Atlético Madryt - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.10.06 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdyby Real na nich 'siadł' to mogłoby sie skończyć dużo dużo gorzej, bo tylko czekali na kontry, ale co ja tam wiem. Dawać tlenówe 90 minut. W końcu jesteśmy kibicami, wymagamy.

na jakie kontry oni czekali? cala polowe naciskali na nas, a ostatnie 15-20 minut siedzieli pod naszym polem karnym. zeby ktos czekal na kontry to przeciwna ekipa musi atakowac, natomiast nasz real stal w miejscu z Ronaldo na czele.

Cytat:
Mnie osobiście najbardziej denerwuję ta pasywność Realu. Strzelamy na 1-0 jak szybko nie dobijamy to, łazimy po boisku, meczymy bulę, albo bronimy wyniku

Cytat:
Kurwa, jak dla mnie ci piłkarze nie mają mentalności do wygrywania trofeów. Barca przejebana kadra, problemy w każdym meczu, Real chwalony za 'postępy' w grze, a punktów tyle samo. Potem Barca po styczniu się wzmocni, wjedzie na swój poziom i znowu będziemy oglądać ich plecy.
Który to już raz wszystko mamy w swoich rękach i nie potrafimy z tego skorzystać?

brawo, swieta racja panowie. to samo od kilku lat, niezaleznie od trenerow. chociaz roznica miedzy tym a np. poprzednim sezonem jest taka, ze w tym chociaz remisujemy, w poprzednim dostawalismy po dupie. 1 punkt zawsze lepszy niz 0.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.10.06 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki Mourinho ma na dojście do optymalnej dyspozycji 2 lata, a Benitez co? 10 meczów i koniec? W dodatku przez te 10 meczówani razu nie przegrał, więc aż tak tragicznie chyba nie jest. Z SuperCarlo dostajemy 4-0 - spoko. Z Benitezem 1-1 i już gównoburza.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.10.06 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podjął chujowe decyzje taktyczne od 70 minuty, którymi przegrał wygrany mecz to trudno o brak krytyki.

Za Carlo stały wyniki, wyniki, które zrobił w sezonie 13/14. Za Benitezem na razie stoi... solidna gra w defensywie, impotencja w ataku i straty punktów z ogórami pokroju Gijon czy Malagi.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2015.10.06 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bury Zenek napisał:
Taki Mourinho ma na dojście do optymalnej dyspozycji 2 lata, a Benitez co? 10 meczów i koniec? W dodatku przez te 10 meczówani razu nie przegrał, więc aż tak tragicznie chyba nie jest. Z SuperCarlo dostajemy 4-0 - spoko. Z Benitezem 1-1 i już gównoburza.

Słuszna uwaga, wygląda na to, że od teoretycznie gorszego trenera wymaga się więcej, bo jest chujowszy. xD

Wyniki jak na te pierwsze 10 meczów nie są złe, udało się wygrać na wyjeździe z Athletic, co zawsze jest ogromnym problemem, i udało się zremisować na wyjeździe z Atletico, o co też przecież ostatnimi laty jest bardzo trudno, także spokojnie, jesteśmy wysoko w tabeli, sytuacja jest dobra. Ja z krytyką Beniteza wstrzymam się co najmniej do połowy sezonu.

Crawler
Reboot

PostWysłany: 2015.10.06 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię przekopywać się przez archiwalne wątki, może madridcampeon pamiętałby więcej, ale w pierwszych miesiącach Carlo w Realu głosów krytykujących go było od groma, być może nawet więcej niż tych, które odważyły się podnieść głos po "wpadkach" Beniteza. Za to półtora roku później wszyscy zgodnym chórem płakali o wielkości Włocha.

Carlo bronił się wynikami z sezonu 13/14... A czym ma bronić się Benitez, skoro wrócił do Realu po kilkunastu latach? I tak podziwiam, że póki co stonowane są głosy krytyczne, może dojrzewa to forum.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.10.06 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, dostał burę za bronienie jednej bramki. Frustru po takim przebiegu spotkania jest normalne. Jak już tak porównujecie to Carlo dosyć szybko odkrył swój pomysł. Pomogła mu w tym miłość do pomocników, ta jego idea była piękna. Totalna dominacja. Delikatny problem widzę w tym, że pomysłem Beniteza jest ściana (za wszelką cenę nie stracić bramki i nie przegrać), a bramki same wpadną, "bo jakość z przodu". W Madrycie takie coś nigdy nie przejdzie, nigdy. Kto nie podejmuje ryzyka, nie staje się wielki. Tak jak pisałem, pewnie szanse na wysokie miejsca w turniejach z drabinkami są duże, ale okraszone jakimi okolicznościami. Jedno jest pewne, nie będziemy się nudzić, sam nie wiem czy wierzę w rozwój tak starego lisa. Możliwe, że po prostu sobie gdybam, a sam Rafa dostosuje się do Królewskiej mentalności, którą przecież zna od dziecka.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2015.10.06 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler i Bury zrozumcie, że ludzie krytykują Rafę, na razie za konkretne błędy. Gościu uchodzi za wybitnego speca, który wszystko drobiazgowo ma przeanalizowane, a ten wpuszcza za Carvajala Arbeloę. Robi to choć zapewne zdaje sobie sprawę, że jedynym gościem wolniejszym na ławce od Alvaro jest on sam. Robi to, pomimo tego, że na ławce Atleti Simeone miał szybkich Vietto, Jacksona i Carrasco. Robi to, choć powinien mieć gdzieś w głowie, że przy niekorzystnym wyniku, Siemeone zmieni taktykę tzn. odpuści bitwę o środek pola, po to wszak wystawił taki a nie inny skład na początku, by zyskać przestrzeń i rozciągnąć grę na skrzydłach. Okazało się, że dokładnie to Simeone potem zrobił.

Nikt poważny na razie nie zwalania Rafy. Rozliczymy go w maju/czerwcu. Ale za konkretne błędy i to, że mamy tyle samo punktów co zdziesiątkowana i grająca właściwie bez obrony Barcelona, to już trzeba to zauważać, bo potem to może być akurat za późno. Dokładnie jak rok temu i sytuacja z Carlo "gram once de gala ile tylko się da" Ancelottim.

Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2015.10.06 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam, że mecz z Atleti położył (przynajmniej zmiany, co do tej pory wychodziło mu dobrze), ale większość zapomina, że był to pierwszy poważny sprawdzian i to jest dopiero początek pracy. Ja widzę elementy które na razie wyglądają źle, ale wiem, że wszystko jest jeszcze do naprawienia, Rafa to przecież bardzo inteligentny koleś. Za to duża część jego krytyków na tym forum traktuje go jak kompletnego idiotę co jest absurdalne.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2015.10.06 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo problem polega na tym, że Rafa z tego jednozeryzmu jest powszechnie znany. I to budzi obawy. Obawy, bo tracimy punkty od początku sezonu i mamy ich tyle samo co niby mająca fatalny okres Barca, mając bez porównania łatwiejszy terminarz. Sam broniłem Rafy, wskazując, że np. w Valencii potrafił zrobić drużynę, która rewelacyjnie broniła, ale też potrafiła grać fajnie z przodu. Tutaj na razie ogarnął obronę, dlatego zachowuję jeszcze spokój, ale nie ukrywam, że moja wiara, że jakoś to będzie trochę zmalała. Za mecz z Atleti karny kutas i jedziemy dalej. Ma przerwę na kadry, niech wyciaga wnioski.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.10.06 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Za Carlo stały wyniki, wyniki, które zrobił w sezonie 13/14. Za Benitezem na razie stoi... solidna gra w defensywie, impotencja w ataku i straty punktów z ogórami pokroju Gijon czy Malagi.

A co ma stac za Benitezem, skoro jest tutaj od trzech miesiecy? wyniki z Napoli?

kocham Carlo, moj ulubiony szkoleniowiec, ktory byl w Madrycie, ale jak chcesz porownac obu panow to porownaj ich wyniki dokladnie na takim samym etapie.

Powrót do góry
LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.10.06 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
LoraS napisał:

Czyli kogo byś wpuścił za Carvajala i na co konkretnie jesteś zły? ;)

Odpowiedź jest prosta - Nacho. Gość potrafi grać na prawej stronie co pokazał chociażby sezon temu w meczu z Basel, gdzie chyba nawet zaliczył asystę, miał rytm meczowy, był fizycznie przygotowany i dam sobie uciąć wybraną część ciała, że nie zawaliłby w taki sposób bramki jak zrobił to Alvaro.

To akurat prawda, cóż rzec.. Jedyne domysły to takie, ze liczyl na jego doświadczenie i nie wyszło. Żeby mnie nikt nie odebrał, że go bronie, bo gościa serio nie trawie, ale... przemawia do mnie na razie ta szczelna defensywa i wierze, ze z przodu się rozkręcimy.

Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2015.10.06 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Nie lubię przekopywać się przez archiwalne wątki, może madridcampeon pamiętałby więcej, ale w pierwszych miesiącach Carlo w Realu głosów krytykujących go było od groma,

No właśnie, i to pokazuje, że trenerowi należy dać czas by mógł spokojnie pracować, a potem ocenić wyniki jego pracy i tak jak broniłem wtedy Carlo, tak teraz bronię Beniteza. Wyniki musiałyby być naprawdę bardzo słabe by już teraz ciskać gromami w nowego trenera.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: