Athletic Club - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.09.21 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że ten mecz będzie potwierdzeniem tego, że każda passa się kiedyś kończy, jest do tego idealny - wyjazd na trudnym terenie.

Jestem prawie przekonany, że stracimy bramkę, co najmniej jedną, a że z dyspozycją w ataku bywa różnie... cóż. Jakieś pesymistyczne nastawienie mam do tego meczu, obym się mylił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.09.21 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, do pierwszego żółtka, czyli jakieś 20 minut. Co nie zmienia faktu, że bez Ramosa jest słabo, nie tyle chodzi o powietrze co rozegranie i oczywiście cojones. Nie ma sensu łudzić się, że Baskowie nie mają formy, na Real wyjdą na pełnej, zawsze tak robią. Stadion piekło, jeden z meczów o mistrzostwo, szkoda, że znowu z brakami (oczywiście w Barcelonie wszyscy zdrowi, przepraszam nie mogłem się powstrzymać). Dla mnie sprawa jest prosta, Ronaldo wygrywa mecz sam jak w Sevilli (2:3), albo tracimy punkty (remis/porażka w tej lidze bez znaczenia, trzeba i tak wygrać).

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.09.21 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Jakieś pesymistyczne nastawienie mam do tego meczu, obym się mylił.

A to nowość. :]

Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.21 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pisał, że czeka nas łatwa przeprawa, a ja, podobnie jak madridcampeon mam wrażenie, że będzie niezwykle ciężko. Pierwsza sprawa, że to kolejny mecz grany w odstępie mniejszym niż tydzień, a to w połączeniu z początkiem sezonu i jednak sporą zmianą pod względem przebiegniętych kilometrów w naszej drużynie pod wodzą Rafy może owocować zmęczeniem zawodników. Druga sprawa to oczywiście ciężki teren i klasa rywali, która zazwyczaj, nawet mimo słabszej formy ze średniakami, z drużynami pokroju Realu wychodzi.

Wyszedłbym z Kovaciciem i Isco na bokach pomocy, a w ataku zagrał dwójką Ronaldo, Benzema. Mateo da nam więcej jakości w środku pola, być może przesądzi o wygranej w tej strefie boiska, a to może nam bardzo ułatwić nam grę.

Powrót do góry
LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.09.21 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie fm. to w końcu kovacic na boku pomocy czy w środku? A właśnie, że będzie łatwo, w piłkarzach Realu nie od dziś psychika i motywacja odgrywa dużą rolę, na środę będą przygotowani Smile

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2015.09.21 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
madridcampeon napisał:
Jakieś pesymistyczne nastawienie mam do tego meczu, obym się mylił.

A to nowość. :]

A właśnie że nieprawda, nie jeden raz pisałem że mam dobre przeczucia, może nie dokładnie tymi słowami, ale na pewno że "powinni dać radę" czy coś w tym stylu. Tongue

Powrót do góry
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.21 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LoraS napisał:
to nie fm. to w końcu kovacic na boku pomocy czy w środku? A właśnie, że będzie łatwo, w piłkarzach Realu nie od dziś psychika i motywacja odgrywa dużą rolę, na środę będą przygotowani Smile

Czepiasz się ;) Zagra jako boczny napastnik, ale ze względu na swoje atrybuty i przyzwyczajenia siłą rzeczy bardzo często będzie operował bliżej bądź nieco przed dwójką Modrić Kroos.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklad mi sie podoba Smile
Mam nadzieje ze warto bylo czekac na ten mecz i 3 pkt zgarnie Real.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko całkiem spoko, ale Kova musi strzelac takie coś, a nie napierdalać na siłę w bramkę. Modric to jebany król

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam spotkanie bardzo sie podoba, lekko niewidoczny hol ejkej Isco ale i na niego przyjdzie pora, pod wzgledem defensywnym 5, w ataku 3 bo na 5 brakuje Jamesa i Bale'a.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłby Kovacic w końcówce i napisałbym że jest bardzo dobrze, a tak jest tylko dobrze, ale z zastrzeżeniem że wszystko może się szybko posypać. Solidnie w defensywie, sytuacji pod bramką rywala dużo, ale cholera słabo że z tych wszystkich strzałów gol padł tylko po jednym. Wiadomo jak jest przy 1-0, jedna przegrana główka w polu karnym i jest ciężko.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie przypomne naszego sweterka i porownam to do tego co pokazuje Mateo nawet wliczajac w to te zjebane akcje to nie ma slow. W takim czasie gosc sie rozkreca niesamowicie, nie gra asekurancko, wspiera obrone i atak - tego od niego sie oczekuje i to narazie robi dobrze. Takiego zawodnika brakowalo w poprzednim sezonie.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modric najlepszy, Kova swietny mecz, Pepe prawie gorzej niż z BVB, Ronaldo kaszana. Szkoda rekordu, ale jak podajemy im piłkę pod nogi to ciężko, żeby nic nie strzelili

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.23 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe w obronie katastrofalnie, Swietny mecz Kovacica i Modrica - Luke to powinni na rekach nosic po tym meczu, ile on dal od siebie w tym meczu, pressing do ostatniej minuty etc.
Benzema zrobil co do niego nalezalo. Ronaldo za ten mecz to sie nalezy karny kutas, kulminacja kiepskiej gry byla akcja gdzie mial jednego rywala i zanim probowal dryblowac juz sie kladl...
Toni dalej nie jest soba chociaz duzo lepiej niz ostatnio. Ogolnie Benek moze zaliczyc mecz na plus, dobre zmiany, pewnie gdyby zawodnik z 7 nie nazywal sie Ronaldo to on by zostal zmieniony zamiast Benza ale nie ma co narzekac.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.24 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny arcyważny wynik dodatkowo posłodzony wpadką pasiaków z Celtą. Ten "pierwszy poważny sprawdzian Rafy" jak niektórzy zapowiadali starcie w baskijskim piekle trener zdał na czwórkę wg mnie. Dobra pierwsza połowa, w drugiej próbował jak mógł by zneutralizować szaleńczych Basków. Uff udało się, tylko się cieszyć.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: