FC Szachtar Donieck - Real Madryt [3-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.11.26 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonx10 napisał:
Ciężko darować sobie komentarze jak widzę takie komentarze typu : Jakby nam wbili bramkę na 4:4, to parsknąlbym tak, że słychać by mnie było w Madrycie :lol2: albo to niech jeszcze Szachtar dolozy dwie na 4-4, prosze.

Fani jak holera... Przykro się patrzy na takie komentarze gdzie nie wspiera się drużyny tylko nabija się z niej a jakby wygrali LM to Bogowie. Hala Dzieci i tyle w tym temacie .

jestem kibicem klubu gdzie pilkarze nie szanuja kibicow, wiec za co mam ich wspierac? za to, ze na koncie co miesiac pojawiaja sie grube miliony, a oni nie moga biegac przez jebane 90 minut jak mezczyzni? mam wspierac obecny projekt zarzadu, ktory nie szanuje i nie liczy sie ze zdaniem kibicow?

narobili nam wszytskim wstydu kilka dni temu, a teraz zamiast zapierdalac przez kazda sekunde we wczorajszym meczu, niezaleznie od wyniku oni robia taki cyrk, ze w 12 minut, UKRAINSKI zespol, pakuje nam 3 bramki?

polowa tego zespolu nie zasluguje na noszenie tej koszulki teraz, przykre, ale prawdziwe. bronilem ich przez tyle ostatnich lat, ale po tym wpierdolu od Barcelony - koniec. jestesmy posmiewiskiem europy.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.11.26 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wczoraj podobał nasz środek pola, IMO fajnie się wypełniają Casemiro, Kovacic i Luka na tych pozycjach.
Statystyki dla Casilli na bramce są bezlitosne.
Danilo i Kroos bez komentarza.

e:up -> pośmiewisko Europy :lol2: :lol2:

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.11.26 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, jestesmy jednym z najlepszych zespolow na starym kontynencie. co roku liczymy sie w walce o najlepsza lige swiata. o, czekaj, to nie forum o Barcelonie.

Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.11.26 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko stracić 10 goli w trzech meczach to jest dramat i żenada.Stracić trzy gole z Shachtarem to jest nie porozumienie.Powinni gryźć trawę dosłownie,a nie robić sobie jaj.Mecz z Barceloną pokazał że idziemy w bardzo złym kierunku i to nie był przypadek.Trzy gole stracone z Donieckiem pokazały dalszy ciąg dramatu.Teraz zapowiada się znów katastrofa z Eibarem.Przyszedł czas na nie tylko zmianę trenera ale i prezesa.Finansowo jesteśmy najlepsi ale sportowo toniemy w maraźnie.Zobaczcie ile tytułów zgarnia rok rocznie Barcelona.Przy niemal połowie swoich wychowanków.Tam zawodnicy się zmieniają ale styl jest ten sam i są doskonale dobierani pod względem mentalnym.Za Carlo szliśmy w dobrym kierunku za Benego lecimy na pysk.... i to strasznie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.26 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepsze jest to, że wczoraj na TT Klatus, albo Leszczu pisał, że na Eibar ma wyjść tercet Czeryszew-Jese-Lucas. Nie wiem czy to miał być sarkazm czy jakieś info z pewnego źródła, ale jak wyjdzie taki tercet, to będzie kolejny cyrk.

simonx10 napisał:
To nie jest forum języka polskiego jeśli ci się myli, kabaretem jesteś ty bo dzisiaj nie zagrali źle, końcówka meczu i ta defensywa fatalna, ale byli w posiadaniu piłki mieli akcje gole. Po drużynie która nic nie grała powinno się być zadowolonym że jest lepszy mecz. Ale jak kto uważa. Nie traktuje komentarzy szalenie poważnie, ale jak podoba ci się takie pisanie to idź na forum fcbarca.pl tam pisz o realu co sobie chcesz.

I ty mnie śmiesz nazywać hala dzieckiem i wyganiać na bordową :lol2:
To ty zachowujesz się jak hala dziecko piejąc z zachwytu, gdy "giganci" z Ukrainy wbijają nam 3 bramki jak ostatnim frajerom. Jak taka gra ci się podoba, to ja nie mam pytań.
Wspierać ten projekt, wspieram na tyle, że jeszcze chcę mi się oglądać ten cyrk, bo w tej chwili to jest właśnie cyrk - zero stylu, ale cieszmy się, bo strzeliliśmy 4 bramki przeciętniakom, którzy grają 1000 km od domu, w dodatku mieli jeszcze problemy kadrowe.
Po takim blamażu z Barcą powinni zapierdalać do utraty tchu i zaorać ten Szachtar równo z ziemią, a oni przez większość meczu się z nimi cackali.
Gra momentami wyglądała lepiej, ale co z tego? Teraz mamy się cieszyć z krótkich fragmentów przebłysków? Co będzie następne? Podskakiwanie z radości, gdy cudem wymęczymy 1:0 z Getafe lub Las Palmas? <jupi>
Nie lubię śmiać się z czyjejś tuszy, ale Benek zaprowadzić nas może jedynie do McDonalda z tym swoim taktycznym geniuszem.
Pomyliłem się co do niego. Miałem go za kogoś bardziej ogarniętego, kibicowałem mu, broniłem go, ale dłużej się nie da patrząc na to co zrobił z tą drużyną w tak krótkim czasie.
Jeszcze tak odnośnie języka - masz racje, to nie jest forum językowe. Dlatego wszyscy piszmy jak pieprzone pokemony. Gramatyka jest przereklamowana.

Bez odbioru.

e. Lucas pewnie tak, Jese zależy, bo jego forma co mecz jest inna, ale po Czeryszewie bym się wiele nie spodziewał. Poza tym tu chodzi też o zgranie. To będzie pierwszy raz, kiedy ta trójka zagra razem od początku.

Ostatnio zmieniony przez Emperador dnia 2015.11.26 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.11.26 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
e na Eibar ma wyjść tercet Czeryszew-Jese-Lucas. Nie wiem czy to miał być sarkazm czy jakieś info z pewnego źródła, ale jak wyjdzie taki tercet, to będzie kolejny cyrk.

Smiem twierdzic, ze taki tercet da nam wiecej niz ta nasza swieta trojca ostatnio.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.11.26 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
przepraszam, jestesmy jednym z najlepszych zespolow na starym kontynencie. co roku liczymy sie w walce o najlepsza lige swiata. o, czekaj, to nie forum o Barcelonie.

:lol2:

Ze skrajności w skrajność.

5 półfinałów z rzędu. Kto może pochwalić się takim osiągnięciem w ostatnich latach? Jedynie Barcelona? Tak, jesteśmy jednym z najlepszych zespołów na starym kontynencie i nie zmieni tego Twoje pierdolenie.

Dimhili w przedbiegach wygrywa laureat na malkontenta roku.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.11.26 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:

No chyba trochę lecisz po bandzie. Z niczego jeszcze nie odpadliśmy, a w lidze nasze szanse nie są tylko matematyczne. Wygląda to słabo, ale wciąż mamy graczy, którzy potrafią błysnąć i czort wie czy nie błysną akurat w tych najważniejszych meczach.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.11.26 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Dimhil napisał:

:lol2:

Ze skrajności w skrajność.

5 półfinałów z rzędu. Kto może pochwalić się takim osiągnięciem w ostatnich latach? Jedynie Barcelona? Tak, jesteśmy jednym z najlepszych zespołów na starym kontynencie i nie zmieni tego Twoje pierdolenie.

Dimhili w przedbiegach wygrywa laureat na malkontenta roku.

tez mowilem tak jak ty gdy kos sie smial z Realu, natomiast w tym sezonie, po wyrzuceniu Carlo po prostu zrzucilem okualry i zaczalem na to wszysko patrzec z boku, na swiezo. wystarczy posluchac opinii kibicow innych klubow na nasz temat, przykro sluchac gdy ktos sie smieje z twojego klubu, ale niestety, taka jest prawda. to co zrobil Perez z tym klubem jest dla innych smieszne, dla na smutne. 5 polfinalow to jeden sposob parzenia na to, jedna liga na 7 lat to drugi. wybierz co cie bardziej cieszy.

nie nazywaj mnie malkonentem, bo do czasu porazek z Sevilla i kompromitacji z Barcelona staralem sie szukac jakichkolwiek pozytywow w tym co robi Benitez i bronic go jezeli moglem. ale ile mozna.

to nie jest tak, ze ja teraz nie chce zeby oni wygrywali, pisze jak jest na chwile obecna. a jak jest kazdy widzi, dno. chcialbym przywolac moje posty w maju jak Real wygra Lige Mistrzow i sie z nich smiac, bardzo bym chcial.

simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.26 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
A najlepsze jest to, że wczoraj na TT Klatus, albo Leszczu pisał, że na Eibar ma wyjść tercet Czeryszew-Jese-Lucas. Nie wiem czy to miał być sarkazm czy jakieś info z pewnego źródła, ale jak wyjdzie taki tercet, to będzie kolejny cyrk.

simonx10 napisał:
To nie jest forum języka polskiego jeśli ci się myli, kabaretem jesteś ty bo dzisiaj nie zagrali źle, końcówka meczu i ta defensywa fatalna, ale byli w posiadaniu piłki mieli akcje gole. Po drużynie która nic nie grała powinno się być zadowolonym że jest lepszy mecz. Ale jak kto uważa. Nie traktuje komentarzy szalenie poważnie, ale jak podoba ci się takie pisanie to idź na forum fcbarca.pl tam pisz o realu co sobie chcesz.

I ty mnie śmiesz nazywać hala dzieckiem i wyganiać na bordową :lol2:
To ty zachowujesz się jak hala dziecko piejąc z zachwytu, gdy "giganci" z Ukrainy wbijają nam 3 bramki jak ostatnim frajerom. Jak taka gra ci się podoba, to ja nie mam pytań.
Wspierać ten projekt, wspieram na tyle, że jeszcze chcę mi się oglądać ten cyrk, bo w tej chwili to jest właśnie cyrk - zero stylu, ale cieszmy się, bo strzeliliśmy 4 bramki przeciętniakom, którzy grają 1000 km od domu, w dodatku mieli jeszcze problemy kadrowe.
Po takim blamażu z Barcą powinni zapierdalać do utraty tchu i zaorać ten Szachtar równo z ziemią, a oni przez większość meczu się z nimi cackali.
Gra momentami wyglądała lepiej, ale co z tego? Teraz mamy się cieszyć z krótkich fragmentów przebłysków? Co będzie następne? Podskakiwanie z radości, gdy cudem wymęczymy 1:0 z Getafe lub Las Palmas? <jupi>
Nie lubię śmiać się z czyjejś tuszy, ale Benek zaprowadzić nas może jedynie do McDonalda z tym swoim taktycznym geniuszem.
Pomyliłem się co do niego. Miałem go za kogoś bardziej ogarniętego, kibicowałem mu, broniłem go, ale dłużej się nie da patrząc na to co zrobił z tą drużyną w tak krótkim czasie.
Jeszcze tak odnośnie języka - masz racje, to nie jest forum językowe. Dlatego wszyscy piszmy jak pieprzone pokemony. Gramatyka jest przereklamowana.

Bez odbioru.

e. Lucas pewnie tak, Jese zależy, bo jego forma co mecz jest inna, ale po Czeryszewie bym się wiele nie spodziewał. Poza tym tu chodzi też o zgranie. To będzie pierwszy raz, kiedy ta trójka zagra razem od początku.

W którym miejscu "pieję z zachwytu ?" jesteś na tym forum od pół roku a traktujesz się jakbyś od 10 lat jeździł na co drugi mecz realu...

W porównaniu do ostatniej porażki 4:0, wynik 4:3 dla nas na wyjeździe nie jest złym wynikiem, a ty to traktujesz jakby to było 4:3 dla szachtara.
Nie chwalę ich pod niebiosa że grają super, bo grają średnio, ale zagrali lepiej niż z barką. Traktujecie jakby sezon już był przegrany, a mamy 1 miejsce w grupie w LM i 6 pkt straty do lidera, w porównaniu jak czują się kibice Chelsea która siedzi na 15 miejscu to i tak mogło być gorzej.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.26 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem retransmisje na C+Sport i dziwnym trafem w 75 minucie na weeb tv program przestał działać Tongue Myśle po takiej grze i bramce ukraińców pewnie królewscy dołożą jescze ze dwa trafienia a tu pilkarze z Doniecka dołożyli je nam.Pierwsza połowa prócz startu do zapomnienia, od drugiej grali szybciej, agresywniej, podejmowali ryzyko.Śmiem nawet twierdzić że do tej 54 minuty widziałem Real Carlo

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.26 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonx10 napisał:

W porównaniu do ostatniej porażki 4:0, wynik 4:3 dla nas na wyjeździe nie jest złym wynikiem, a ty to traktujesz jakby to było 4:3 dla szachtara.
Nie chwalę ich pod niebiosa że grają super, bo grają średnio, ale zagrali lepiej niż z barką.

Pokretna logika...jakby z takim Szachtarem zagrali gorzej niz z barka to bylby skandal. Trudno majac rywala o kilka klas gorszego od barki nie zagrac lepiej po takim gownie co ostatnio zaprezentowali.

Mozna dostac wpierdol w pojedynczym meczu tak jak dostal Mourinho 5-0 tylko ze jego ekipa poza tym meczem grala dobrze, widac bylo ze pilkarze wiedza co maja robic. Tutaj nie ma nic. Benitez tego nie ogarnia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.26 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonx10 napisał:
jesteś na tym forum od pół roku a traktujesz się jakbyś od 10 lat jeździł na co drugi mecz realu...

Skąd wiesz, że nie jeżdżę? Co ma staż na forum z tym wspólnego? Czyli według ciebie data rejestracji każdego użytkownika na tym forum = od tej daty zacząłem kibicować Realowi?
Serio, tak zamierzasz prowadzić dyskusję - " bo jesteś od pół roku na forum"? :lol2:

simonx10 napisał:

Znów powalająca logika. Jakbyśmy zremisowali 4:4, to też byś się jarał? Bo w porównaniu do 0:4, 4:4 wygląda dużo lepiej? W końcu jest remis, a nie porażka i to na WYJEŹDZIE! To nie był dobry wynik i skończ wreszcie pieprzyć.

simonx10 napisał:
Nie chwalę ich pod niebiosa że grają super, bo grają średnio

Średnio? Jak dla ciebie to była średnia gra, to gratuluję.

simonx10 napisał:
ale zagrali lepiej niż z barką.

Gorzej już się zagrać nie da, to było logiczne, że zagrają lepiej, ale nadal nie jest to gra, która napawa optymizmem i po której należy skakać z radości.

simonx10 napisał:
Traktujecie jakby sezon już był przegrany, a mamy 1 miejsce w grupie w LM i 6 pkt straty do lidera, w porównaniu jak czują się kibice Chelsea która siedzi na 15 miejscu to i tak mogło być gorzej.

Traktujesz, traktujesz, traktujecie - naprawdę masz tak ubogie słownictwo?
Co mnie obchodzą kibice Chelsea, co to w ogóle za porównanie? Matematyczne szanse jeszcze mamy, ale co z tego?
W 1/8 LM możemy trafić solidnych rywali - Porto/Chelsea, Roma/Bayer, City/Juve, MU/Wolfsburg, to nie byle jakie drużyny. Jeden słaby dzień i pozamiatane, nie ma nas.
W lidze mamy nóż na gardle już w listopadzie, bo 6 pkt, to nie jest komfortowa sytuacja, nie w tej lidze, nie przy Barcelonie jeszcze tak ostatnio grającej. Jeszcze jedna-dwie wpadki i to będzie definitywny koniec, chyba że według ciebie 10-12 pkt uda się jeszcze odrobić, a w CdR ktoś to parę dni temu trafnie ujął - jak ktoś nam nie wyeliminuje Atleti i Barcy, to będzie bardzo ciężko.

Miałem już zakończyć tę dyskusję, ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem odpowiedzieć na ten bełkot.
Teraz już koniec, bo do niczego to nie prowadzi.

Powrót do góry
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.26 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
simonx10 napisał:
jesteś na tym forum od pół roku a traktujesz się jakbyś od 10 lat jeździł na co drugi mecz realu...

Skąd wiesz, że nie jeżdżę? Co ma staż na forum z tym wspólnego? Czyli według ciebie data rejestracji każdego użytkownika na tym forum = od tej daty zacząłem kibicować Realowi?
Serio, tak zamierzasz prowadzić dyskusję - " bo jesteś od pół roku na forum"? :lol2:

simonx10 napisał:

Znów powalająca logika. Jakbyśmy zremisowali 4:4, to też byś się jarał? Bo w porównaniu do 0:4, 4:4 wygląda dużo lepiej? W końcu jest remis, a nie porażka i to na WYJEŹDZIE! To nie był dobry wynik i skończ wreszcie pieprzyć.

simonx10 napisał:
Nie chwalę ich pod niebiosa że grają super, bo grają średnio

Średnio? Jak dla ciebie to była średnia gra, to gratuluję.

simonx10 napisał:
ale zagrali lepiej niż z barką.

Gorzej już się zagrać nie da, to było logiczne, że zagrają lepiej, ale nadal nie jest to gra, która napawa optymizmem i po której należy skakać z radości.

simonx10 napisał:
Traktujecie jakby sezon już był przegrany, a mamy 1 miejsce w grupie w LM i 6 pkt straty do lidera, w porównaniu jak czują się kibice Chelsea która siedzi na 15 miejscu to i tak mogło być gorzej.

Traktujesz, traktujesz, traktujecie - naprawdę masz tak ubogie słownictwo?
Co mnie obchodzą kibice Chelsea, co to w ogóle za porównanie? Matematyczne szanse jeszcze mamy, ale co z tego?
W 1/8 LM możemy trafić solidnych rywali - Porto/Chelsea, Roma/Bayer, City/Juve, MU/Wolfsburg, to nie byle jakie drużyny. Jeden słaby dzień i pozamiatane, nie ma nas.
W lidze mamy nóż na gardle już w listopadzie, bo 6 pkt, to nie jest komfortowa sytuacja, nie w tej lidze, nie przy Barcelonie jeszcze tak ostatnio grającej. Jeszcze jedna-dwie wpadki i to będzie definitywny koniec, chyba że według ciebie 10-12 pkt uda się jeszcze odrobić, a w CdR ktoś to parę dni temu trafnie ujął - jak ktoś nam nie wyeliminuje Atleti i Barcy, to będzie bardzo ciężko.

Miałem już zakończyć tę dyskusję, ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem odpowiedzieć na ten bełkot.
Teraz już koniec, bo do niczego to nie prowadzi.

Może i jeździsz, jak ci mama pozwoli do Hiszpanii lecieć. Wygrana nie jest dobra ? Poza tym jak dla ciebie średnia gra to nie wygrana to nie wiem co dla ciebie to będzie średnia gra ? Wygrana z barką ?
"Traktujesz, traktujesz, traktujecie - naprawdę masz tak ubogie słownictwo? " Znowu tutaj pan polonista się popisał :lol2:
Poza tym jeśli słaba Roma, Chelsea to solidny rywal to masz informacje sprzed kilku lat Very Happy

Powrót do góry
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.11.27 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od największego klubu na świecie wymaga się sukcesów i niestety każda następna wtopa przy 6.5 pkt straty do Barcy zakończy się przegraną w lidze.
Real nie po to wydaje setki milionów, aby można było zadowalać się katastrofalną defensywą w meczu z Szachtarem i nie chodzi o sam wynik.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: