie w pierwszej polowie bylo to malo produktywne.
Mam nadzieje ze te 3 urazy to nic powaznego. Jak nie chcialem Bejla w skladzie tak w tym momencie gdy polamany jest James a jemu idzie w miare dobrze to bylaby katastrofa.

Tylko różnica jest taka, że niektórzy 'kibice Realu' chcą ciągle więcej i więcej, a niektórzy rozumieją, że muszą być i takie mecze jak ten wczorajszy i muszą być takie mecze w których szczęście sie usmiechnie po nieudolnej grze i bramka wpadnie dopiero w 90 minucie.. Ludzie.. Czasami mam wrażenie, że te forum jest po to żeby jeszcze jedną szpilkę wbić, w kogo tylko sie da.. po co?
Peace.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: